STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

c08f3s%C3%BCperfinal.png

fb1.png
v.png
ts.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Final 11/12 Sezonu 1. Hafta

Fenerbahçe - Trabzonspor

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, İstanbul

15 Nisan

19.00

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 14-15 Nisan

Fener bizim maçlar dışında puan kaybetmez.

ts bu maçı alır...deplasmanlarda daha iyi oynuyorlar derbilerde.

her iki takımı da mevki mevki karşılaştırırsak;

trabzon'un kaleci açısından bir sıkıntısı yok. fenerin de öyle.

iki takımın da defansında saatli bombalar var ve saçma sapan hatalar yapabiliyorlar zaman zaman.(sağ bekler hücumcu, sol bekler vasat)

orta saha göbeği zokora-colman, emre b.-baroni'den az değil kalite olarak. (emre b. 50 dk'lık oyuncu)

kanat oyuncuları, olcan-volkan, totalde stoch-topuz'dan daha etkili bence.

forvetler burak-sow... sow çok daha iyi oyuncu ama burak da çok etkili olabiliyor. katkı anlamında uçurum yok yani.

trabzon'un yedek kulübesi daha güçlü. adrian, henrique, halil gibi hamleleri var şenol güneş'in. fener'de bienvenu, özer falan :asd:

şenol güneş, aykut'tan çok daha kaliteli ve iyi hamleler yapan bir hodja.

trabzon kazanırsa, fenerle olan puan farkını 3'e indirecek ve fener trabzon'a gidecek daha... kısacası fener kağıt üzerinde, seyirci avantajıyla favori ama çok çok zor maç olacak onlar için.

hatta olası bir puan kaybında, fb taraftarı kudurup, seyircisiz maç cezası bile aldırabilir fenere.

----------Tolga Zengin--------

Serkan--Giray--Celustka--Cech

Volkan--Zokora--Colman--Olcan

---------Alanzinho------------

---------Burak Yilmaz----------

12.Onur

13.Mustafa

14.Ferhat

15.Aykut

16.Adrian

17.Halil

18.Henrique

Trabzon'un muhtemel kadrosu. Tek soru isareti Olcan ama kendisi bugün idmanda yer aldi. Kadroda olacaktir. Trabzon'a güveniyoruz. :)

Trabzonspor bu maci alacaktir! kac haftadir Fenerbahce zar zor maclarini aliyor, ki hic umut vermiyen bir oyun anlayisi ile. Burak bir iki mactir sacmalamisan ragmen yine gollerini atiyor ve bu macta tek basina Fenerbahceyi kesecektir.

Fener 1 Trabzon 2

ben ilk maçı içerde ts ile oynamak istemezdim.deplasmanlarda cok riskli takım ts.ortasahayı iyi kapatıp iyi pas yapabiliyorlar.bizim maçtada aynısını yaptılar.ts nin zorlanarakda olsa yeneceğini düşünüyorum

Trabzonspor´un bi Fenerbahce fobisi var kesinlikle. Yani Besiktas´a ve Galatasaray´a karsi oynadiklari oyuna bakiyorum, Fenerbahce´ye karsi evinde oynadigi futbola bakiyorum, küfür edesim geliyor.

Gerci ilk yari herkes yendi Trabzonspor´u da, son oynadiklari Fenerbahce macinda beni büyük hayalkirikligina ugrattilar.

Korkmadan, etkilenmeden, baskili futbol oynarlarsa puan alabilirler.

Onun disinda Fenerbahce´yi favoru görüyorum bu macta

Trabzon yöneticileri bir iki aciklama daha yapsinda mac yarida kalsin:)))

Üst Alt