STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray - Beşiktaş | 28 Kasım | 19.00

En az 2 farklı kazanırız diye düşünüyorum. Pino coşacak gibi geliyor bana. Beşiktaş'ın savunması geriye çok adam kaçırıyor. Pino kaçtı mı affetmez. Hagi umarım, Batdal-Pino ikilisi ile başlar. Kaybedecek birşeyimiz yok.

kazanırız gibi geliyor. beşiktaş kazanmaya falan gelirse gol de atamaz, golleri de yer.

beşiktaş berabere bitsin derse, 0-0'a kilitleyebilir ama beşiktaş yenemez bence.

o değil, beşiktaş'ı yenersek, konya-kasımpaşa-gençlerbirliği gibi takımlarla oynayacağız üst üste. seri galibiyetler gelebilir.

beşiktaş için de tam tersi. beşiktaş büyük ihtimal bursa, eskişehir gibi maçlardan puan kaybedecek, bir de bize yenilirse hızla dibe çöker.

dolayısı ile beşiktaş için daha hayati maç.

- Ufuk -

- Sabri - Ali - Neill - İnsua -

- Musa - Ayhan -

- Aydın - Elano - Arda -

- Pino -

Beşiktaş'ın savunması S.O.S veriyor. Pino'nun savunma arkasına iyi koşular yapması ve Elano'nun gollük paslar çıkarması lazım. Arda oynarsa kazanırız bence.​

Yahu Bjk'yi en kötü zamanımız olsa fark etmezYeneriz. Bunu bize güvendiğimizden söylemiyorum ama gerçekten bu maçtan eminim.

Fikstüre baktım da, Beşiktaş-Bursa, Kayseri-Bursa tarzında maçlar var. Önümüzde ki 4 maçı alsak aslında direk ilk 5 içinde bitiririz devreyi. Ne kadar ümitlenmeyim desem de, ilk 5'e neden girmeyelim devre arasına.

Fikstüre baktım da, Beşiktaş-Bursa, Kayseri-Bursa tarzında maçlar var. Önümüzde ki 4 maçı alsak aslında direk ilk 5 içinde bitiririz devreyi. Ne kadar ümitlenmeyim desem de, ilk 5'e neden girmeyelim devre arasına.

Bence bu seneyi unutup, gelecek sezona hazırlanmalıyız. Artı alınacak seri galibiyetler, en kötü mağlubiyetlerde bile taraftarın gözünü boyayan yönetimin saltanatının sürmesi anlamına gelir. Temiz bir gelecek içini, sözünün arkasında duran, iş bilen bir yönetim gerekir.

Bu da ancak sahada kötü sonuçların alınması halinde mümkün. Kayseri'deki beraberliğe mutlu olur hale getirdiler taraftarı.

Alsak nolacakta. En iyi ihtimalle 9. luğa yükseliriz. Ondan sonra yine puan kaybı serisine başlayacaksak anlamı yok.

Ama çıkacaksın takır takır oynayacaksın yakalayacağın fırsatları kaçırmayıp söke söke alacaksın.

Sonrada kasımpaşa (D), gençlerbirliği ve konyaspor (D) yenip 4 te 4 yapip en azndan ilk 5 içinde bitireceksin.

İşte o zaman belki 2. yarı için hala şansımız var diyebiliriz. Bu 5 maç serilik maçta yukarıdakiler bol bol birbirleriyle maç yapacaklar çünkü

su macta tepkinin kralini vermek lazim ama nerede oyle toplu zeka

Sana diyecegim yok sercan sakin üstüne alinma.

Ama bu yorumlari okuyunca aglamak istiyorum. Bizki nice devleri deviren bütün avrupaya kök söktüren ün salan Galatasaray besincilige oynamak icin ümitleniyoruz.

Buda yeni stada gecis sezonumuzda. Üstelik 100 milyon euroluk kadromuzla.

Gercekten inanmak istemiyorum.

Kabus ötesi birsey bu benim icin. Bununda bas sorumlusu Adnan Polat ve yönetimi olarak görüyorum.

Bu zamana kadar almanyada ikamet ettigim halde her türkiye seyahatimde forma atki vesaire seyler almaktan gurur duyuyordum.

Babasi fenerli olan 1 yasimdaki yiyenime Galatasaray tulumu alip onunla fotograf cektirmek benim icin büyük bi zevkti.

Galatasarayliligimla bilinen saygi gören nadir kisiydim cevremde.

Simdi toplum icinde mac seyretmeyi birakin toplum icine cikamiyorum.

Insanlarin bana ne olacak bu Galatasarayin hali demesini kaldiramiyorum. Her haftasonu mactan sonra kardesimin bana msjla takilmasina katlanamiyorum.

Hic kimsenin kalbinide kirmak istemiyorum ama bu yönetim ve bu takim benim her hafta kalbimi kiriyor.

Yeter artik demek istiyorum Floryaya gidip maclara cikip Servetin Hakanin Elanonun yerine ben o topun pesinden yilmadan kosup herkesi sevindirmek istiyorum.

Bu hüsranlari bize yasatan o yönetimi ordan kaldirip ben yönetmek istiyorum.

Saygilarimla

Bir patlama olacak bakalım nasıl bir patlama olacak :)

Sami yende bizi yenmeyen kalmadı bjk bile yener bizi

Üst Alt