STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray - Fenerbahçe | 22 Nisan | 19.00

Yanılıyorsun reis :) genele baktığımızda fark istiyoruz.80.dakikada skor 4-0'sa bile yenik durumdaymış gibi saldırmasını istiyorum takımın.

Ben bu şikecilere tee öyle alaflandım bu sene.

Renktaş eyvallahta en son arena'daki trabzon maçı aklıma geliyor, o kadar garanti görülüyordu ki trabzondan sonraki maçın muhabbeti yapılıyordu forumda... Nerdeyse yeniliyorduk. Fenere çakalım da nasıl olursa olsun, şu şartlarda razıyım ben... Fantazi de gözüm yok.. :)

Fener de biliyor yenilirse işin biteceğini. Çok zor olacak.

Kazanalım ve Süper Final saçmalığının sonunu getirelim.

Renktaş eyvallahta en son arena'daki trabzon maçı aklıma geliyor, o kadar garanti görülüyordu ki trabzondan sonraki maçın muhabbeti yapılıyordu forumda... Nerdeyse yeniliyorduk. Fenere çakalım da nasıl olursa olsun, şu şartlarda razıyım ben... Fantazi de gözüm yok.. :)

Futbolcular Fenerbahçe maçına daha farklı bi motivasyonla çıkacaklardır olumlu anlamda.Ben bu maçta da Fenerbahçe'yi ezeceğimizi düşünüyorum 2 maçtaki gibi. :)

2 maçtan farklı olan şey ise skor olarak da ezecek olmamız :)

Kayseri bile hafif baskı yaptı neler yaptı bunlara :)

bjk maçından cok korkuyordum.4 hafta resmi olarak şampiyon olacağız allahın izniyle

Futbolcular Fenerbahçe maçına daha farklı bi motivasyonla çıkacaklardır olumlu anlamda.Ben bu maçta da Fenerbahçe'yi ezeceğimizi düşünüyorum 2 maçtaki gibi. :)

2 maçtan farklı olan şey ise skor olarak da ezecek olmamız :)

İnş senin dediğin gibi olur, zevkten bu sefer ölürüm.. :D

Melo ve Selçuk'ta bitiyor iş. Geçen maçta 15-20 dakikalık bocalamaları bize çok pahalıya patlıyordu.

Takıma güvenim sonsuz. Bu maçıda kazasız belasız geçeceğiz. Kazanalım gerisi bizi bağlamaz. Stad da ses tellerimi sonuna kadar zorlayacağım. Şimdiden heyecanlıyım:)

gerek duyulursa hakemide yenip alicaksin bu maci, aldin mi sampiyonsun cunku

Takıma güvenim sonsuz. Bu maçıda kazasız belasız geçeceğiz. Kazanalım gerisi bizi bağlamaz. Stad da ses tellerimi sonuna kadar zorlayacağım. Şimdiden heyecanlıyım:)

Cehenneme çevirin emrah orayı eziklere... :) Biz ekran başında dualarla, siz baskınızla dağıtacağız inş..

Bu arada duyduğum kadarıyla biletlerin tamamı tükenmiş diyolar, 400 liralık kısımda sadece az bi boşluk kalmış. Bu ne hız, şaştım kaldım vallahi..

Şampiyonluk maçı.

Kazanırsak Fener'in o farkı eritmesi için olağan üstü şeyler olması lazım.

Sırf şu süper final serisinden gelen stat gelirleriyle çok iyi bir transfer yapılır .

Üst Alt