STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

stlogo.jpg

konyaspor_home.png
konya.png
Vs.png
Galatasaray.png
galatasaray_away.png

Cevap: STSL 10/11 H:17 | Konyaspor - Galatasaray | 19 Aralık | 16.00

Kim yenerse yensin yahu. zaten bir öenmi yok istersek 5 tane yiyelim ama bari gençleri oynatın. Bu maçta şu takımdan çoğunu oynatma hocam. Genç oyuncuları oynat artık. Yoksa sende defol git başımızdan...

Kesinlikle gençler oynasın. Hırslı olurlar bari...

En azından "yenildik ama ezilmedik" deriz. (İlk şampiyonlar ligi maceralarımız geldi aklıma :) )

rezil ettiniz aleme bizi ruhsuzlar, bu maçıda kaybedin utanmazsanız.

Neill,Cana,Arda,Kewell. Gerisini siz doldurun.Zor iş .

saha cok kötü olucak , gencleri bende izlemek istiyorum ama bu maçta onları kurban olarak çıkarmayalım bu zemine..

nasıl olsa son maç , barışlarla hakanlarla ayhanlarla bu maçı da geçirelim..

İlk defa Galatasaray'ın rakibine iddaa oynıcam bu maçta. 1 0 açık hem de. O kadar zor ki bu berbat takımın kazanması. Bari biz güzel oranlardan para kazanalım.

- Aykut -

- Neill - Gökhan - Servet - Çağlar -

- Cana - Barış -

- Aydın - Arda - Kewell -

- M.Batdal -

Gençleri izlemek isterim fakat zemin bozuk olucak büyük ihtimalle ve Ziya Doğan aşırı sert futbol oynatıyor. İkinci bir Uğur Uçar vakası yaşarız mazallah. Zaten Hagi'nin gençlere şans vereceğini pek zannetmiyorum. Belki Emre Çolak'la başlar maça veya forvette A2'den birine şans verir.

çağların bir ara güzel bir ortasını,sonra gol olabilcek bir şutunu ve savunmada rakibin ayağının altına kayarak aldığı topu gördüm. dedim işte solbek adam. onca zaman oynamamasına rağmen sahada bir solbek gibi durdu. ama hakan balta yokları oynuyodu. gelene gidene buyrun geçin der gibi. o yüzden hagi gençlere şans vermese bile serkanı,çağları ardayı oynatırsa zaten cana ve pino geçen maçın en çabalayanları forvetede mehmet batdalı koydumu kazanırız. ki çare yok kazanmaktan başka.

emirhan

serkan neill gokhan insua

cana baris

arda

serdar kewell aydin

Üst Alt