STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Trabzonspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

arkadaşlar herkes trabzonun yenilmesinin ardında farklı şeyler arıyor başta ezikler olmak üzere telegolü seyrediyorum onlarda imada bulunuyorlar lütfen şu telegolü mesaj yağmuruna tutalım acaba maçı verdi diye ima edilen trabzon fener maçında nasıl oynadı trabzon maçında oyunuyla göklere çıkarılan f5 i oyunumuzla ezmedikmi lütfen bu tarz yorumlarla telegole msj atalım ibneler öküz altında buzağı aramaya çalışıyorlar

hacım havlayan köpek ısırmaz boşver gitsin herkes biliyor neyin ne olduğunu, ligde bizden başka top oynayan yok kılıf hazırlıyorlar. Ayrıca yattıysa yattı para yok ortada ve suçta yok. Şu mentaliteyi oturtalım önce hepsinin amacı trabzonun bize karşı hayvani oynaması fenere oynamaması değil mi afkursun dursun şerefsizler. Ayrıca sorarım 34 haftayı 9 puan fark koyarak fenerin sahasında lider olarak bitiren kim. Sen 34 haftada birşey yapama playoff'ta şampiyon yapsınlar seni başka bir arzunuz. Yeter la 34 haftanın en az 10 haftasında adamlar tff tarafından bizzat korunmuşlar bunun daha açıklaması var mı. Son olarak anlıyorum ki ACI ACI KOYMUŞUZ.

525917_351075264953793_201781619883159_974899_456832063_n.jpg

SON DAKİKA : Türkiye Futbol Federasyonu 29 Nisan Pazar saat 14:00'de açıklama yapacak.

Fatih Terim ve Şenol Güneş'in olduğu yerde şike yada maç satmaktan bahsetmek nasıl bir kafadır..Hepsi hasta onların..

alıntıdır :lol:

2.Maç neden çarşamba günü ki. çok erken değil mi ?

[video=youtube;ZFH7H6E907E]https://www.youtube.com/watch?v=ZFH7H6E907E[/video]

geçen haftayı yenik kapatırken ne mutlu ki başımızda Fatih hoca var diyordum.

İyi ki varsın hocam.

Allah Galatasarayın her daim yardımcısı olsun. Bugünde yüz akıyla çıktık.

emre colak : selcuk abi frikik oldu nabıyoruz ?

selçuk : sen git sevinmeye ben arkandan geliyorum ...

Yalniz bugun yine kazandik diye gorunmedi sanmayin, necati bir felaket. Adamin son vuruslari cok kotu ya. Kac tane kavirdi dun yine.

Fenerli ***lere cevap,bunu da yayınlayın forumunuzda...

Geçen hafta bu GS karşısında sizi de gördük.İki maç arasındaki tek fark,bizim sizin gibi kıçımızdan bal akmıyordu.Sizin kadar ballı bir takım olsak 20 dk da 2 ölü top kalemize girmezdi.Kırmızı donlarınızı giyip çıkıyorsunuz maça.Rakip 90 dakika eziyor sizi,30 tane pozisyondan gol atamıyor dillere destan balınız yüzünden.Bizde neredeyse her vurdukları girdi,sonra bize gelip maça yattınız diyorsunuz.Tolgaya veya başka bir futbolcuya GS ye yattı diyen o.ç nun önde gidenidir...

+1967 :asd:

Üst Alt