STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor - Galatasaray | 7 Kasım | 19.00

-------------Ufuk-------------

Sabri---Neill------Servet--Balta

--------Cana-----Barış----------

----Pino---Misimovic--Ayhan-----

-------------Baros-------------

Sabri----Neill----X----Insua----

--------------Cana-------------

------------------Ayhan--------

---Elano-----------Misimovic------------

-------Pino-----------------

------------Baros--------[/QUOTE]

Cana Ayhan mı yoksa Cana AYhan + mustafa ya da barışla mı çıkacaz bu önemli . Ben kestiremiyorum.Ama favori trabzon desem doğru olur herhalde

Umalımda kötü bir sonuç olmasın, beraberlik bile kazanç sayılır.Özellikle ard arda diyebileceğimiz iki deplasman derbisinden birer puan çıkarmak cidden kazanç olur bizi bu buhrandan çıkarır.Galip yahut beraberlik için orta sahanın dirençli ve koşan elemanlardan kurulu olması lazım.Sanırım Ayhan'ın cezası da bitiyor.

-----------------------Ufuk------------------------

Sabri-----------------------Servet--------İnsua

---------------Neill--------------------------------

----------------Cana-----Barış-------------------

---------------------Ayhan------------------------

-----Elano-------------------------Misi-----------

---------------------Pino--------------------------

şeklinde dizilebiliriz ki bu en mantıklı seçim olacaktır.

Gardaşlar hani her taraftarın içinde bir teknik direktör yatar derler ya aynen o misal.

Beraberlik halinde hayalkırıklığına uğraömam.Bana göre ligin en iyi takımı ile oynayacağız.

Sabri---Neill------Servet--Balta

--------Cana-----Barış----------

----Pino---Misimovic--Ayhan-----

-------------Baros-------------

Pino forvette bu kaadar etkili iken tekrar etkisiz olduğu bölgeye koymanın mantığı nedir ? Rijkaard gitti artık , atın kafanızdan 4-3-3´ü , 4-2-3-1´i .

Takım teknik patronu Hagi ,Kadro kısıtlı Lazyo favori maç Avni Akerde üstelik ne mi olur

Bknz: (9 Mayıs 2004 Trabzonspor - Galatasaray maçı)

Baros ve Pino birlikte oynasın.

------------------------------- Ufuk ---------------------------

------- Serkan ------- Neill --------- srvt --------- Balta ---------

---------------------- Cana ------ Ayhan -----------------------

------------ Sabri ------------------------ Kewell ---------------

-------------------- Baros ------ Pino ---------------------------

Pino forvet mevkisi ve forvet arkası dışında 4-2-3-1, 4-5-1 gibi dizilişlerin mevkilerinde oynayamaz, daha doğrusu verim alamayız. Ya 4-3-3 oynayacağız sağ forvet olacak, ya da verim alabilmek için 4-4-2, 4-3-1-2 oynayacağız.

BJK-Kayseri-Trabzon maçlarından en az 7 puan çıkarmalıyız bu yarışta olmak için. 9 hatta..

Bu Trabzonspor, Manisa'dan 3 yemedi mi arkadaş? Manisa kadar oynamayacak mıyız yani? Trabzonspor değişik takım, hiç belli olmaz bu maç. Trabzon favori değil bana göre. Özellikle Sarp fln oynamazsa Antalya maçından daha iyi futbol koyarız ortaya.

Kesinlikle yenilmemeliyiz bu mac. Yenildigimiz takdirde yaristan tamamen kopacagimizi düsünüyorum, henüz ligin 3'te 1'i bile oynanmasa da.

Bu Trabzonspor, Manisa'dan 3 yemedi mi arkadaş? Manisa kadar oynamayacak mıyız yani? Trabzonspor değişik takım, hiç belli olmaz bu maç. Trabzon favori değil bana göre. Özellikle Sarp fln oynamazsa Antalya maçından daha iyi futbol koyarız ortaya.

Bize 4 atan Ankaragücünü de 2-0 yenmislerdi. Senin mantigina göre Trabzon'un bize 6 atmasi lazim o zaman. Futbol bu kadar düz mantikla yorumlanabilecek bir oyun degil.

Arda ve baros yetişirse kazanabiliriz.Yoksa beraberlik iyi sonuç gibi görünüyor.

--------------Ufuk---------------

-------Neill---------Balta*-----

-Sabri------------------Insua--

----------Cana--Barış----------

--------------Ayhan------------

-----Elano--Misimovic--Aydın*--

--------------Baros--------------

Öncelikle belirtmeliyim ki Aydın ve Balta'yı oraya göstermelik olarak koydum. Yani Balta yerine Servet oynayacak muhtemelen ki Servet konusunda duruşum bellidir. Aydın'da sakat sanırım. Onun yerine de biri bulunur elbet. Veya o oynar, bilemiyorum.

Emre Çolak Misimovic'in yerine çekilip, Misi biraz daha sola yakın oynayabilir. Hepsi bir ihtimal bunların.

Çok değişik maç olacak lan. Hatta Fener maçından zor geçeceği kesin bu maçın. Normal şartlarda beraberlik iyi sonuç derdim ama kesinlikle kazanmak zorundayız. Beraberlikte falan puan farkı çok açılacak zirvedeki takımlarla.

Haksız mıyım yani? Üçü de direk rakibimiz. Herhangi ikisine yenilmemiz zaten devreyi en iyi ihtimal 5. ve liderin en az 10 puan gerisinde kapatma anlamına geliyor. Çok puan kaybettik. Bu maçlarda telafi etmemiz lazım..Yoksa ikinci yarı ancak prestij mücadelesi şeklinde geçer.

Üst Alt