STSF 11/12 H:6 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 311 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:6 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | ŞAMPİYONUZ!

super-sampiyon-galatasaray-2261844.Jpeg

Karanlıkta kaldırdığımız bu kupa aldığımız en değerli şampiyonluktu.Unutulmaz bir gündü.

Son düzenleme:
Bu yaptıkları bence manyaklık.Tamam kalbin dayanmaz da en azından görüyosun bişeyi neyin nolduğunu daha iyi çözümleyebiliyosun.hiç bişeyi görmeden stres daha büyük oluyo ben bi kere yaptım bunu kafayı yiyecek duruma gelmiştim o yüzden hiç bi maçı kaçırmamayı çalışıyorum özellikle fenerbahçe maçları ki bu şampiyonluk maçıydı.Allah yardım etti.gelmiş geçmiş en büyük şampiyonluktur Galatasaray tarihindeki.

O gün adamin biri ciksaydi ve deseydi ki "serefsizin biri 5 sene sonra Galatasarayi ayaklar altina almis olacak, sapik gibi takima tecavüz edecek" islak odunla döverdim herhalde o kisiyi.

Gel gör ki serefsiz sahtekarin biri bugün koca cinarin irzina gecmis, pismis kelle gibi her kameraya siritmays devam ediyor.

Evet, idam geri gelsin!

1 hafta öncesinden, "İzlesem mi, izlemesem mi ?" hesabı yaptığım bir maçtı. Yanlış anlaşılmasın, tamamen sağlık korkusuyla bu ikilemde kalmıştım :D

"Elim kolum uyuşur stresten, yüreğim kaldırmaz" diye endişelenmiştim. O denli bir heyecan işte... Maç başlamadan önce uyku ilacı içip uyumayı, gece saatlerinde maç bittikten sonra uyanmayı bile hesap ettim ama böylesi tarihi bir geceyi kaçırmak da istemedim. Sonuçta maç boyunca, özellikle de uzatmalarda neler çektiğimi bir ben bilirim, bir Allah :D

SPOILER :

Bitir laaaaaaaaaaan !!! Bitir hakeeeeeeeeeeem bitir Allahsız bitiiiiiiiiiiiirrr !!!! (Halıya kapaklanmış vaziyette)

Akabinde telefonumu açmayan, hatta telefonunu kapatan fenerli dostlar, sinirinden beni face den silen, fenerli çeşitli şahıslar :D

Son düzenleme:
askerdeydim ve lojman nobetinde kisla disindaydik maci izleyemedim skoru da ogrenemedim

nobet bittiginde bizi almaya gelen servis sehir merkezinden kislaya gidememisti kalabaliktan dolayi

Üst Alt