STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:14 | Galatasaray 1-2 Beşiktaş | 28 Kasım | Maç Sonucu

1.90 lık adamı koyuyorsun kanatlardan yapılan orta 1 metre yüksekliği geçmiyor hoş batdal girdikten sonra oda olmadı.Adam en sonunda dayanamadı sizin yapacağınız oratının içine der gibi kewellın tam kafasına orta kesti oda gol oldu.Daha ne diyeyim.Taş gibi Canan var sen hala 2 tane daha cana yaratmayab çalışıyorsun.Bu iş hagi ile olmaz

arkdaşlar bank asyada seneye işimiz çok zor, orduspor,salihli gençlik, boluspor falan alayı anadolu takımı malum tutunamayız:D

Garip bir his, çok üzülmedim. 7 senedir yendiğimiz beşiktaş'a yenilmişiz normalde sinirlenmem, kahrolmam lazımdı ama çok etkilenmedim. Takım psikolojimi bozdu resmen :(

Zaten gercek problem burada, bu adamlar bizim 3 senemizi degil, takim sevdamizi bitirecekler.

bank asya yorumları yapan arkadaşlara bir şey diyemiyorum.. Hani tam destek hani galatasaraylılık.sizin bu dediklerinizi fb li,bjk liler demiyor. kendi takımımızı böyle aşağılamak hiç hoş değil.!!!

En azından şunu biliyoruz;takım kondisyonu iyi olduğu zaman hücum futbolu oynamasına rağmen ligin en iyi hücum yapan takımına pozisyon vermiyor.

Ligdeki duruma gülenler, dalga gecenleri gercekten hic anlamiyorum. Bank Asyamis, taraftara bak be peehh yaziklar olsun. ;)

Üst Alt