STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:11 | Trabzonspor 2-0 Galatasaray | 7 Kasım | Maç Sonucu

yorumcuların hepsi tutturmus galatasarayın yabancıları formsuz ,çok kötü falan filan...bir defa galatasarayın yerli isimleri çok kötü yani kötü bile demek istemiyorum nasıl futbolcu olmuşlar anlamakta güçlük çekiyorum.bu nedenle transfer dönemlerinde günlerce avrupa kapılarında dolanacağımıza öncelikle iç piyasadan alabileceğimiz ne kadar yerli oyuncu varsa almamız gerek buna yurt dışında oynayan türk oyuncularda dahil...bu nedir arkadas ya güle oynaya mac izlerdik şimdi maç kadrosunu gördüğüm anda zaten moral sıfır oluyor.barış ,m.sarp ,h.balta,ayhan inanamıyorum bunlar ne geziyor bu kulüpte..şu anda bank asyada herhangi bir kulüpte zor forma bulurlar..yok yok bunlar orda da bir yolunu bulur kulislerini yapar kesin oynarlar...

Mesela Sercan'ı beğenmiyoruz, yok son vuruşu kötü, yok karşı karşıya çok kaçırıyor bilmemne diye, sanki elimizdeki yerliler çok iyiymiş gibi. Bunu ben Sercan'ı istediğimden Sercan'ı beğenmeyenlere laf atmak için söylemiyorum. Ben de başka yerli oyunculara burun kıvırıyorum mesela ama şimdi düşünüyorum da hakikaten bizim yerlilerden daha kötü olması çok çok zor.

Ayrıca, sorunun Rijkaard'da olmadığı bariz bir şekilde ortaya çıkıyor bence ve zaman geçtikçe daha da ortaya çıkacak...

Her geçen gün kötüye gidiyoruz.Hagi hoca olsaydı 2 senedir boşta kalmazdı.

Yapmayın agalar. Hagi üstdüzey bir futbolcuydu. Sıradan bir insan yada T.D gibi gösterilmek istenebilir ama işin aslı öyle değil.

Kişileri bu tür görevlerde diğerlerinden ayıran şeyler, şevk, istek ve gönülden bağlılık gibi manevi şeylerdir. Bu ölçekten bakınca Hagi Galatasaray 'ın bugünü için nimettir. Taraftar gözünde kredisi büyüktür, takımı sevmektedir, işleyişi bilmektedir.

Sözgelimi Kopenhag 'ı çalıştıracak Hagi ortalama bir T.D. olarak kabul edilebilir, ama Galatasaray 'ı çalıştıran Hagi olsa olsa bir "Efsane"dir. ;)

--------

Not 1: Trabzonspor 'u kutlarım. Umarım bu yıl şampiyon olurlar. Olamazlarsa etrafta suçlu aramasınlar, asıl suçlu kendileri olurlar.

Not 2: Bizim forumdaki gizli Trabzon 'lu sayısı epey çokmuş. Arkadaşlar maç öncesi gizlenip maç sonrası ortaya çıkmak gereksiz birşey. Biz provokatif olmadıkça her renge açık bir forumuz.

Her geçen gün kötüye gidiyoruz.Hagi hoca olsaydı 2 senedir boşta kalmazdı.

Bize gelmeden önce Rijkaard'ta boştaydı. Ona kimse toz kondurmuyordu. Hagi doğruyu bulduğu zaman istikrarı yakalayacaktır. Bunun da çok zaman alacağını sanmıyorum. Şahsen ben güveniyorum Hagi'ye.

2.emre güngör faciasıyla maç kaybetmek çok koydu..

takıma güveni olan varmı?

güveniyorsa sebep nedir?Sebebi varsa söyleyinde de bende ona göre güveniyim.

Servet%20%C4%B0stemiyoruz%20%C5%9Eampiyonluk%20%C4%B0stiyoruz!.jpg

sene sonu çok gülücez sanırım. :lol:bir hata trabzonun öne geçmesini sağlıyo....futbol bu tabiki trabzon iyi takım ama galatasaryın halini ,durumunu bilyoruz ki daha 11.hafta ....bu derenin altından daha çok sular akar. o suda ferah olanlar düşüp ,boğulabilir.:D

+1 Devre arasına kadar liderle aramızda 6-8 puanlık fark olursa bu iş olur. Devre arasında harbi harbi sağlam adamlar alıp ki alınabilir, -Aslantepe'nin gelirlerinle rahatlıkla- sabırla üstüne koya koya ilk 2'ye girebiliriz. Bursa foslayacak bir yerde. Bu böyle gitmez. Trabzon'da her sene iyi gidiyor; ama 2. yarı gümlüyor bunuda unutmamak lazım. Biz 2. yarıya kadar kaybetmemeye çalışıp liderle puan farkını eritmeli. 2. yarıyada fırtına gibi girip seri galibiyetlerle ve yeni stadımızla bu işi bitiririz diyorum. Bakabileceğim tek iyimser nokta bu şu anda.

Mustafa Sarp-Ayhan-Cana-Barış bu 4lüyü trabzona ver ilk 18e giremez hepsi de tek yönlü futbolcular

Mustafa Sarp-Ayhan-Cana-Barış bu 4lüyü trabzona ver ilk 18e giremez hepsi de tek yönlü futbolcular

Ayhan ve Cana takımımızın en iyi oyuncularından. Artı olarak Ayhan tek yönlü falan değil. M.Sarp ve Barış futbolcu değil, orası doğru.

takıma güveni olan varmı?

güveniyorsa sebep nedir?Sebebi varsa söyleyinde de bende ona göre güveniyim.

Önümüzdeki seneye bakıyorum artık bu sene ilk 5de tamamlayıp uefaya gidersek kardır.Dün gece sahada mücadele etmeyen futbolcu yoktu ama buna rağmen yenildik demek ki kapasitemiz bu kadar:(

Ayhan ve Cana takımımızın en iyi oyuncularından. Artı olarak Ayhan tek yönlü falan değil. M.Sarp ve Barış futbolcu değil, orası doğru.

Bırak abi trabzonun ön liberoları colman-selçuk,bjkninkiler ernst-necip,fenerinkiler mehmet topuz,emre hepsi de 2 yönlü futbolcular ayhan 33 yaşına falan geldi cana desen stoper yarısı gibi oynuyo

Transfer planlamasının yanlış olduğunu burda bas bas bağırdık bi tane iki yönlü orta sahanın şart olduğunu söyleyemeyen yoktu burda ama yönetim gene burnunun dikine gitti sonuç ortada 5 galibiyet 5 mağlubiyet

Bu kadar kötü bir sezon hatırlamıyorum. Bu kadar umutsuz ve bu kadar basit.

Eskiden yenilince sabaha kadar uyuyamazdım şimdi yenilmeyince şaşırıyorum

Sene başında fener ve trabzon deplasmanlarına 1 puan yazmak(dünkü maç sabaha kadar oynansa 0-0 biterdi,aptal Servet olmasa) çok da kötümser bir tablo olmazdı sanırsam ama öyle bir enkaza dönüştürüldük ki sezon başından beri derbilerde deplasmanda alınan bir puanın bile artık bir kıymeti kalmamaya başladı.Eğer ki yukarıda tutunabilseydik dün oynanan oyuna eminim kimse fazla bir laf söylemezdi.Yarışın içinde olan bir Galatasaray'ın trabzon deplasmanından alacağı 1 puan tatminkar sayılabilirdi.Bu takımın bir şeyler yapabilmesi için öncelikle kaybetmemeyi öğrenmesi lazım.Düşünün ki Ankaragücü ve Sivas gibi gerçekten çok kötü takımlara verilen 3 puanlar bizim hanemize geçseydi bile şuanda bu kadar umutsuz olmayabilirdik.Hagiyle beraber kaybetmemeyi yavaş yavaş öğreneceğiz gibi duruyor.Son üç maçta çok zor takımlarla oynamamıza rağmen ve ikisiyle deplasmanda oynamamıza rağmen 3 maçı da kaybetmeden çıkabilirdik.En azından bu yönüyle biraz olsun iyimser bakmaya çalışıyorum.Rijkard döneminde alınan 4 mağlubiyet bu sene için şampiyonluk umutlarının neredeyse tamamen bitmesine neden oldu.Şuanda 5 mağlubiyetimiz var ve lig tarihinde 7 mağlubiyetle şampiyon olmuş bir tane takım var.Yani geriye kalan maçlarda sadece bir kere yenilme hakkımız var bu da neredeyse mucize.Sezon başında Hagi gelmiş olsaydı iddaa ediyorum en fazla bir mağlubiyetimiz olurdu.Öncelikle yenilmemek önemli bu ligde.Hagi'nin gelmesiyle takımın fiziğinin bir kademe daha artması da bir artıdır bence.En azından ikinci yarılarda yürümeye hali kalmayan takımdan farklı duruyor Hagi'nin takımı

Üst Alt