STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Kahroluyorum bende bu başlığı gördükçe,gel gelelim birde cıvıtmazlarmı sanki tek kale oynayıp kazanmışlar gibi,ne diyelim umalım ki Kadıköy'de ki rövanşta aynı futbolu oynayalım ama bitiriciliğimiz daha iyi olsun.

Fatih TERİM'e katılıyorum. Galibiyet bizim hakkımızdı. Ama berababerliğe oynamış olsak aradaki puan 5 ti. Kimi zaman yenmemekte bir stratejidir.

Terim de yaptığı açıklamada "Galatasaray futbol takımı, bugün hiçbir şekilde oyunu berabere götürme niyetinde olmamıştır, müthiş bir anlayışla hareket etmiştir. 60-70'den sonra 1-1 bitse herkes razı olurdu, ama Galatasaray hiçbir zaman bunu kabul etmedi. Bu yüzden de oyuncularımı kutluyorum. Bir forvet alıp, bir orta saha koyup oyunu başka yöne çekebilirdik. Akın üstüne akın, atak üstüne atak yaptık. Futbolda anormal enteresanlıklar olabiliyor. İkinciyi bulmak isterken biz yedik." dedi.

tabi canımız sağolsun.

biz Galatasaray'ı sevdik o ayrı.

Orası öyle ama senin için beraberlik bile avantajlıysa defansta açık verip ilerde saldırmanın mazereti yok. 1-1'den sonra yapmamız gereken oyunu dengeli oynamaktı. Hele ki Ujfa'nın sık sık ileri çıkmasına hiç gerek yoktu. Eboue ve Balta kanat oyuncularının önüne geçmek zorunda değildi (ki bu sık sık oldu). Gol atamıyorsan, yemeyeceksin de...

Neyse sağlık olsun.

Hepsinin emeğine ayağına sağlık. Aslanlar gibi mücadele ettik topun canı girmek istemedi sadece.

Bende Arenadaydım insan orda daha duygusal oluyor ilahi adalet karıköyde sevinicez diyor ben buna inanıyorum bunlar bugün kupadan elenir sorada ligden kimse canını sıkmasın...

hala etkisi geçmedi yaw düşündükçe deli oluyorum maçta olup canlı izlemek daha çok üzüyor.

büyük olasılıkla kadıköye şampiyon olarak gideceğiz. Ama oradaki maç önemini yitirmeyecek. Ne olursa olsun bu defa paramparça etmeliyiz.

Bu mac Kadikoydeki galibiyetimizin habercisi olarak goruyorum...

Mac bitince elleri havaya acip bunun baska bir nedeni olamaz dedim. Hayirlisi

Sampiyonluk sarkisi dusmesin dillerden !

Hiç bir maçtan önce bu kadar emin olmamıştım. Sağa sola tüm fenerlilere verip veriştiriyordum.Maçtan bahsetmeyeceğim.Bu oyun bile yeter diyorum ama mağlubiyet zoruma gitti. Maç sonunda kaçan golleri tek tek atıyordum hatta gece yatamadım sabaha kadar Aydın , Baros, Elmander olup volkanı eleğe çevirdim ama nafile rüyadaydım :)

Olsun bu oyun bile yeter bize bu ezikleresaha dar ettik golü bulamadık. Onların sahada alırız rövanşı.

Sampiyonluk sarkisi dusmesin dillerden !

Bu maçta iyi ki yenildik ulan. :ka21:

30 puan farkla şampiyon olsak bu kadar sevinmezdim.

Kadıköy de kupa kaldırdık ulan. Var mı böyle bir şey ?

:ka21: :ka21:

Şu karanlık kupa töreninden daha büyük bir eziklik yapamazlardı!

Bir kağıda "biz eziğiz" yazıp imzalasalar bu yaptıklarından daha onurlu daha az ezik bir hareket olurdu!

Dünya futbol tarihine geçecek bir eziklik yaptılar. İyice ezildiler altımızda kaldılar!

:yoji::yoji::yoji:

Bunu yapmayı hayal etmiştim hep. Biraz geç oldu ama neticede yaptım.x

Hak yerini bulmuş, adalet tecelli etmiştir. Zaten normal sezonda da şampiyonluğu Saraçoğlu'nda garantilemiştik. Hayırlı uğurlu olsun. Uzun zaman sonra Şampiyonlar Ligi heyecanı tadacağız Allah nasip ederse. Bu açıdan da ayrıca mutluyuz.

Bu mactan sonra bu yenilginin tek aciklamasi Kadikoyde o kupayi kaldirmamizdi cunku gercekten biz hak ediyorduk.

Allaha guvenerek zaten dile getirdim her serde bir hayir vardir. Iyiki yenilmisiz :).

Bu daha fazla koymustur onlara.

Daha ileri gideyim. Iyiki fenere ceza vermediler dusurmediler salaklar daha kotusunu yasiyorlar :D:D:D:D:D

-------------------------

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Fatih hocanın ya ALLAH bismillah ALLAH'u ekber taktiği yüzünden kaybetmiştik çokta şanssızdık yanlış anlaşılmasın sayesinde 2 yıl şampiyonluk geldi ama çok hatalıydı bu maç birazda şanssızdı hoca

Üst Alt