STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:10 | Galatasaray 2-1 M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:10 | Galatasaray - M.P.Antalyaspor | 30 Ekim | 19.00

Artık bize 5-6 maçlık bi seri lazım ilk yarının sonunda en azından liderle aradaki farkı 3e 4e indirmemiz lazım

Gıcık bi takım hiç bi kaliteleri yok ama maç kazanıyolar çok ballı bi takım

Ömer yine taraftarı tahrik eder, defanstaki kazma vardı adını unuttum, sakatlamaya oynar yine. Necati tecavüze uğramış gibi hırs yapıp oynar. Mehmet Özdilek zaten nerden acısı var belli değil, fena hırs yapar. Ama 2-0 fln alırız yine de.

Eger bu maci alamazsak Fener beraberligin hic bir anlami kalmaz.

Benim için kritik nokta bu maçta Ayhan'ın yerine kimin görev alacağı olacaktır.

Ömer yine taraftarı tahrik eder, defanstaki kazma vardı adını unuttum, sakatlamaya oynar yine. Necati tecavüze uğramış gibi hırs yapıp oynar. Mehmet Özdilek zaten nerden acısı var belli değil, fena hırs yapar. Ama 2-0 fln alırız yine de.

Defanstaki kazma Yalçın sanırım.Antep'e gitti o .Ama orta sahalaırnda Sedat diye bir damızlık var. Onu da Cana etkisiz hale getirir.

necatinin intikam hırsı ile zorluyorlar bizi.

Antalya zor takım ve bizim için fener maçı kadar önemli.Ya toparlanacağız yada bir hafta geri saracağız.

Ömerin bize karşı olan nefretini bende anlamış değilim özellikle öne geçtiklerinde elinden gelse oyunu hiç başlatmayacak oyun öyle bitecek her pozisyonda yatıyor ve hakemlerde buna birşey demiyor Antalya ligin bu sezon en iyi performans gösteren takımlarından Kyserisporu 2-1 yendi dejua ve o bahsedilen damızlık Sedatın golleriyle sürekli savaşıyorlar (ciddi anlamda savaşıyorlar topa değil oyuncuya sertlik) ortasahamız eğer bu savaşı kazanırsa maçı alırız

Ulan bu Ömeri bi yerde kıstırsak ya yemin ediyorum emre yellozoğlundan bile bu kadar nefret etmiyorum

Üst Alt