STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray - Beşiktaş | 28 Kasım | 19.00

Ufuk

Sabri - Neill - Servet - Insua

Baris - Cana - Ayhan

Elano

Pino - Batdal/Kewell

Cana ve Arda takımdaki yerlerini alırsa bjkye tarife değişmez.

ben iddia ediyorum maçı kazanırsak GALATASARAY daha kötü durumlara düşer...

servet sarp balta gibi kazmalar oynamaya devam edecek herşeyin üstü örtülecek...

takım düzeldi deyip devre arası 2-3 sakat-beleş transferiyle taraftarın gözü boyanacak... olan misimovice insuaya olacak

maçı kaybetmemizi de isteYEmiyorum gerçi.. :D:D:D

---------ufuk--------

sabri--neill--ali--insua

-----cana-ayhan----

-------elano--------

pino-----------aydın

------m.batdal------

yedekler:emirhan--çağlar--g.zan--barış--e.çolak--kewell--arda

Arda'nın son 5 dakika bile olsa oyuna alınması, gerçekten bizim kulübün teknik heyetinden, yönetimine ne kadar amatör bir kulüp olduğumuzu gösterir. Kötü Beşiktaş'ı yeneceğiz diye, hemde hiç bir iddamız yokken, Arda'yı 2-3 ay daha riske etmek kadar saçma sapan bir iş yok.

Ufuk

Sabri-Neill-Ali-Insua

Cana-Ayhan

Aydın-Elano-Kewell

Pino

Schuster eğer ligdeki sıralamamıza bakıp savunmasını önde kurarsa Pino deparlarıyla,Elano savunma arkasına attığı paslarla Schuster'i üzer.

Schuster eğer ligdeki sıralamamıza bakıp savunmasını önde kurarsa Pino deparlarıyla,Elano savunma arkasına attığı paslarla Schuster'i üzer.

Şu elano ne zaman yaptı savunma arkasına pas atma olayını, adam ruhsuzun önde gideni atsa atsa kendi arkasına atar ama olurmu ismi elano ya emre çolaktan daha iyi olması için, adı yeter he tabii birde brezilyalı

Şu elano ne zaman yaptı savunma arkasına pas atma olayını, adam ruhsuzun önde gideni atsa atsa kendi arkasına atar ama olurmu ismi elano ya emre çolaktan daha iyi olması için, adı yeter he tabii birde brezilyalı

Ne saçmalıyosun arkadaşım elano 2-3 maçtır iyi oynuyor bana göre sanki takım uçuyor bir elano sırıtıyor sırf eleştirmek için eleştirmeyin adamı yaaa...

Ne saçmalıyosun arkadaşım elano 2-3 maçtır iyi oynuyor bana göre sanki takım uçuyor bir elano sırıtıyor sırf eleştirmek için eleştirmeyin adamı yaaa...

Renkdaş yeteneklerine bişey diyemem ama brezilyalı futbolcular türkiyeye ters koşmuyo mücadele etmiyo onun 2-3 maçta bir attığı oda oynarsa ara paslarına muhtaç kalmaktansa kendi içimizden birini yetiştirmemiz daha doğru olur zaten gitmek istiyormuş.

Ufuk

Sabri-Neill-Ali-Insua

Cana-Ayhan

Elano-Emre-Kewell

Pino

Ufuk

Sabri-Neill-Ali-Insua

Barış-Cana-Ayhan

Kewell-Emre

Pino​

Hagi bu ne yapacağı belli olmaz.