STSL 10/11 H:12 | Bursaspor 0-2 Trabzonspor | 13 Kasım | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Bursaspor 0-2 Trabzonspor | 13 Kasım | Maç Sonucu

24287950.png

bursaspor.png
35502505.png
trabzonspor.png

Cevap: STSL 10/11 H:12 | Bursaspor - Trabzonspor | 13 Kasım | 16.00

kazanan biz oluruz berabere biter, fenerde Antep'te takilir..

Bursa bu haliyle Trabzon'dan puan alamaz.Ali Tandoğan da yok.Trabzon ligin en komple takımı.

Biz bu sene kazanan olmayız hiç bir sefer boşuna umutlanma Serdar.

Trabzon kazansın. Bursadada umut yok bu sene Meydan fenere kalmasın.

bak gorursun Umut kardesim bu hafta ust taraf karisir ha fenerde kazanamaz haftaya.. futbolumuz cok kotu degildi Servet'in bir anlik hatasi ile maci verdik.. takimda olmamasi gereken adamlar ayiklanirsa devre arasinda ben cikmadik candan umit kesilmez diyorum.. simdiden havlu atanlara da uzuluyorum ama benim kesinlikle matematiksel olarak sampiyonluk gidene kadar umudum bitmez.. :)

bak gorursun Umut kardesim bu hafta ust taraf karisir ha fenerde kazanamaz haftaya.. futbolumuz cok kotu degildi Servet'in bir anlik hatasi ile maci verdik.. takimda olmamasi gereken adamlar ayiklanirsa devre arasinda ben cikmadik candan umit kesilmez diyorum.. simdiden havlu atanlara da uzuluyorum ama benim kesinlikle matematiksel olarak sampiyonluk gidene kadar umudum bitmez.. :)

Zerre umudum yok malasef.. Fazla umutlanıp üzülme tek diyeceğim bu Serdar inşallah dediğin gibi olur o ayrı tabi :)

Bursa'nın kazanacağını düşünüyorum. Maçın adamı da Sercan olur. :)

En ufak bir umudum olsaydı sezondan berabere bitsin isterdim de, kupa maçları daha hoşuma gider oldu fb-bjk falan elenirse işimiz kolaylaşır biraz.

Berabere biter. 1-1 yada 2-2 şeklinde sonuçlanır diye tahmin ediyorum.

normal koşullar altında Trabzon rahat kazanır. Bursa'nın oynadığı futbolla Trabzon'un oynadığı futbol arasında dağlar kadar fark var. En kötü ihtimalle Trabzon kaybetmez.

Üst Alt