STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor - Galatasaray | 7 Kasım | 19.00

Haksız mıyım yani? Üçü de direk rakibimiz. Herhangi ikisine yenilmemiz zaten devreyi en iyi ihtimal 5. ve liderin en az 10 puan gerisinde kapatma anlamına geliyor. Çok puan kaybettik. Bu maçlarda telafi etmemiz lazım..Yoksa ikinci yarı ancak prestij mücadelesi şeklinde geçer.
Haklısında 7 puan çok çok iyi olur arda ve baros yetişememiş olursa bu maçlara.

--------------Ufuk---------------

-------Neill---------Balta*-----

-Sabri------------------Insua--

----------Cana--Barış----------

--------------Ayhan------------

-----Elano--Misimovic--Aydın*--

--------------Baros--------------

Öncelikle belirtmeliyim ki Aydın ve Balta'yı oraya göstermelik olarak koydum. Yani Balta yerine Servet oynayacak muhtemelen ki Servet konusunda duruşum bellidir. Aydın'da sakat sanırım. Onun yerine de biri bulunur elbet. Veya o oynar, bilemiyorum.

Emre Çolak Misimovic'in yerine çekilip, Misi biraz daha sola yakın oynayabilir. Hepsi bir ihtimal bunların.

Gerçi Hagi'nin 11'i muhtemelen; Ufuk-Sabri-Neill-Servet-Balta-Sarp-Ayhan-Cana-Misimovic-Elano-Pino-Baros tarzında olacaktır.

Çok değişik maç olacak lan. Hatta Fener maçından zor geçeceği kesin bu maçın. Normal şartlarda beraberlik iyi sonuç derdim ama kesinlikle kazanmak zorundayız. Beraberlikte falan puan farkı çok açılacak zirvedeki takımlarla.

Olm napmissin lan.

Iki 11 var ikisinde de 12 adam. Ben mi kacirdim birseyler.

--------------Ufuk---------------

-------Neill---------Balta*-----

-Sabri------------------Insua--

----------Cana--Barış----------

--------------Ayhan------------

-----Elano--Misimovic--Aydın*--

--------------Baros--------------

Öncelikle belirtmeliyim ki Aydın ve Balta'yı oraya göstermelik olarak koydum. Yani Balta yerine Servet oynayacak muhtemelen ki Servet konusunda duruşum bellidir. Aydın'da sakat sanırım. Onun yerine de biri bulunur elbet. Veya o oynar, bilemiyorum.

Emre Çolak Misimovic'in yerine çekilip, Misi biraz daha sola yakın oynayabilir. Hepsi bir ihtimal bunların.

Gerçi Hagi'nin 11'i muhtemelen; Ufuk-Sabri-Neill-Servet-Balta-Sarp-Ayhan-Cana-Misimovic-Elano-Pino-Baros tarzında olacaktır.

Çok değişik maç olacak lan. Hatta Fener maçından zor geçeceği kesin bu maçın. Normal şartlarda beraberlik iyi sonuç derdim ama kesinlikle kazanmak zorundayız. Beraberlikte falan puan farkı çok açılacak zirvedeki takımlarla.

kardeş HAGİ nin muhtemel 11 ini yazmışsın ama 12 kişi olmuş :)

balta sakatlanmış bu arada harika bir haber bu hepimiz için:)

Şampiyon olmak istiyorsak almak zorundayız, daha kaliteli takımız.

Trabzon-BJK-Kayseri üçlüsünden 7 puan alalım.

Çok mu şey istiyorum :rolleyes:

Trabzon-BJK-Kayseri üçlüsünden 7 puan alalım.

Çok mu şey istiyorum :rolleyes:

Trabzon 3 puan -- Pino gıbı etkılı kontra oyuncumuz var Barosda doner ıse Elano ve Mısı onları besler ve gerı dusmessek kazanırız

Kayseri ben 3 olarak dusunuyorum -- Beşiktasa karsı oynadıkları gıbı oynarlar ıse bazılarına ılgınc gelır ama kazanacak gucteyız bızden buyuk degıller

Bjk 3 puan El Classico :)

Fazlamı Polyanacılık yaptım ama içime doganlar oluyor

Bknz: Fener 0-0 Ant. 2-1
:)

Kadroyu belirlemek çok zor. Baros ve Elano dönünce.

Ufuk

Sabri - Neill - Servet - Hakan

Baris - Cana - Ayhan

Elano - Misimovic

Baros

bugün özellikle 2. yarıdaki oyun bizim için iyi bir uyarı olmuştur umarım aynı hataları Trabzon'a yaparsak korkarım affetmezler

herkes Mustafa Sarp'in olmadigi 11'leri yaziyor ama Hagi reis yine ilk 11'e koyar Sarpinho'yu.. :asd:

Üst Alt