STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş - Galatasaray | 14-15 Nisan

yenilmeyelimde o yeter simdilik ilk deplasman için bence (eger melo oynamazsa tabi)

fenerinde trabzonu yeneceğinin garantisi yok bence o maç çok ortada bir maç savunma arkasına atılan her top burak'ı pozisyonu sokar

hakem kiyimi bekledigim mac... muhtemelen bizden 2 futbolcuya kirmizi gösterilecek, bjk nin yenmesi icin her türlü pisligin dönecegi mac olacakdir... b

Mustafa, Ernst ve İsmail'in sakatlıkları geçmiş, bizim maçta oynayacaklar. Fenerbahçe evinde Trabzon'u yener büyük ihtimal. Bizim de bu maçtan mutlaka 3 puan çıkarmamız lazım. İlk maçtaki gibi de oynayacağımızı hiç düşünmüyorum.

O zaman önceki sayfada kurdugum 11 ile cikarlar. Sagda Holosko, solda Quaresma, önde Pektemek. Arkada Ernst Fernandes Necip.

Yani bu takimin bu durumda olmasi inanilir gibi degil. Bize ters gelen oyuncular bunlar.

Holosko, Quaresma bize karsi Ronaldo gibi oynuyorlar. Fernandes cok formda. Ernst filan.

Hayirlisi. Insallah kazaniriz ve ondan sonraki hafta sampiyonluk macimiza cikariz.

Ama cok zor olacak bu mac.

Melo´suz kazanma sansimiz sifir zaten. Tartismam bile

q7 takimdan kovulmadimi lan daha? bize patlamasin simdi bu lavuk

Arkadaslar biri beni aydilantirsa sevinirim,emre colak cezalimi? Besiktasta cezali varmi kirmizidan dolayi?

Fikstürü az önce gördüm,bence gayet guzel ilk mac besiktasla deplasmanda en guzeli...Besiktas suan en bitik görüntüdeki takim,hemen toparlanmalarida mümkün gözükmüyor,kimin iyilestiginin önemi v.s yok,suan amaclarida yok,trübünler dolarmi diye sorulmus kesinlikle dolar...Atmosfer v.s gene zor olacak ama kazanan biz oluruz.

2 maci kazandikmi fark 8 veya daha fazla olabilir,deplasmanda Besiktas icerde Fenerbahce yen ve sampiyonluk turu at,olaki bir trabzonun kadiköyde puan cikarmasiyla arenada sampiyonluk turu atmaya cok yakiniz,6 puan bizi baslangicta sampiyon yapar...

Fener'e ceza vermeyeceklerse Galatasaray'ı şampiyon yapmak zorundalar. Hakem hatalarının lehimize olacağını bile düşünüyorum .Dengeyi korumak gerek.

Arkadaslar biri beni aydilantirsa sevinirim,emre colak cezalimi? Besiktasta cezali varmi kirmizidan dolayi?

Fikstürü az önce gördüm,bence gayet guzel ilk mac besiktasla deplasmanda en guzeli...Besiktas suan en bitik görüntüdeki takim,hemen toparlanmalarida mümkün gözükmüyor,kimin iyilestiginin önemi v.s yok,suan amaclarida yok,trübünler dolarmi diye sorulmus kesinlikle dolar...Atmosfer v.s gene zor olacak ama kazanan biz oluruz.

2 maci kazandikmi fark 8 veya daha fazla olabilir,deplasmanda Besiktas icerde Fenerbahce yen ve sampiyonluk turu at,olaki bir trabzonun kadiköyde puan cikarmasiyla arenada sampiyonluk turu atmaya cok yakiniz,6 puan bizi baslangicta sampiyon yapar...

Emre cezalı Cem.

Emrah Besiktasta cezali yokmu? karabük macinda kirmizi yediler diye duydum,hic haberim yok uzagim bir kac gündür o yüzden soruyorum.

Bu mac fb deplasmanindan zor gecer Ben size soyleyim, bjklilarin playofftaki tek istegi Galatasarayi yenmek, onun icin herturlu pisligi yapacaklardir, hele eboue'yi yine yabanci madde yagmuruna tutarlar muhtemelen...

---------Rüstü Recber---------

Hilbert--Sivok--Toraman--Ismail

---N.Uysal--Ernst--Fernandes--

Quaresma--------------Holosko

---------Mustafa Pektemek----

-----Fernando Muslera---------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Aydin---Melo--Selcuk--EnginB

--Johan Elmander---Necati---

Yedekler:

12.Ufuk

13.Sabri

14.Gökhan

15.Ceyhun

16.Yigit

17.Riera

18.Baros

iki takiminda muhtemel kadrosu.

bizde Yekta,Mehmet ve Sercan yine kadroda olmaz diye düsünüyorum. Digerleri zaten belli, konusmaya bile gerek yok. Besiktas'ta kaos var.

Besiktasta Egemen ve Almeida yok simdi sporxten baktim karabük macinda kirmizi görmüsler,her iki oyuncuda zaten önemli oyunculari özelikle savunmada egemenin olmamasi büyük avantaj,oyuncularida sakatliktan yeni döndü randimanlari cok yüksek olmaz,takim halinde form grafikleri tempolari cok düsük en son samsun macinda yerlerdeydi,ben kaza yasicagimiyi sanmiyorum,kazaniriz hatta 2-3 farkli kazaniriz.

Bence Melo defterini kapadi Fatih Terim:

- - - - - - - - - - - - - - - - Muslera - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Eboue - - - - - - Ujfalusi - - - - - - - - - Semih - - - - - - - - Hakan

Aydin - - - - - - - Selcuk - - - - - - - - Ayhan - - - - - - - - - Engin

- - - - - - - - - - - Elmander - - - - - - Necati - - - - - - - - - - - -

Üst Alt