STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Zirveden 2 3 puan geride olsak beraberliğe oynayalım anlarım. Ama zirveden 7 puan geridesin ve önünde birsürü takım var. Kazanmamız gereken bir maçtı.

Zirveden 2 3 puan geride olsak beraberliğe oynayalım anlarım. Ama zirveden 7 puan geridesin ve önünde birsürü takım var. Kazanmamız gereken bir maçtı.

İşte rijkard'ın Hagi'nin eline bıraktığı en büyük bomba bu oldu malesef.Sıfır krediyle maçlara çıkma bombası.Hagi'ye hiç bir lafım olmaz çünkü adam geldiği iki dönemde de resmen enkaz aldı.Dün gol yedikten sonra Hagi'yi gösterdi kamera ben ne yapim çıkıp ben mi oynayayım der gibiydi.Adamın eline enkaz verirsen toplaması içinde biraz sabır göstereceksin.Rijkard olsaydı son üç maçta maksimum 1 puan alırdık o derece berbat durumdaydık

İşte rijkard'ın Hagi'nin eline bıraktığı en büyük bomba bu oldu malesef.Sıfır krediyle maçlara çıkma bombası.Hagi'ye hiç bir lafım olmaz çünkü adam geldiği iki dönemde de resmen enkaz aldı.Dün gol yedikten sonra Hagi'yi gösterdi kamera ben ne yapim çıkıp ben mi oynayayım der gibiydi.Adamın eline enkaz verirsen toplaması içinde biraz sabır göstereceksin.Rijkard olsaydı son üç maçta maksimum 1 puan alırdık o derece berbat durumdaydık

Kusura bakma ama sezon başında Rijkaardın elinede bomba verdi yönetim. Bu kadrodaki kalitesiz ve yetersiz futbolcularla istersen dünyanın en iyi t.direktörünü getir hiçbirşey yapamaz. Servet aynı hatayı 500. defa yapar t.direktör şutlanır. Başkanın t.direktörle çalışma ortalaması 6 ay. 6 ayda bir t.direktör gönderen bir yönetimimiz var.

Kusura bakma ama sezon başında Rijkaardın elinede bomba verdi yönetim. Bu kadrodaki kalitesiz ve yetersiz futbolcularla istersen dünyanın en iyi t.direktörünü getir hiçbirşey yapamaz. Servet aynı hatayı 500. defa yapar t.direktör şutlanır.

Ben de sana Hagi bu kadroyu sene başında alsaydı eğer en fazla bir yenilgimiz olurdu diyorum.Fizik gücü yerlerde sürünen bir takıma kime alırsan al bir yerde dağılır gider malesef.Rijkardla beraber bu ligin açık ara en kötü fizik gücüne sahip olan takımıydık.Bunun da mı oyuncuların kalitesiyle alakası var

bence geçen sezonki kadro şampiyonluk için yeterliydi FR kullanamadı bunu.

Ben de sana Hagi bu kadroyu sene başında alsaydı eğer en fazla bir yenilgimiz olurdu diyorum.Fizik gücü yerlerde sürünen bir takıma kime alırsan al bir yerde dağılır gider malesef.Rijkardla beraber bu ligin açık ara en kötü fizik gücüne sahip olan takımıydık.Bunun da mı oyuncuların kalitesiyle alakası var

Onu kimse bilemez 1 maç mı 5 maç mı olacağını kondisyon konusuna katılmıyorum. Çünkü bizim elimizde doğuştan fizik gücü yetersiz oyuncular var. Elano ve Misimovic. Niye Neill in fizik gücü yerinde diye sorarım o zaman sana. Ama halen sorunun t.direktörde olduğunu düşüyorsan burada sorun vardır.

bence geçen sezonki kadro şampiyonluk için yeterliydi FR kullanamadı bunu.

Dogru soyluyosun o kadar yeterlıydı kı kac hafta forvetsız oynadı takım ortasahada oyle muhtesem 3 lu vardıkı frank oynatamadı....O kadar Mucadelecı takım vardı frank kestı cok dogru soyluyosun Rijkaarda kım ya..

Onu kimse bilemez 1 maç mı 5 maç mı olacağını kondisyon konusuna katılmıyorum. Çünkü bizim elimizde doğuştan fizik gücü yetersiz oyuncular var. Elano ve Misimovic. Niye Neill in fizik gücü yerinde diye sorarım o zaman sana. Ama halen sorunun t.direktörde olduğunu düşüyorsan burada sorun vardır.

Çok şükür maçları izleme fırsatım oluyor ve Rijkard döneminde takımın fiziğinin berbat durumda olduğunu görmemek için kör olmak lazım.Bunu bu forumdaki çoğu arkadaşımın da onaylayacağını biliyorum.Rijkard döneminde lay lay lom idmanlar yapıldığı çok açık.Sana garantisini veriyorum Rijkard kovulmamış olsaydı hem fener hem Trabzon bizi rezil eder yollardı.Aksini iddaa eden varsa çıksın söylesin.Hala Rijkard döneminde bu takımın fiziği kötü değildi diyen varsa maç falan izlemesin

Çok şükür maçları izleme fırsatım oluyor ve Rijkard döneminde takımın fiziğinin berbat durumda olduğunu görmemek için kör olmak lazım.Bunu bu forumdaki çoğu arkadaşımın da onaylayacağını biliyorum.Rijkard döneminde lay lay lom idmanlar yapıldığı çok açık.Sana garantisini veriyorum Rijkard kovulmamış olsaydı hem fener hem Trabzon bizi rezil eder yollardı.Aksini iddaa eden varsa çıksın söylesin.Hala Rijkard döneminde bu takımın fiziği kötü değildi diyen varsa maç falan izlemesin

Fikrine saygılıyım. Ama çok yanlış düşünüyorsun. Halen gerçekleri göremiyorsun. Şu sorumu cevaplamadın niye yabancı futbolcularının çoğunun fizik gücü iyidi ? Çok antrenman yapmakta iyi birşey değildir.

Fikrine saygılıyım. Ama çok yanlış düşünüyorsun. Halen gerçekleri göremiyorsun.

Pas futbolu oynayacak adamlar olsa ne olacak ki.Pas futbolu oynayacak adamlar ayakta duramadıktan sonra neye yarayacak ki bizim ligde pas futbolu oynayacaksan önce fizik kaliteni üst düzeye çıkaracaksın.Olaya tek taraflı bakmayın.Tamam ben kadromuz kaliteli demiyorum ama fizik gücü üst seviyeye çıkarılırsa bu takım kolay kolay maç kaybetmez bunu da bilin

Seneye köklü bi değişiklik lazım servet,,mustafa sarp,kewell,gökhan hepsi yollanmalı 34 maçın minimum 30unda oynayacak gerçekten kaliteli adamlar alınmalı

Pas futbolu oynayacak adamlar olsa ne olacak ki.Pas futbolu oynayacak adamlar ayakta duramadıktan sonra neye yarayacak ki bizim ligde pas futbolu oynayacaksan önce fizik kaliteni üst düzeye çıkaracaksın.Olaya tek taraflı bakmayın.Tamam ben kadromuz kaliteli demiyorum ama fizik gücü üst seviyeye çıkarılırsa bu takım kolay kolay maç kaybetmez bunu da bilin

Fizik gücü üstseviyede olsa bile Servet bilmem kaçıncı defa hata aynı hatayı yapar maç gider. Futbol fizik gücü + beyin ile oynanıyor. Bizde beyinde eksik.

Fizik gücü üstseviyede olsa bile Servet bilmem kaçıncı defa hata aynı hatayı yapar maç gider. Futbol fizik gücü + beyin ile oynanıyor. Bizde beyinde eksik.

Sivas'la Ankaragücü'ne yenilecek kadar da kötü değil bu takım.Hele ki şu Sivas'a karşı oynadığımız rezil oyun aklıma geldikçe deliriyorum

Bence dünkü mağlubiyette en az sorumluluğa sahip Hagi. İki bireysel hatayla maçı verdik. Birincisi servetin kazmalığı, ikincisi pinonun ıskası. Bu maçı 1-0 kazanan taraf biz de olabilirdik. Haginin çıkardığı 11 e, oyun içinde yaptığı değişikleri ben de anlamıyorum hatta deliriyorum misinin 60 ta çıkmasına ama yine de bireysel hatalarımız olmasa belki de bizim 3 puanı alabiliceğimiz bi oyun oynatıyor takıma. Bildiği var belli. Bekleyelim..

servetin arkasını dönme hastalığı olmasaydı maç büyük olasılıkla berabere bitecekti.takım kötü değidi.düşünsenize formunda olmayan 2-3 oyuncuya rağmen ve en iyi lerin oyundan alınıp girenlerin fayda sağlamadığı bir maçta uzun süre üstün oynayan bizdik.taki servetin abuk sabuk dönme hareketine kadar.maçın önemli kilit olayları servetin hatası ve cananın çıkarılması

ama işte futbol bu o servet antalya maçında gol attı,ibbspor maçında başarılıydı ve belki şu durantop organizasyonlarında 2 gol atacaktı hagi nin dediği gibi.ve kahraman olacaktı. böyle hatalar oluyo ne yazıkki ama kazanabilirdik de. bütün herşeye rağmen trabzonu bu halimizle bile yenecek durumda olmuşsak maçta demekkki abartıyoruz...:D.

Evet işte onu diyorum ben de. Trabzona yenildik tamam kötü oldu ama olabilir 11 hafta sonunda lider olan takıma kaybetmeyi haketmediğimiz bir maçta (ve bu maç deplasmanda) kaybettik. Takımın eksikleri bu maçtan önce ne idiyse şimdi de aynı. Ama sanki bu maç kaybedildi diye mahvolduk zaten çok reziliz bittik öldük havası oluştu bi anda. Herkezin anlaması gereken okadar kötü bi durum olmadığı bence. En azından maçtan önce neysek şimdi de oyuz. Kötüye gitmiyoruz yani. Kaldı ki şu bitik mahvolmuş halimiz bile bu maçı kaybetmeyi haketmedi.

Üst Alt