STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Besiktas savunmasi gercekten cok iyi mac cikardi, Fenerbahce neredeyse hic tehlikeli yaratacak pas atamadi. Umarim bizde ayni sikinti cekmeyiz Pazar gunu...

Arkadaslar ne güzel bir avantaj yakalamisiz, niye küfür etme geregi hissediyorsunuz? Küfür edince elinize ne geciyor?

Olan size oluyor ve ceza aliyorsunuz sadece.

Bjk iyi koydu fenere , beklemezdim acikcasi Türkiyenin 2. pislik kukübünden

bal suremeden cıkmıs sıkecıler super skor hakeden kazandı sıra aykut kocaman en guzel cevabı verecek olan senol hocada asrın tokadı gelıyorrr ıınsallah

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 3 Mayıs | 20.00

karambolden kendi kalesine gol atmadıkca bjk fenerin gol atabilcegini sanmıyorum bu maç bal olayıda artık bir yere kadar diye düşünüyorum ama bilmiyorum.aynı şekilde bjk içinde geçerli bu söyledigim.saçma sapan karambolden gol olursa atan kazanır.

Maç sabahı tahminimin tutmasına cok sevindim :D dedigim gibi oldu :D

Şimdi şirketteyim. Sabah çay-sigara yapıyorum malum ezik yandaşları dışarıda konuşuyor. alaya alıyorlar. Özellikle aykut'un açıklamaları süpermiş vs:) Dalga geçmiş. Sonra söz dolandı geldi FT'ye:) bir iki hakaret ettiler gittiler:) Ben böyle bir kafa yapısı görmedim gerçekten artık bunun tarifi yok. Yaşları 30lar da bunların:)

Türkiye'de futbolundan keyif aldigim adam yok Q7'den aldigim keyif kadar.

Adam futbol için dogmus :016:

Beşiktaş'ın galibiyeti kadar beni mutlu eden başka bir ayrıntı var. Her maçtan sonra saçma sapan istatistikleri sunup kafa ütüleyenler biraz olsun durulmuştur. Beşiktaş bilmem kaç gündür kazanamıyor,bilmem kaç gündür Fener'i yenemiyor,bilmem kaç maçtır gol yiyor. Böyle istatistik mi tutulur yahu ?

1-0 az bile.Yine şanslılar , maçı izledim en kötü abdestsiz bile çıksan 3-0 biter bu maç :D

biraz önce dünki maç yorumu için rıdvanı izledim. bakın bakalım şeytan rıdvan nasıl kamuoyu oluşturuyor.

rıdvan bey şöyle diyor. beşiktaşın hakikatten çok iyi kadrosu var. yerli olarak bakıyorsun çok iyi. önlerine profosyenel adamlar yerleştirceksin diyor.

Bi kere Toraman-Egemen çok iyi uyum yakaladılar. Solda İsmail zaten iyi. Sağda Hilbert var tamam. Veli her zman ki veli faydalı. Ernst biraz fedakarlık yapacak ücretini indirecek gelecek sene kalacak takımda.

Rıdvan ön taraftaki adamlardan memnun değil ama. Q7 felan filan işte. Profosyenel kavramının altını çiziyor sürekli.

Şimdi Beşiktaşlı arkadaşlar varsa bu yazdıklarımı iyi okusunlar. Kamuoyunda takım kalitenizin yerli oyuncuların kalitesinden bahsediyorlar sürekli. Egemen Toraman İsmail Veli Necip felan filan işte. Kanmayın bu oyuna arkadaş. Bu transfer yapmayacak yönetim politikasıdır. Bu bir geçen sezonun izlerini silip sanki başarısız bir sezon geçirmemiş bir algının yaratılması operasyonudur. Rıdvan gibi şeytanlarda bu işe tuz biber eklerler. Başarı istemezler çünkü.

Bu sezon beşiktaşın onlarca maçını izledim. öyleki ikinci yarıdaki ankaragücü maçını bile izleyecek akdar takip ettim beşiktaşı. avrupa maçlarınıda izledim. Beşiktaşın sorunu yıllarca bizim gibi iyi yerlilerin olduğu yalanına inandırılmasıdır.

Egemen Korkmaz İbrahim Toraman gibi topu yere indirmekten aciz bam güm oynayan adamlar beşiktaşın stoperleri olamaz arkadaş. Kaleci Cenke güvenilip yola çıkılamaz. Sol bekte İsmaile daha ne kadar katlanacaksınız. Bu adamın sırf sonuçsuz kalan bazı hızlı bindirmelerimi mest ediyor sizleri. Yoksa savunmada sürekli bir şekilde yaptığı hatalarını göremiyor musunuz? Veli gibi çok koşan adamı çok mu arayacak bir kulüp beşiktaş Anadoluda sürüsüyle varken böyle kazmalar. Ekrem nedir kimdir ne oynar belli değilken kulüpte tutulmasının anlamı nedir. Mustafa Pektemek Holosko Almedia ya kendilerini vermiyorlar ya da seviyeleri mi bu kadar seviyesiz arkadaş.

Mustafa Akyüz Alvez Edu Bebe size bu adamları kim kakalıyor Alalh aşkına. Simao geldiği ilk sezonun yarısının yarısını oynamıyor. Yaşı da geçiyor zaten.

Kendinizi kandırmayın boş vere. Seneye q7 fernandes almedia sivok gitse yerlerine en kral en profosyenel yabancıları getirseniz takım yine oturmaz şampiyonluğa oynayamaz. O savunma hattıyla o bekle o kaleciyle o kazmalarla bir yere varılmaz.

^^^kazim herkesin dedigi gibi kötu bi topçu degildi. necatiyle emre colaga 10 basar NET

savunmaya yardim ediyodu, eboue için bos alan uretiyodu, takim kimyasini bozmuyordu fb'deki gibi aksine takimi seviyordu takimda onu seviyordu, fizigide türk futboluna uygun; bir iki adami kiçina takip surukleyebiliyordu ve en azindan bos kaleye atiyordu. saç bas yoldurtacak hareketleri vardi ama bunlar abartildi. ve fb'den geldigi içinde hep bi önyargi vardi ona karsi.

taraftar baskisiyla yollandi tipki nonda, keita,lincoln,vs gibi. ama sonundada hep pisman oluyoruz bkz. ts maçindan sonra kazim denmeye baslandi.

quaresma oynamak istediği zaman izlemesi çok zevkli oluyorda. İnşallah bize karşı o isteği gelmez.

Üst Alt