Üye Görüşü - Stoperde Davinson Sanchez Oynamalıdır - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Stoperde Davinson Sanchez Oynamalıdır

Sakatlık ve Nelssonun yükselişi derken yedekte kalakaldı.

Hamlelerini hızını gücünü kuvvetini geçtim defanstan çıkışta oyun kuruculuğuna çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Nelsson şu performansla kesilemez belki ama Apo yerine oynamalı mıdır acaba diye düşünmeden edemiyorum.
Apo oynayınca da yabancı sınırı devreye giriyor. Kerem A. artık 11 yüzü göremez, Kaan bugün ilk yarıda çok kötüydü bana göre.

Davinson sağda Nelsson solda oynamalıyız bence de

Oyunu rakip yarı sahaya çok daha kolay yığıyoruz, defansif olarak da birbirlerini güzel tamamlıyor bu ikili. Rakibin çok iyi kapandığı maçlarda ise Davinson - Abdülkerim yapmak gerekebilir

Okan hocanın Nelsson - Abdülkerim tandemini sezon sonuna kadar bozacağını ise hiç sanmıyorum

3-5-2 oynayıp defansı kemik yapıp kanattan da köhn ve Kaan ile oyun kurar icardi-barış fw hattı ile bitiririz. Orta sahadaki 3lü o saatten sonra torreira-mertens-ziyech bile olsa sırıtmaz.
Seneye bunu düşünmek lazım.

Ha stoper hattı komple gidebilir mal gibi kalabiliriz de orası da acayip

Ligin son 5 haftasi kalmis bu dakkadan sonra hic sanmiyorum ilk 11 in bozulacagini. Kalan 5 macin 11 i bugunku 11 olacaktir bence.

Işleyen duzeni bozmak mi istenmekte? Bu neyin israri, sakatlik veya ceza VEYA kötu gidişat olursa degisebilir. Aksi halde oyna devam

Üst Alt