STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 29 Nisan

Bu korner gol olmazsa daha da fenerin işi zor dedim ortasahaları kalmadı dedim.Nalet olsun ki o korner gol oldu.

Stoch vursun atamaz dedim attı.Rabbim sen beni neyle sınıyorsun :(

Misibah bu nasıl bir sezgidir böyle :)

Bu arada dünkü bahsigeçen arkadaşın mesajlarını niye göremiyorum ben?

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Bu sene büyük olasılıkla şampiyon olucaz tabi fener kalan 3 maçınıda bu balla kazanmazsa :) olmaz olmaz demeyelim adamlarda öyle bir şans varki her çektikleri şut kaleye girmek için nerdeyse can atıyor. 3 hafta kaldı 2 puan öndeyiz hala çok büyük avantajımız var. fener üst üste 2 deplasman maçı oynuyacak biz ise 2 maçı içerde oynuyacaz büyük ihtimalle trabzon maçını ve bjk maçını kazanırız. bizim için bir şansda bjk ve trabzonun 3 lük için çekişicek olması yoksa ordada iş şekillenmiş olsaydı maçlara asılmazlardı ve büyük olsasılıkla son maça kalırdı herşey ama bence hafta içi BJK fenere çelme takıcak heleki dün akşamki nerdeyse boks ringini andıran maçtan sonra bjkli oyuncular maça asılacaklardır. BJK için tek handikap sadece kadınların maçı izlemesi olucak. Belki yine BJK -Fener maçı sonrası burda yine herkes ''yeter artık yine oynamadan balına kazandılar'' diyebiliriz :) ama bence bu sefer ''sonunda takıldılar meşaleyi yakın pazar günü GS-BJK ŞAMPİYONLUK MAÇINA ÇIKIYORUZ DİYECEĞİZ'' ve Son hafta kadiköyde 50 bin ağlayan fenerlinin gözleri önünde ŞAMPİYONLUK KUPASINI kaldıracaz!

Çağdaş bjk maça asılsa ne olacak? volkanın sakatlığında kaleye tek şut atmayan bjk inönüde de yenilir bunlara. Kendi ipimizi kendimiz kesmek zorunda kalacağız sanırım. kadıköyde 90. dk da gelecek bir golle şampiyonluk almayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Hayatlarında hiç o an kadar kötü hissedemezler şikeciler. Şu anda dua ettiğim tek şey budur şu lig için.

Çağdaş bjk maça asılsa ne olacak? volkanın sakatlığında kaleye tek şut atmayan bjk inönüde de yenilir bunlara. Kendi ipimizi kendimiz kesmek zorunda kalacağız sanırım. kadıköyde 90. dk da gelecek bir golle şampiyonluk almayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Hayatlarında hiç o an kadar kötü hissedemezler şikeciler. Şu anda dua ettiğim tek şey budur şu lig için.

açık konuş son maça kalmasını istemiyorsun levent :) takımıma ne kadar güvensemde iki takım arasında dağlar kadar fark olsada son maça kalmasını hiçbir GALATASARAYlı taraftar istemez. normal şartlarda rahat kazanmamız lazım ama adamlarda öyle bir şans varki pozisyon bulmadan gol atıyorlar kaleye giden her şut nerdeyse gol oluyor. ben şahsen son maça kalmasını istemem dünkü maçı görmedinizmi kazanmak için neler yaptılar 2-1 olduktan sonra maç oynanmadı her türlü oyunu oynarlar hakemi baskı altına alırlar sahaya mudahele bile ederler. tek kale oynasak bile kaleye tek şut atarlar gol olur sonra o maç dk kaç olursa olsun maç bitene kadar 20 defa durur kavga dövüş yerlere yatmalar hakemle oynamalar sahaya mudaheler saysak bitmez :) bu yüzden işi son maça kalmadan bitirmeliyiz.

Ya birşey soracam bugün haberlerde gazetelerde falan maçın son dakikalarında sahaya giren taraftarla ilgili bir haber gördünüz mü? :coffee:

açık konuş son maça kalmasını istemiyorsun levent :) takımıma ne kadar güvensemde iki takım arasında dağlar kadar fark olsada son maça kalmasını hiçbir GALATASARAYlı taraftar istemez. normal şartlarda rahat kazanmamız lazım ama adamlarda öyle bir şans varki pozisyon bulmadan gol atıyorlar kaleye giden her şut nerdeyse gol oluyor. ben şahsen son maça kalmasını istemem dünkü maçı görmedinizmi kazanmak için neler yaptılar 2-1 olduktan sonra maç oynanmadı her türlü oyunu oynarlar hakemi baskı altına alırlar sahaya mudahele bile ederler. tek kale oynasak bile kaleye tek şut atarlar gol olur sonra o maç dk kaç olursa olsun maç bitene kadar 20 defa durur kavga dövüş yerlere yatmalar hakemle oynamalar sahaya mudaheler saysak bitmez :) bu yüzden işi son maça kalmadan bitirmeliyiz.

Arena' daki maçtan sonra son maça kalmasını istiyorum. Son maçta alalım istiyorum. Tabiki tedirgin olacağım. Tedirginliğimin tek sebebi de düşünmek bile istemediğim durumun orada meydana gelmesi ve yukarıdaki olayların bizlerin başına gelmesi. Ama Allah biliyor ya orada alacağımız bir şampiyonluk bütün şampiyonluklara bedel olacaktır. Bunu canı gönülden istiyorum.

gece kuş yakalanmış heralde

arasaydınız sapanta vardı bende sapanta ile çakardık :)

Üst Alt