Store Bileklik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Store Bileklik

resmi store sitesinden gördüm de çok hoşuma gitti bunlardan alanlar var mı? çok hoşuma gitti ama baya pahalı bişey 167 TL ama indirimli fiyatı 101 TL başka renkleri var mı acaba

b6407-1.jpg

b4598-1.jpg

Ankara Ankamall'da pek zamanım yoktu bunu aldım bende.

b2231-1.jpg

Cevap: Store Bileklik

yapma recep din kardeşiyiz,sırf galatasaray lisanslı ürünü olduğu için beş para etmeyecek şeyleri bize bilmemkaç katına satıyorlar,ayıptır

En alttaki sari kirmizi siyah olan 7 tl idi sanirim.

Ustteki 2 bileklik de pahali cidden. 170 tl ye biliklik mi satilir..

yapma recep din kardeşiyiz,sırf galatasaray lisanslı ürünü olduğu için beş para etmeyecek şeyleri bize bilmemkaç katına satıyorlar,ayıptır

pardon 7 TL'lik bilekliğe diyosun sandım :D 7 TL'ye aldım ben gayet iyi gibi. ama diğer ürünler cidden pahalı. girip bi tshirt aldım ona bile zor yetti param.

ha ayrıca bu yüzden diğer kulüplerden geri kalıyoruz lisanslı ürün satışında. bi parfüm 5 milyar

abi o plastik şey bile 7 etmez,edeceği en fazla 3 lira.ulan. :D çıkardıkları tişörtler falan birbirinden kalitesiz,formalarda özen yok.

abi o plastik şey bile 7 etmez,edeceği en fazla 3 lira.ulan. :D çıkardıkları tişörtler falan birbirinden kalitesiz,formalarda özen yok.

Yapma hocam vereceğin 7 liraya bile böyle bakıyorsan bu takımdan bir sürü şey istemeye de hakkın yoktur diğerleri pahalıdır tamam da şu kadarcık şeyleri de alalım almalıyız

Store olarak pazarlama konusunda sıkıntılıyız.. Günlük hayatta kullandığım elbiseleri burdan alayım bi faydam dokunsun diyorum ama bi sweatshirt'e 70 lira falan vermekte istemiyorum. Zaten senede bir forma spariş ediyoruz alana kadar ızdırap çekiyoruz..

zaten bu ürünleri firmalara ürettiriyolar, mesela saatleri hollanda da bi saat firmasına ürettiriyolar. yani kulübün kazancı yine çok fazla değil 1 milyara satıyosa saati o saatten kazancı 1 milyar olmuyo kulübün malesef. :(

Yapma hocam vereceğin 7 liraya bile böyle bakıyorsan bu takımdan bir sürü şey istemeye de hakkın yoktur diğerleri pahalıdır tamam da şu kadarcık şeyleri de alalım almalıyız

verdiğim paranın karşılığını görmek isterim,galatasaraylılık duygularımı kullanarak bana,bize kalitesiz ürün satmalarına kızıyorum.

Sadece gümüş olsaymış renkleri de güzel değil.

site de 2 çeşit var ama az önce arkadaşla konuştum ankara kızılayda farklı modelleride varmış. nedense ne tshirtler nede başka ürünlerin tüm çeşitleri store'un resmi sitesine girilmiyor. sadece bi kaç çeşit resim koyuyorlar. mesela ankamall'da olan bi çok ürün store sitesinde yok.

şöyle ki Ağrı'da oturan birisi store'dan bişey alacak ama siteye giriyor ki beğendiği bişey yok ya da ekonomik durumu elvermedi. Ama Store'da belki alacağı bişey var ama alamıyo. bunlar hep pazarlama stratejisinin yetersizliğinden kaynaklanıyor olmalı

fıyat yüksek ama parası olanlar alması gerekir. 3-5 kuruşla katkıda bulunulmaz her GSli en az 100 tl harcaması gerek senede

site de 2 çeşit var ama az önce arkadaşla konuştum ankara kızılayda farklı modelleride varmış. nedense ne tshirtler nede başka ürünlerin tüm çeşitleri store'un resmi sitesine girilmiyor. sadece bi kaç çeşit resim koyuyorlar. mesela ankamall'da olan bi çok ürün store sitesinde yok.

şöyle ki Ağrı'da oturan birisi store'dan bişey alacak ama siteye giriyor ki beğendiği bişey yok ya da ekonomik durumu elvermedi. Ama Store'da belki alacağı bişey var ama alamıyo. bunlar hep pazarlama stratejisinin yetersizliğinden kaynaklanıyor olmalı

Bende Ankaralıyım Ankamall'a 12. ayda gittim hic hoşuma giden ürün yoktu Storeler elden geçirilmesi gerek

Üst Alt