STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 0-2 Beşiktaş | 28 Kasım | İkinci Yarı

Oyuna giren Ali Kucik 19 yasinda gelecek vaad eden bir oyuncu biz her hafta bir gelisme gostermeyen Emre Colagi oyuna alalim millet her hafta yeni bir gelecek vaad eden oyuncu oynatsin sonra alt yapimizla ovunelim

Ne yaptı Ali Kuçik girdi de? Kendi değerlerini yıpratıp, ayağına top değmeyen bir oyuncuyu "gelecek vaad eden" olarak sınıflandırmak nasıl bir mantık?

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Üzülüyorum ama bu yıl bitti hiç olmazsa olabileceğimiz en iyi yerde bitirelim, 11'imiz belli olsun ve iyi artık biraz futbol oynayalım artık seneye bakalım.

bence takıma kızmaya gerek yok..... en azından küme düşmemeye oynayacak bundan sonraki haftalarda kim demiş galatasaray hedefsiz kaldı.......:-) Gerçekten inanamıyorum bu takımı bu hale getirenlerden nefret ediyorum.....

İnanırmısınız,tv de puan durumunda 10.olduğumuzu gördüm,sevindim:eek: 10 dan aşağılara düştük sanmıştım.Ne hallere düştük.Futboldan anlamayan zırtolar

Ultraaslanın tavrı nasıldı bugun arkadaslar stadda ızleyen varsa paylasabılır mı yonetıme bagırdılarmı

İlkkez kapalı ve eski açığın aynı anda istifa seslerini duydum eksiksiz hatta şerefiniz varsa istifa edine kadar götürdüler olayı.

maçı izlemedim. sadece skoru takip ettim. hiç umrumda olmadı nedense maç. yönetim istifa sözlerine bugün itibariyle katılmıyorum. pek bir faydası olacağını sanmıyorum. olabilecek en iyi şey devre arası takımdan "pis"kan temizliği yapılıp altyapıdan adam çıkarmak. en azından 6 ay forma görseler pişerler (bkz aykut şaka maka her hafta yeni bir adam çıkartıyor). sezon bitmiştir. seneye bakalım.

Bu yönetim mi yapacak "pis kan" temizliğini? Siz daha hala olayın özünü kavrayamamışsınız. Bu takıma ne kadar "kalitesiz" sizin deyiminizle "pis kan" varsa dolduran bu yönetim. Bu kalitesiz adamlara milyonlarca lirayı harcayıp, kulübün milyonlarını sokağa atan bu yönetim. Takım üzerinde otorite kuramayan yine bu yönetim. Hatayı sürekli teknik kadroda arayıp, kendi konumları tehdit edildiğinde hedef saptıran yine bu yönetim.

O yüzden mantıklı olan tek şey bu yönetimin istifası.

Bu yönetim mi yapacak "pis kan" temizliğini? Siz daha hala olayın özünü kavrayamamışsınız. Bu takıma ne kadar "kalitesiz" sizin deyiminizle "pis kan" varsa dolduran bu yönetim. Bu kalitesiz adamlara milyonlarca lirayı harcayıp, kulübün milyonlarını sokağa atan bu yönetim. Takım üzerinde otorite kuramayan yine bu yönetim. Hatayı sürekli teknik kadroda arayıp, kendi konumları tehdit edildiğinde hedef saptıran yine bu yönetim.

O yüzden mantıklı olan tek şey bu yönetimin istifası.

Abi keşke herşey dedğin kadar masum olsa !!! Herkesin cebi dolmuş patlıyacak şişkinlikten senin benim cebimden çıkan parayla görürsünüz satad açılsın riva bitsin bu yönetim orda kalmaz çünkü alacak bişileri kalmayacak ben hala 4 yılda ortadan kaybolan 700milyon euroyu düşünüyorum dünyada ne reali ne barçası bukadar parayı 4 yılda harcayamaz

bireysel salaklıklar yüzünden maç kaybediyoruz içim ona yanıyor trabzonda aynıları oldu burdada öyle, yoksa bu maçı alırdık biz beşiktaş çok şanslıydı.

Ya biz Taraftarlar Futboldan anlamıyoruz yada Oynayan Futbolcu Yöneten Teknik Direktör ve Bunları getiren Yönetim Galatasaray gibi Bir Büyük Futbol Takımında olduklarını bilmiyorlar.

Agzımda tüy bitti daha 3 ay önce ligler başlamadan Galatasaray takımından bu sene hiç birşey beklemeyin dedim.

Gün geçtikçe takım çok kötüye gidiyor olacak gibi degil her zaman bir umut diyoruz ama artık umut denen birşeyde kalmadı.

He Galatasaray Takımı Allah korusun küme düşsün ordan oynayan Futbolcuların birkaçı dışında digerleri üzülsün ben adam degildim.

Galatasaray rotası olmayan battı Balık hesabı gibi giden bir sandal gibi.

Ulan o değil eskiden fenerliler dalga geçerdi biz yenilince artık onlar bile acımaya başladı düştüğümüz duruma bakın:(

Alın beyler kulağınız alışsın...

[video=youtube;zQasV-pBWS8]https://www.youtube.com/watch?v=zQasV-pBWS8[/video]

yeni açıktaydım.tribünler doluydu.ben izmirliyim aara sıra maclara giderim ancak dıkkatımı ceken bizim taraftırımızın apttallıgı oldu.bunları özetlersem;

-futbolcular ısınmaya cıktıktan sonra sırayla trıbune cagırıolar.ali turanı trıbune cagırdılar.ardakasla bırbırımıze baktık bunlar gercekten salak dedik,gecti servete bagırdılar,o da gectı elano dıe bagırdılar.bız ıkımız arkımla hep bırbırımze baktık,bunlar gercekten salaklıktan da ote ınsanlar olmalı ki bu adamlara sevgi gostersınde bulunuyorlar dedik.bu elanonun,ayhanın ne yararı var bu kadar kor mu bu adamlar bunları trıbune cagırıolar hala dedık

-en basıtı sen madem alı turan dıe bagırcak kadar sevıyorsun bu adamı hata yapıncada dk 10dan ıtıbaren yuhalayamassın.

-en komiğide gs ye neden geldiği bellı olmayan,gayet kotu futbolcu olan ve gram yararı dokunmamıs batdala da bır ara bagırdılar ancak yandascı bulamadılar dıe sustular.bız arkımla bırbırımze bakıp gulduk.

-birde tribündeki ayılarla ilgili birkac lfım var.tam önümüze bir çift geldi.kız yabancı almandı.erkek türk ama almancıydı berabaer macı ızlemeye gelmıs ıkı sevgılı...bunlar geldıkten 15 dk sonra zıl zurna sarhos 3 tane hayvan en one gectıler sureklı kıza bakıp cay ıctıler ıgrenc ıgrenc konustular...ama bu ılk yarı boyunca surdu.cocuk allahtan sabırlıydı efendı efendı maclarını ızleyıp gıttıler.bol bol foto cektıler

-kapalı ua lar dedıklerı kadar var.o ne rezil tezahuratlar ne rezıl marslar.süreklı saldır galatasaray tadlarında nagmeler.benim uykum geldi(besıktas taraftarı adnan polar ıstıfa dıe bagırmasalar,bagıracakları da yoktu)

-staddan cıkarken asagıda gorevlı gıbı bi tip yeni açık üste garip garip el hareketlerı yaptı,biyerlerını tutup gosterdı.zaten 1-2 koltuk söken taraftar galyana gelıp asagıya 10 15ten fazla koltuk yagdırdı.

-yonetım ıstıfa dıe sesım kısılana kadar bagırdım.bende sahaya 2 koltuk atıp staddan cıktım.

-hazırlanan skorlarla ılgılı pankart tam bı rezalet.olmpıakosu bız olımpıyatta yendık.romayı ne zaman 3-2 yendık ben bılmıorum,mılan yerıne yanlıs mı yazdılar dedık arkımla

futbolla ılgılı bısey yazmaya degmez.

burdan adminlere sesleniyorum..birlik olalım ayhanı,barışı,elanoyu(idare eder aslında),hakan baltayı,sabriyi yollasın.yalvarıyorum futboldan soğudum vallaha billaha.ulan hakan bi orta açamadı sabri bi orta açamadı.ayhan anca defansif oynar geriye pas verir.

cesaretli oyuncular istiyoruz..neill gibi kimi zaman defansdan topu alıp içeriye orta açacak.Allah hagiden razı olsun.dün cesaretini sergileyip 2 defansa döndü.tabii ne fayda,ayhan var!!

Nobrenin faul yapıp gol attığı pozisyon öncesi hılberte pas vermeden önce orada bulunan 6 galatasaraylı oyuncu sadece duruyordu,pozisyon devam edip hılbert ortayı açana kadar kimse basmadı ilginç

Garip bir his, çok üzülmedim. 7 senedir yendiğimiz beşiktaş'a yenilmişiz normalde sinirlenmem, kahrolmam lazımdı ama çok etkilenmedim. Takım psikolojimi bozdu resmen :(

Üst Alt