STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

abi kanatsız oynamak bu sene için eyvallah diye bilirim

emre çolak-riera gibi adamlardan beklentilerimiz çoktu. kazım hocayı yanıltı belki.

ama en büyük eksiklik forvettir. şu andaki forvet hattı mücadeleci golcü kimliği yok malesef.

bence bu senenin en kötü yeri forvettir. pozisyon sağlıyoruz- ama beceriksizlik diz boyu...

Elmander 2 3 maç kötü oynadı diye hemen yermek istemiyorum ,ama adam kariyeri boyunca hiç bi zaman parmak ısırtıcak golcü olmadıki ,yanına bitirici bi forvet şarttı

Takımını şeye benzetiyorum

Bi araban var bazı aksamları 4 4 lük,motoru canavar gibi(orta sahanın göbeği),kasa çok iyi(kale,sağ bek,stoper),bunlar yeterince iyi

Ama şanzuman anadol şanzumanı,lastikler kabak

Dünkü maçta takımda biraz yorgunlukta vardı. Bundan sonraki maçlarda neler olur bilmiyorum ama üzerimizde bir şanssızlık var ve böyle gidiyor. Hadi hayırlısı.

Takım çok istekli arzulu değildi. Ancak yapılan her pas hatasında taraftarların uğultu çıkarması ve sabırsızlanması futbolcuların panik yapmasına sebep oldu. Halbuki bunu yapmak yerine sabırla coşkulu tezahüratlara devam edilseydi daha isabetli olurdu.

Hem Fener maçında hem bu maçta hücum oyuncularının dandikliği bir kez daha görüldü. En kötüden, en iyiye doğru gidersek,

Emre Çolak: Ben Emre'yi ilk 18'e bile almam, Sabri gibi. Terim defansa çok önem verdiği için oynatıyor, tabii bir de başka alternatifi olmadığı için. Formda bir Yekta ve Culio varken Emre formayı 1 kez bile göremez. Tek kelimeyle yeteneksiz, ne yazıkki. Çalım atmayı, oyun organizasyonunu, top tutmayı, şut atmayı bilmiyor. Böyle kanat oyuncusu olur mu?

Necati: Son vuruşlarının rezalet olduğunu net biçimde gördük, neden sattığımızı da bir kez daha anladık. Onun gol atması şans işi, ihtimal o kadar düşük ki, üst üste 5 tane %100 gol pozisyonunu mundar edebiliyor. Yedek olur

Engin: Emre'den çok daha yetenekli olmasına rağmen, o da işi sonuca bağlayamıyor çoğu zaman. Bal yapamayan arı. İyi bir yedek olur ideal bir kadroda, o kadar.

Elmander: Son vuruşları kötü ne yazıkki, defansif anlamda çok başarılı olmasına rağmen, ideal bir pivot forvet değil. Her maç pozisyonun gerektirdiği çabukluğu yapamadığı için sürüyle pozisyonu öldürdüğü gibi, vuruş yaptığı pozisyonlarda da isabet oranı sıfır ne yazıkki.

Kaleye en yakın 4 futbolcunun 4ü de bu kadar kalitesiz olursa, her maç bu kadar pozisyon kaçar. Top girmeyince girmiyor diye açıklama yapmış Emre, bu sadece böyle beceriksiz futbolcuların kendilerini daha da rezil edecekleri çocukça bir bahanedir, başka birşey değil.

Bizim seviyemizde bir takımda oynayacak futbolcuda pozisyonunun gerektirdiği herşey olacak. Şu saydığım oyuncuların hiçbiri için bunu söylemek mümkün değil. Şampiyonuluğu kaybedersek tek sorumlusu da yönetimdir, Terim'den mucize yaratmasını beklemek nereye kadar? Bir Shaqiriyi alsalardı bunu konuşuyor olmazdık muhtemelen. 100 basamaklı merdivenin 95ini çıkıp yoruldum geri dönüyorum demek kadar zavallı bir hareketti Shaqiri ve Podolski transferleri konusunda yapılan pintilik.

Adamlar küme düşme ihtimalleri varken gidip 12 milyon €'ya Sow'u aldılar, biz %90 şampiyon olacakken bir Shaqiri alamadık. İşte pintilik buna denir, vizyonsuzluk buna denir. Ünal Aysal bazı dinazor mantıklı yöneticilerin "tecrübelerine" güvenerek yaptığı hatanın büyüklüğünü çoktan intikal etmiştir. Ama umarım bu hata şampiyonluğa mal olmaz ve de aynı hata yeni sezonda 2. kez yapılmaz.

Fatih hocanın suçu yoook. O kadar liste verdi yönetime devre arasında,tuttular Necati ile Yiğit'i aldılar! Nerde Shaqiri??

Terim Shaqiri'yi o kadar istedi ama yönetim düşmedi üzerine. O adam olsa forvet böyle dayanıksız olur muydu? Hem genç hem de hızlı.. Bizim forvet 32-33 yaş aralığı...

yönetim çok yalnış davrandı.devre arasında en az 2 transfere ihtiyacımız varken es geçtiler.seneye alacağın adamı devre arasında alsaydın.

Ic saha maclarinda kotuyuz, deplasmanda ise daha iyiyiz son macta hersey belli olur artik.

arkadaşlar,

Fatih hoca'nın suçu yok. Kabahatli var ise yönetim.

Forvet hattımıza bakın Elmander, Necati, Sercan, Baros, Mehmet Battal.

Böyle birşey var mı?

Elmander muhteşem bir 2'li forvet adamı ama yanına çok iyi bir golcü lazım. Necati iyi bir yedek. Sercan ve Baros futbol karakterlerini kaybetmişler. Şu anda bu takımda Baros yerine Webo, Sercan yerine Muhammet Demir gibi biri olsaydı çok rahat etmiştik.

Takımda forvet yok, kanat yok. Sıfıra inip orta açan adam yok daha ne olsun?

Ama gittik yiğit gökoğlan'a para verip aldık, bu işi de anlamıyorum açıkçası...

Ve ben bizim yönetimin yine allem edip kallem edip bizi tatmin etmeyeceğini düşünüyorum.

Öyle drogba falan hayal kurmaya gerek yok.

yiğit i alacağımza doka yı alsaydık cok cok daha faydalı olurdu.

dün ilk defa takımı bu kadar isteksiz gördüm inanamadım arkadaş bu maçı kazansan bjk maçı büyük ihtimalle final maçı olucaktı ama ne hikmetse sezon başından beri en isteksiz maçımızı oynadık şampiyonluga bukadar yakınken nedir bu isteksizlik anlamadım. elmander ve necatinin saha içinde tartışması aslında dünkü maçı özetliyordu takımda bir gariplik vardı. ne olursa olsun arkadaş bikerede şans bize gülmezmi elalemin şutu her seferinde şansa kaleye giriyor bizimkiler girmiyor yeter artık valla nedir bu şansızlık kötü oynadıgımız zaman kazanamıyoruz ama fener her maçta berbat oynuyor yinede kazanıyor nasıl bir şans bu anlamadım. sanki mistik bir güç bizim şampiyon olmamızı istemiyor eğer bugünde fener şansa bala kazanırsa artık büyüye felan inanmaya başlıcam gerçekten bu yaşananlar normal değil. hadi fener iyi oynasa hak ediyorlar diyecem ama amatör takım gibi oynuyorlar ama öyle bir bal varki her maçta şansları gülüyor. bir iki maçta olsa anlıyacagım ama sezon başından beri fenerin iki üç maçını çıkar geriye kalan maçların hepsinde kötü oynayıp şansa kazandılar.

Leeds United ile oynarken bütün avrupa bize karşıydı, cehennem gibi yere gittik ama ne oldu?

Çatır, çatır yendik geldik. Sen futbolu adam gibi oynadığın sürece önünde kimse duramaz.

Bütün her yerde işte hakkımız yeniyor, play-off fenere yarıyor gibi şeyler yazılıyor, hele bugün daha da yazılmış.

Sen eğer altı pas'tan volkan'ın üzerine vurursan, auta atarsan, pas vermek yerine elli tane atraksyon yaparsan, şut çekmek yerine kendini yere atmaya meyilliysen olmaz, başarısızlık gelir tabii ki.

Ne güzel söylemiş arkadaşım, sow'u aldılar. Biz gittik yiğit gökoğlanı aldık, sercan'ı aldık.

Bu ezik fener yakalasa bizim yakaladığımız pozisyonları affeder mi?

Ama bize gelince biz kaçırdık, normal... Niye normal yahu , elinki can bizim ki patlıcan mı? Biz niye kaçırıyoruz ?

5 puan önde girdik beş beş!

Adamlar şike yüzünden delik deşik oldular ona rağmen ilerliyorlar, kimse yok hakem yok sistem demesin.

Forvet'inde gol atacak adamın yok ise gol atamazsın bu kadar basit.

Selçuk, Muslera, Elmander, Ujfalusi, Semih ve Eboue. Bu adamlar takımın iskeleti.

Ancak bu adamları tamamlayacak adamlar yok.

Bu saydığım adamların hepsi defansif yönü kuvvetli adamlar. Elmander bile defansif forvet.

Bu takımda tam anlamıyla OFANSİF adam yok! SIFIR.

Böyle bir bilgiye rağmen de koskoca bir transfer dönemini es geçen yönetime ne demeli?

Şimdi taraftları kandırmak için üzerimizde oyunlar oynanıyor edebiyatı yapıyorlar, sen önce üzerinde oynanan oyunları hesaplayacağına git eksiklerini tamamla, 9 yerine 16 puan fark at, ondan sonra eğer başka şeyler olursa konuşursun.

Ama sen Sağ kanadından engin baytar, sol kanadında emre çolak, forvetinde 32lik necatiden arka arkaya derbi maçlarında verim beklersen, önce futbolu bilmediğini gösterirsin herkese.

Adamların başlarında konuşacak başkanları bile yok ama play off ta 3 te 3 yaptılar.

Ben şimdi kendi takımımı eleştirmeyeceğim de kimi eleştireceğim!

Bu takim Kadikoyde sampiyon olacak. Ben bunu $ike Off'un basindan beri diyorum. Illahi adalet son hafta da Turk futbolumuza ugrayacak ve Kadikoyde sampiyon olacagiz. Denizli ve Bursa facialari bunun yaninda hic kalacak, keske yine Denizli ve Bursa facialari yasasaydikta bu olmasaydi diye k.pek gibi surunecekler.

Imparator'un aciklamalarini dinleyin, rahatlayin. Imparator ne yapip edip Kadikoyde bu takimi sampiyon yapacak goreceksiniz. Zaten aciklamasinda "bugun pes ettigimizi dusunenler yanildiklarini gorecekler" gibi birsey dedi. Bu ne anlama geliyor? Sampiyon olacagiz.

Transferdeki bu yalnışlıkların sebebi yönetimdir.

Neden derseniz anlatayım.

Aslında bu yönetim transferde fazla bir iş yapmadı. Hatta Fatih Terim'in isteklerini yapamadı, sürekli kıvırdı.

Selçuk İnan ve Elmander bu yönetimin başarısı değil Adnan Polat yönetiminin başarısıdır.

Bizim yönetimin tek başarısı Eboue ve Muslera'dır. Ujfalusi zaten bonservissiz idi.

E zaten bir takıma başkan olup yenilmez armadayı kuracağım diyor isen 1-2 tane de adam almak zorundasın be başkan , öteki türlü laf kalabalığı olur.

Fatih Terim ne yaptı? Mertan, Semih, Emre Çolak, Engin Baytar gibi adamları çıkarttı. Vallahi bir teknik direktör olarak Fatih Terim yönetimden daha fazla transfer yaptı bence.

Yönetim iki transfer yaparak Adnan Polat'ın yaptığı iki futbolcu ve Fatih Terim'in çıkarttığı futbolculardan nemalanıp kendine pay çıkarttı.

Ara transfer gelince de Fatih hoca'nın bas bas bağarmasına rağmen transfer yapılmadı. Melo konusu tamamen loto idi. Melo tutmazsa nasıl olsa kiralık denildi kumar oynandı ama o da istenilen kadar tutmadı. 2 maç sonra Melo gönderilecek. Riera'yı aldılar tutmadı.

Yönetim bence yatsın kalksın Fatih Terim ve ekibinin üstün gayretlerine şükretsin. Bu takımı böyle Fatih hoca yaptı. Hakan Baltayı, engini adam etti.

Ben artık bir yönetimden sürekli şüphe duymaktan sıkıldım.

Transferdeki bu yalnışlıkların sebebi yönetimdir.

Neden derseniz anlatayım.

Aslında bu yönetim transferde fazla bir iş yapmadı. Hatta Fatih Terim'in isteklerini yapamadı, sürekli kıvırdı.

Selçuk İnan ve Elmander bu yönetimin başarısı değil Adnan Polat yönetiminin başarısıdır.

Bizim yönetimin tek başarısı Eboue ve Muslera'dır. Ujfalusi zaten bonservissiz idi.

E zaten bir takıma başkan olup yenilmez armadayı kuracağım diyor isen 1-2 tane de adam almak zorundasın be başkan , öteki türlü laf kalabalığı olur.

Fatih Terim ne yaptı? Mertan, Semih, Emre Çolak, Engin Baytar gibi adamları çıkarttı. Vallahi bir teknik direktör olarak Fatih Terim yönetimden daha fazla transfer yaptı bence.

Yönetim iki transfer yaparak Adnan Polat'ın yaptığı iki futbolcu ve Fatih Terim'in çıkarttığı futbolculardan nemalanıp kendine pay çıkarttı.

Ara transfer gelince de Fatih hoca'nın bas bas bağarmasına rağmen transfer yapılmadı. Melo konusu tamamen loto idi. Melo tutmazsa nasıl olsa kiralık denildi kumar oynandı ama o da istenilen kadar tutmadı. 2 maç sonra Melo gönderilecek. Riera'yı aldılar tutmadı.

Yönetim bence yatsın kalksın Fatih Terim ve ekibinin üstün gayretlerine şükretsin. Bu takımı böyle Fatih hoca yaptı. Hakan Baltayı, engini adam etti.

Ben artık bir yönetimden sürekli şüphe duymaktan sıkıldım.

aynen katılıyorum yönetim hiçbirşey yapmadı.2 adam alsalardı kaldıki arda da satılmıştı su an şampiyonduk.evet fb nin kadrosu bizden kötü ama ileri ucu bizden daha etkili.stoch alex bir şekilde maç kazandırıyorlar.fazla para vermeyelim diye riera sercan ve yiğite 10 milyon verdiler,onun yerine 1 adam alsaydık iş bitmişti zaten

arenada 3de 3 yaparız diyoduk 2 maçta 1mağlubiyet 1 beraberlik :eek:

kusura bakmayın ama bu akşam bjk'yı yendikleri takdirde %90 şampiyonlar...

GS final maçlarının takımı idi her zaman böyle olmuştur, ama nedense final gibi 6 maçı oynayamadık... en önemli maçı kazanamadık o veya bu sebeplerle sebepleri önemli değil futbol sonuç oyunudur...

bjk'yı yendiler mi zaten pazar günü bizim maçın hiçbir havası kalmaz...

bu gazla ve moralle yenerlerde zaten...

Beşiktaş maçına da Güney tribünden bilet buldum.Pazar akşamı dolduralım yahu artık şu stadı son maç!

Üst Alt