STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

c08f3s%C3%BCperfinal.png

88f85gs.png
v.png
ts.png

e3e86galatasaray-ttarena3.jpg

Spor Toto Süper Final 11/12 Sezonu 4.Hafta

Galatasaray – Trabzonspor

Türk Telekom Arena, İstanbul

2 Mayıs

20.00

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Galatasaray - Trabzonspor | 2 Mayıs | 20.00

Burak oynamazsa rahat kazanırız.Burak oynarsa,bu maç kadar kolay maç olmaz.

5-0 yeneriz.

Necati 2 , Melo 1, Selcuk 1 , Elmander'de bir tane atar.

Yav rahat yeneriz muhabbeti yapmayın.

Sonra zorlanıyoruz herkesin morali bozuluyor.:(

Abartmayin beyler, ne fark atmasi ? :eek:

1-0 olsun bizim olsun. Fark atmak falan umrumda degil yeterki maci kazanalim.

yine başlamış herkes , 5-0 , 6-0 , 8-0 demeye

ulan aynı adamlar fener maçından öncede aynı şeyleri söylüyorlardı :asd: inşallah futbolcular maça böyle bakmıyordur.. dikkatli olmamız lazım , puan kaybının telafisi yok

Bu maçtan zor maç olur, öne geçersek geriye yaslanmayıp sabırla pas yapmamız gerekecek. Yaslanınca çok pozisyon veriyoruz.

deminki maçın gazıyla fark istemeyin

aman hayalkırıklığına uğrarsınız kazanalım yeter

Yine cabuk gaza gelip rehavete giriyoruz. Herkesin anlamasi gerek birsey var; YENI SAMIYEN ILE DAHA HALA OZDESEMEDIK.

Deplasmanlardaki oyunumuz cok daha kaliteli ve cok daha guven veriyor.

Yav rahat yeneriz muhabbeti yapmayın.

Sonra zorlanıyoruz herkesin morali bozuluyor.:(

Fener maçında da herkes fark atarız demişti.Biraz ihtiyatlı olmak lazım.

Abartmayin beyler, ne fark atmasi ? :eek:

1-0 olsun bizim olsun. Fark atmak falan umrumda degil yeterki maci kazanalim.

Zor bir maç oyuncuların son derece konsantre olması lazım

yine başlamış herkes , 5-0 , 6-0 , 8-0 demeye

ulan aynı adamlar fener maçından öncede aynı şeyleri söylüyorlardı :asd: inşallah futbolcular maça böyle bakmıyordur.. dikkatli olmamız lazım , puan kaybının telafisi yok

Birde böyle takimini kücümseyen üyelerimiz var maalesef.

Fener maglubiyetinden sonraki yorumum;

Noluyor lan size ? Antu'dan falan geldiniz herhalde buraya. Galatasaray tek bir derbide bile rakibinden kötü oynamamistir. Galatasaray bu maclari rahat bir sekilde kazanacaktir, inanci olmayan üyeligini sildirsin. Defolun gidin lan buradan. Her maglubiyette ortaya cikanlardan nefret ediyorum. Takimin oynadigi futbolu görmezden gelip dandik rakibi övenlerin burada isi yok. Burada ciddi ciddi mac yorumu yazan kisi sayisi okadar az ki , parmaklarinla sayarsin. Biz Galatasaray'iz, Lideriz , Türkiye'yiz. Galatasaray'in oldugu yerde umut eksik olmaz. Halen Lideriz. Son Mac Kadiköy bir b.k olmaz diyenlerden bahsetmiyorum bile. O bal 1 olur 2 olur ama 3.kez öttürürler abi. Son hafta dahil puan kaybetmeyerek sampiyon olacagiz. Suan Kadiköyde bir puan yetiyor sampiyonluga ,bukadar kaliteli bir ekip bir puan alamayacaksa zaten sampiyon olmasin. 3 Macta da ezdigimiz ama sonuclari alamadigimiz ekip birden bizi yenecek ? Hadi ordan. Suan beraberlik yetiyor, fenerin bir kez takilmasi halinde son mac formaliteye dönüsüyor hatirlatirim. Bir b.k oynamayan Fener baya havalandi, 2-3 sut atip maclari kazaniyorlar ama illaki takilacaklar. Allah büyüktür, hakedenin yanindadir daima. Yine diyorum Fener maclarinin acisini bir takimdan cikaracagiz, kacari yok. Bir mac patlayacak bizimkiler , O mac bu macmi onu bilmem. Net bir galibiyet sürpriz olmaz.

Saygilar

Dediklerimin hepsi bir hafta sonra kelimesi kelimesine cikti. Galatasaray iyi futboluna devam etti ve net bir galibiyet elde etti. Trabzon'un iyi oyuncusu yok. Puan Farki 2'ye inmesine ragmen bizim bir kez daha puan kaybecegimizi düsünmüyorum kesinlikle. Hirs-Mücadele-Azim bu üclü olduktan sonra herseyin karsiligini aliriz. Son vuruslari iyi kötü biraz düzeltince 4 gol attik rakip kaleye. Arena'da da tarife degismeyecektir, yeter ki gol kacirma rekoru kirmayalim yine. Galatasaray kötü oynamiyor , kötü sonuc aldi diye ortaligi bulandirmayin. iyi sonuc aldiktan sonra da; havaya girmeyin diyenler var. Bu takim her rakibine karsi 10 pozisyon bulmustur en az, bulmaya da devam ediyor. Bu mactada net bir galibiyet bekliyorum. Necati yine 2 gol atacaktir. Takimizla gurur duyalim, övünelim biraz. 4-0/5-0 gibi tahminler hayalcilik degildir, aksine gercekliktir. Mesela ben tahmin yarismasinda ciddi ciddi 5-1 olarak vermistim tahminimi ama 4-2 kazandik, yine bir paket yapariz bunlara. Takimimiz iyi , bunu kabul edin artik. Bu sezondan sonra böyle düsünen taraftarlar olmayacaktir diye düsünüyorum.

Saygilar.

Kadrom:

Muslera

Eboue-Ujfa-Semih-Hakan

Aydin-Melo-Selcuk-Engin

Necati-Elmander

Skor Tahmini: Galatasaray 5-0 Trabzonspor

Üst Alt