STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

eğer emre çolak bu maçta oynarsa fatih hocaya olan güvenimi kaybederim, resmen emreyi kayırmış olur

Bizim oyuncu değişikliklerimiz devamlı takımın sistemini çökertiyor. Şu şöyle şu böyle demiyorum. Yani takımın birden kimyası değişiyor. Giren oyuncuyu takım kabul etmiyor gibi bir izlenim var. Oyunda kaybolup gidiyor. Sanki oyunun sonlarına doğru çok çok fazla rahatladık. Kazansak bile, Fenerbahçe'nin yenmesi ile değişen pek bir şey olmayacaktı. Ama takımın moralini şu an düşünemiyorum bile. Yani Son 5 dakikada 2-0'dan 2-2'ye gelip, 5 gün sonra bir Final maçına çıkacak olmak kolay değil. Sakinliğimizi koruyup, kendi oyunumuza bakmalıyız.

Hasan Şaşın basın açıklamasının videosu hiç bir yerde yok. vermezler tabi

[video=youtube;gfxzB7aPCEk]https://www.youtube.com/watch?v=gfxzB7aPCEk&feature=g-all-u[/video]

Ayrıca televizyonlar açıklamayı verdi. Zaten 30 saniyelik sitem dolu bir konuşma..

maç çok rahat giderken bır anda önce elmander sonra barosun cıkması takımın butun kımyasını bozdu acıkcası..sabri reyısın onderlıgınde takım bır anda 2 tane yedı..tabı trabzon hıyarı berabere goturseydı macı bız o gollerı yemezdık orası ayrı, bır anlık ne taraftarda ne futbolcularda moral kaldı..Ama cok basıt goller yıyoruz ve kanat oyuncularımız cıdden rezalet..hakan balta kımınle oynuyorsa maca damgasını vurmasıda cabası.Bugun Quaresma takımın yıldızıydı adam her topu aldığında bır sekılde pozısyon oldu şaka gibi..

Beyler, 45-0 yensekte, berabere kalsakta durum değişmeyecekti, bu yüzden bu maça yorum yapmıyorum. Haftaya yorumumu yapıcam :)

Yine dayanamadik gittik Arenaya

Sorun bende mi diyorum?

Sevmiyorum ben bu stadı kardeşim sevemedim

Her gittiğim de Samiyenin havası geliyor aklima

Stad ile butünleşirdik, stad bizden biri olurdu

Burasi lüks, görkemli ama beton, mekanik bir stad

Uğursuz bu stad

:(

Yine dayanamadik gittik Arenaya

Sorun bende mi diyorum?

Sevmiyorum ben bu stadı kardeşim sevemedim

Her gittiğim de Samiyenin havası geliyor aklima

Stad ile butünleşirdik, stad bizden biri olurdu

Burasi lüks, görkemli ama beton, mekanik bir stad

Uğursuz bu stad

:(

ya demeyin öyle arkadaşlar

Mis gibi stat ya yok ugursuzmus yok lanet varmış . Kendi kendimizden soğutmayalım guzel stadimizi

Avrupanın en iyi stadına sahibiz halen burun kıvıranlar var pes doğrusu. Bu yıl ligde 2 maç kaybettik bu sahada, ikisinide nasıl kaybettiğimiz ortada. Biraz mantıklı konuşun lütfen.

areneda 8 derbide 2 galibiyet aldık,1 ini son dakikada aldık...

Üst Alt