STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:12 | Galatasaray 0-2 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:12 Galatasaray - Manisaspor | 14 Kasım | 19.00

Sarpinho oynamazsa yeneriz,oynayamayacığana göre bu maç bizim.

Renkdaşlar konu dışı biliyorum ama teknoloji forumunda yeni bir başlık açtım,cevaplarınıza çok ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim..

Manisa' dan çekinmek gerekir, zira çekinmezsek puan kaybetmemiz kuvvetle muhtemeldir. Hagi geldiği günden beri, takımda gözle görülür değişiklik yapmasını beklemek hayalcilik olur. Uzun vadede başarı beklemek akılcı olandır, stratejimizi profesyonelce düşünüp ete kemiğe büründürmemiz gerekir. Yoksa bu acelecik ve sabırsızlıkla yıllarca başarı için patinaj çekeriz.

Futbolun dili birdir. Futbolcu kalitesi olmayan adamda ısrar, teknik kadro hatası olur. Hagi geldiğinden beri, FR'nin sürekli eleştirilmesine sebep olan; oyun okuma, oyun takibi ve oyunu yönlendirme yetileri "sıfır" olan Sarp, Barış, Sabri, Servet ve Ali Turan gibi adamlarda ısrar ediyor.

Alternatifleri falan olmadığını kimse söyleyemez. Altyapıdan çıkaracağın oyuncu bunlardan daha verimsiz olamaz, denenmiş olur ve adapte olduğunda o bölgedeki sıkıntıyı da çözersin.

Ama Hagi Romanya'dan futbolcu getirmeye meraklı anlaşılan.

denizli maçında olduğu gibi orta sahamız etkisiz olursa yeniliriz..

manisa, önce konya'ya bugün de konya şekerspor'a yenildi. bir kaç hafta önceki tempolarını kaybettiler ama biz çok önemli bir şey kaybettik. korkutuculuğumuzu. eskiden galatasaray ile oynayan takımlar 1 puan alsak iyidir diyordu şimdi kazanmaya geliyorlar. manisa, bizi yenerek tekrar çıkış yakalamak isteyecek. ama ben komik bireysel hatalar yapılmazsa bir şekilde kazanacağımıza inanıyorum.

manisa, önce konya'ya bugün de konya şekerspor'a yenildi. bir kaç hafta önceki tempolarını kaybettiler ama biz çok önemli bir şey kaybettik. korkutuculuğumuzu. eskiden galatasaray ile oynayan takımlar 1 puan alsak iyidir diyordu şimdi kazanmaya geliyorlar. manisa, bizi yenerek tekrar çıkış yakalamak isteyecek. ama ben komik bireysel hatalar yapılmazsa bir şekilde kazanacağımıza inanıyorum.

kazansak bile yarışta yokuz zaten..:(:mad:

- Ufuk -

- Sabri - Neill - Servet - İnsua -

- Cana - Ayhan -

- Elano - Misimovic - Emre -

- Pino -

Bu sene bizden bi cacik olacagi yok. Kim oynarsa oynasin, sonuc ne olursa olsun ilk 3 hayal. Türkiye Kupasini kazanip Avrupa Ligi'ne gidebilirsek öpüp basimiza koyalim.

Denzili maçındakine benzer bir kadro çıkar

............Ufuk....

Sabri...Neil....Servet....Insua

......Barış..Cana...Ayhan

....Elano....Pino....Kewell

Misimoviç yedek olur ama oyuna girermi bilmem :( Hagi disiplin adına Misiyi oynatmaz. Zaten sol kanatta etkili değil orada Kewell daha iyi gibi. Şu sistemde Misinin oynaması çok zor...

................UFUK..........

Sabri.....Neill.....XXXX.....Insua

........CANA.....Elano..........

Pino..........Misi........Emre Çolak

............Mehmet Batdal..........

Böyle çıksak olmazmı :)? XXX yerine Ahmeti koyun Gökhanı koyun sakat değilse :)

Emre Çolak bence de ilk 11'de başlamalı artık.

ufuk

sabri neill servet insua

cana barış

elano misimoviç emre çolak

pino

[video=youtube;wpr05Ncnx5A]https://www.youtube.com/watch?v=wpr05Ncnx5A&feature=player_embedded[/video]

Benim en cok yaptigim, daha dogrusu denedigim vurus bu, hep sorarim kendime, neden bizim takimdan kimse butür vuruslar denemiyor diye.

Sadece bizim takim degil, genel olarak az yapiliyor butür vuruslar.

Söyle bir gol atin, 10 gün, 10 gece sinav cekmeye hazirim.

Üst Alt