Stranger Things (Netflix Exclusive) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stranger Things (Netflix Exclusive)

İyi de hikayenin ana konusu bu değil mi zaten? Bunu çözmeye çalışıyorlar.
hikayenin ana konusu ağaç kavuğundaki delik değil.

90'lara yönelik bir çocukluk nostaljisi dizinin ana teması bu.Korku ve metafizik olaylar aslında çocukların hayal güçleri ve arkadaşlık bağlarının gelişimini gösteren bir araç dizide.Ben böyle görüyorum.

Tabii heyecan ve gizem katıyor diziye.Yoksa bu veletler zaten gün boyu bodrumda frp falan oynuyorlar.

Evet vpn değiştirip erken izleyenlerle ilk bölümü tenkit edelim

Özel güçlere kavuşan diğer çocuk villain a evrilecek gibi

Şerifin boyut atlama olayını güzel açıklamışlar

Kötü boss karakterin insanlaştırılnası hoşuma gitmedi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stranger Things 4. Sezon'un her bir bölümü 30 milyon dolara mal olmuş. Toplamda 270 milyon dolar değerinde bir sezon olacakmış. Bu da tüm zamanların en büyük bütçeli Game of Thrones'in üç katı maliyetiymiş.

Kusura bakmayin ama 1. sezonda final yapmaliydi. 1. sezonun gideri olsa da 2. sezon eh işte.
3. sezonun ilk 2 bolumunu izledim ama simdilik genclik dizisi kıvaminda. Gerci Bayan Wheeler'a yükselmedim degil.

üçücü sezondaki coca cola ve kfc reklamına da çok gıcık olmuştum. Dizi güzel ama abartıldığı kadar inanılmaz değil.

İlk sezondaki 80’ler göndermeleri oyunlar çocukluğa atıflar güzeldi sonra 90 lar falan da güzel nostalji hissi veriyordu

Dizinin tutmasının temel nedeni bu bence x ve y kuşağını hedef alıyor merak ediyorum z kuşağı sevmiyordur kesin dalga geçiyordur diziyle

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt