STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Gelin haydi gelin fenere koymaya

Yaşamanın zevki budur

Fenere koyan çoşkuludur

Gelin gelin haydi gelin

Fenere koymaya.

Bu eski bir kola reklamındaki sözler koyma kelimesi yerine anladınız siz onu

q7 neler yaptı bir ara :D yürüyerek geçti :D

Bir ara koptum ya... bu adam artist resmen artist ya :D bi keresine adam iki kisiyi calimlayarak ceza sasina girdi sonradan adam geri döndü ayni adamlari bidaha calimlamaya calisti ve auta cikti... acaba ne düsündü cok merakt ediyorum :D

Beşiktaş galibiyet alsa bile taraftarlarını krize sokmadan almaz.1-0 olduktan sonra bu rahatlık niye.Toraman-Egemen hatasız oynadı, Ernst Alex'i öyle markaj altına aldıki yürüdüğünü bile göremedim.Cenk'te çok güvenli oynadı.Quaresma gerçekten Fener maçlarında daha istekli oynuyor.Neyse biran play-off ta galibiyet alamayan tek takım olacağız diye korkmadım değil. :)

#pazar2045tesampiyonuz =)) 1 haftadır 4 başlığa filan yazdım haydi tt yapalım....

Cok iyi oldu bu. Insallah pazar gunu biz Besiktas'i yenip, Trabzon da Fener'den puan alip, sampiyonlugumuzu kutlariz. Son mac'a sampiyon olarak gitmek istiyorum!

onu bilmem ama Pazar aksami iyicenez yamulacagim. belkide kalpten tahtaliköye dogru yol alirim -.- Artik bir trabzona bir arenaya bir oraya bir buraya. Iki macin heycanini nasil dayanacam bilmem... dakika 80 falan ts-fb 0-0 GS-bjk 1-0 Ömrümün en berbat ve en uzuuuuuuuuuuuuuuun 10 dakikasi olur.

onu bilmem ama Pazar aksami iyicenez yamulacagim. belkide kalpten tahtaliköye dogru col alirim -.- Artik bir trabzona bir arenaya bir oraya bir buraya. Iki macin heycanini nasil dayanacam bilmem... dakika 80 falan ts-fb 0-0 GS-bjk 1-0 Ömrümün en berbat ve en uzuuuuuuuuuuuuuuun 10 dakikasi olur.

Aynen yahu bugünki macin son dakikalarinda bile zor dayandim.

Kara Kartal’ları tebrik ederim. Uzun zamandır onlarla ilgili bu ifadeyi kullanmamıştım. Ancak benim indimde itibarlarını yeniden kazandılar. İade-i itibar yapmazsam ayıp olur :D Kendilerinin hep söylediği, ama sözde kalan şeyi, fiilen yaptılar. Şerefleriyle oynadılar. Haklarıyla kazandılar.

Tebrik ederim.

MAçı ne takip edebildim ne de skordan doğru dürüst memnunum.. Bu hoşnutsuzluğu içimize salanları Allah kahretsin diyorum, başka ne diyim..

Üst Alt