STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: SF 11/12 H:1 | Beşiktaş - Galatasaray | 14-15 Nisan

Aynen bence berabere bitmesi yüksek ihtimal çarşamba günü kupa maçı var kayseriyle birkaç as oyuncuları dinlendirmek ister.

ts arenada bize oynadığını oynasın muhtemelki ts deplasmanlarda daha iyi oynuyor artı zokora da ilk defa fb ye karşı oynayacak ts kazanır bence

ilk maçın inönüde olması avantaj eksik bjk yı orda yenersek tüm moral motivasyon bize geçer eksik bjk yı yenecegimizi düşünüyorum tek sıkıntı melo fernandesi kitlersek alırız maçı.

377237_Besiktas_JK.jpg

377234_Galatasaray_SK.jpg

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş - Galatasaray | 14-15 Nisan

Beşiktaş'ı son yıllarda sadece 2006'da yenebildik. Zor maç. Ama Beşiktaş kötü durumda. Bu gibi durumlarda rakibin durumundan faydalanıp kazanmayı bilmek gerekiyor. Dilerim kazanırız.

bizim maç 14 nisan fener maçı 15 nisanda oynanır heralde olası puan kaybımızı bekliyorlar bu maç iyi bir başlangıç içinde çok önemli ben beşiktaşın yeterli seyirci desteğinin de olmıyacagını düşünüyorum

Ernst ve Ismail´in durumu nedir? Yetisecekler mi?

bizim maç 14 nisan fener maçı 15 nisanda oynanır heralde olası puan kaybımızı bekliyorlar bu maç iyi bir başlangıç içinde çok önemli ben beşiktaşın yeterli seyirci desteğinin de olmıyacagını düşünüyorum

Tam tersi. Fenerbahce Cumartesi biz Pazar

Kupa maci var Fenerbahce´nin hafta ici

Yeneriz ezerizde,artik kimse saklamiyorki bu macta Bizi ikinci maca hazirliycaklar.

Artik nasil yaparlar oyuncumuzmu sakatlanir yoksa 2-3 oyuncumuz kartmi görür bilemem.

Eskiden taraftarlar arasinda konusulurdu sadece , azizin parasi var parayla alir diye,simdi acik acik tvlerde konusuluyor hakemlerle falan son haftaya kadar heyecan sürecek diye.Dün gece heryerde konusulmadimi son Hafta Galatasaray kariköyde oyniycak diye?

Ilk macta bu tuhaf mudaheleler gerceklesirse,yeter deyip hemen Takimi cekmeli.Görsünler ozaman skandali suana kadar yaptiklari yeterli bu dosyalarla herhangi bir Takim UEFA ya FIFA ya gitse biter bunlar.

Ernst ve Ismail´in durumu nedir? Yetisecekler mi?

Mustafa, Ernst ve İsmail'in sakatlıkları geçmiş, bizim maçta oynayacaklar. Fenerbahçe evinde Trabzon'u yener büyük ihtimal. Bizim de bu maçtan mutlaka 3 puan çıkarmamız lazım. İlk maçtaki gibi de oynayacağımızı hiç düşünmüyorum.

Melo bu macta mutlaka oynamali, yoksa ilk mactan havlu atariz.

Mustafa, Ernst ve İsmail'in sakatlıkları geçmiş, bizim maçta oynayacaklar. Fenerbahçe evinde Trabzon'u yener büyük ihtimal. Bizim de bu maçtan mutlaka 3 puan çıkarmamız lazım. İlk maçtaki gibi de oynayacağımızı hiç düşünmüyorum.

bu sezon beşiktaşın en iyi bizim en kötü maçımızdı o maç o beşiktaştan eser kalmadı

Umarım Melo oynar.Ve kazanırız inşallah ama yenemiyorsak yenilmeyelim kesinlikle mağlup olmak takımı kötü etkileyebilir.En kötü beraberlik bekliyorum.

Üst Alt