STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu


c08f3s%C3%BCperfinal.png
fb1.png
v.png
bjk.png
fener-sukru.jpg
Spor Toto Süper Final 11/12 Sezonu 3. Hafta

Fenerbahçe - Beşiktaş

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, İstanbul

29 Nisan

19.00
 
Beşiktaş, Fenerbahçe'ye 2 Maçta da Mağlup OlacakHavutçu, genç oyuncuları her zaman düşündüğünü kaydederek, ''Ama genç oyuncuları da zamanında oynatmak gerektiğine inanıyorum. Alttan gelen 3-4 oyuncu var. Onları bu hafta kadroya dahil etmeyi düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.hepimize gecmis olsun, yatacaklari belliydi.

sunlardan medet umuyoruz, yazik gercekten. :eek:
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakbiliyoruz fener maclarinda paf takim oyunculara sans verecek yani gitti 6 puan
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacaköyle bir ihtimal yok bejeke fenere çelmeyi takacak demedi demeyin en kötü inönü'de yapıştırırlar..
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacak11'e koymaz bence. Kadro dışı bırakılan Bebe, Sidnei, Alves gibi adamların yerine onları koyar. Daha Avrupa Ligi iddiası bitmeden böyle birşey yapmazlar. İddiası kalması belki derdim ama şimdi pek ihtimal vermiyorum.
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakson mac kariköyde koyacagiz... ne besiktas nede trabzon o son mac varya o son macda koyacagiz.... inancim okadar yüksek
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakilk 11 de bu macta necip, ve en az 1 tane daha paf takim oyuncusu ilk 11 de.. Tayfur dedi..
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakbesiktaş öyle bi onurlu takım değil,2maçtada 3er 3er yerler.senol hoca yaparsa kıyak yapar
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakTayfur Havutcu soyledi: fener maclarinda baslayip daha cok genc (PAF) oyunculara sans verecem..
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacak6 macta 0 cekip rezil olmak istiyorlarsa buyursunlar. Ama sanmiyorum, Bjk kazanmak icin cikar.
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacaksüper defans yaptığımız maçta bile besiktaş 3 pozisyona girdi. fener kaşısında en az 5 pozisyona girerler. Yani ne olursa olsun kimse kimseye yatmaz arkadaşlar. Trabzon bizim maçta asılacak , bjk de fb ye asılacak. Bu maçlarda şike olacağına asla inanmam.
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakeger böyle birsey yaparsa ilk macta fark yerler buda belki iyi olur bizim icin, cünkü inönüde bu sefer besiktas hirs yapar ve maci alabilir.
 
Cevap: Besiktas Fenerbahce'ye iki mactada maglup olacakquresma veya simaonun yerine oynasa hicbişey degişmez. bunlar defansta yapmıyor hücumda yapmıyor.
 
Üst Alt