STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

birde haginin dedigi gibi cok kolay kart gösteriyorlar ayhana okadar kolay ikinci sariyi cikardiki orda tam bittirdi maci.

be hakem hakem olsan orda uyarirsin adami birdankinde kirmizi dersin, antrenörede oyuncu degisikliye gitmeye zaman tanirsin.

okadar kolay bir kirmizi kart ki inanilir gibi degil orda ne kasitli ne sert ve arkadan bir müdahale var.

sacmalik resmen.

dortmund da böyle basladi 2 sene iyi gitmiyordular genc takimi ile önce ligin ortalarda kaliyordu sonra üstlere tirmaniyordu,

simdide sampiyonluga oynuyor bence hagiye biraz zaman taninmali.

sonucta yeni takim kurmaya ugrasiyor.

cok sabirsiziz bir anda herseyin degismecegi belli.

zaten tam kadro birtürlü cikamiyoruz buda var.

bence gelecek sene hersey daha iyiye gider bu halimizle bile ilk yarim sati bursadan iyi oynadik hakemlerin yardimiyla bursa bu maci aldi.

ama önlibero diyipte hala ayhan sarp baris ile devam eden yönetimde artik kendini sorgulamali.

Bizim kadro genc mi diye sorarlar :D ?

birde haginin dedigi gibi cok kolay kart gösteriyorlar ayhana okadar kolay ikinci sariyi cikardiki orda tam bittirdi maci.

be hakem hakem olsan orda uyarirsin adami birdankinde kirmizi dersin, antrenörede oyuncu degisikliye gitmeye zaman tanirsin.

okadar kolay bir kirmizi kart ki inanilir gibi degil orda ne kasitli ne sert ve arkadan bir müdahale var.

sacmalik resmen.

Ayhan'ın oyundan atılacağı daha ilk yarıda belliydi. Adam durmadan hakemle tartıştı, en sonunda saçma bir kart gördü. Hocanın bunu görüp müdahele etmesi lazıım hemen...

sacmalik resmen.

yahu ömer erdoganın barısın kolunun cıktıgı yerde arkadadan harekete ragmen kart görmedi ama kendi defansına giden adama celme atan ayhana sarı cıkardı. bu hakem gecen sene eskisehirdede aynısını yaptı yetti artık gs yönetimi cıkıp konussun. gsın sahipsiz olmadıgını anlayalım...

yanarım yanarım karsımızda dandik bi takım vardı ona yenidlik hakemin sayesinde ama bizdede az dandik adam yok hani..

icim yanıyo o hakeme gördügüm yerde sövmek istiyorum. ilk yarıdada sacma kararlarla gsı batırdılar. zaten batıyodu bunlar iyice dibe götürdü. sanki bilerek yapıyorlar gibi. göz göre göre hem ofsayt hemde elden aynı pozisyon icinde gol yedik dimi biz hakem ben senin yanhakemide üstüne katıp neyse....

ilk golde ruhsuz hakan balta kossa golü engellediydi adam gole gidiyor bizim kazma ( ki kazmalara hakarettir ) elini kaldirmis hakeme bakiyor derhal gönderilsin ( ayhan, sarp, baris, aydin, ufuk ile birlikte )

ilk golde ruhsuz hakan balta kossa golü engellediydi adam gole gidiyor bizim kazma ( ki kazmalara hakarettir ) elini kaldirmis hakeme bakiyor derhal gönderilsin ( ayhan, sarp, baris, aydin, ufuk ile birlikte )

herkes ayni isimleri sayiyor nedense hep bunlar banko oynuyor, gitselerde kurtulsak.

emre colagin günahi neydi 90 dakika sans tanisa belki bireseyler yapacak.

yine top teknigi var ve öne sürebiliyor topu o sayilan oyuncular futbolcumu valla sormak lazim bu soruyu!

bursada bizden iyi degildi ilk 30 dakika bunu gösteriyor ama hakemin sacma sapan atak kesmeleri ve kolayca sari karti cikarmasi takimi sindirmistir.

sonra haksiz gol ve kaleci hatasi hepsi üst üste geldi ve sakatlar. nedense cok olumsuzluklar var son zamanda.

ama bu hakemler ne yapmak istiyor anlamis degilim!

ilk bursa macinda volkanin ikinci sari yememesi bugünkü mac nedir yani bunlar!!!

hakan balta kazması bukadar önceden gözüme batmazdı. ufugun yedigi 2. golde elinden kacırsa ofsaytı bozan tek adam gene hakan balta bu nasıl bi sakarlıktır. avrupada tek basına her 2 mactada yaptııgı hatalarla bizi elemedimi bu...

bursada bizden iyi degildi ilk 30 dakika bunu gösteriyor ama hakemin sacma sapan atak kesmeleri ve kolayca sari karti cikarmasi takimi sindirmistir.

sonra haksiz gol ve kaleci hatasi hepsi üst üste geldi ve sakatlar. nedense cok olumsuzluklar var son zamanda.

ama bu hakemler ne yapmak istiyor anlamis degilim!

ilk bursa macinda volkanin ikinci sari yememesi bugünkü mac nedir yani bunlar!!!

yahu bunları söylğyoruzda niye bu yönetim cıkıpta hakmelere 2 laf edemiyo ya kazımın ara pasında topu eliyle kesen stephanov belkide kırmızı görücekti. yedigimiz ilk gol hakem kıyagı 2. gol ufugun herzamnki menüsünden

ayhan hic oynamasın bu takımda tamamda. yedigi 2. sarı kart kendi kalesine giden adamı düsürdü nesi sarı kart. ömer erdogan arkadan barısın gögsüne tekme attı omuzu cıktı kart bile görmedi. bu nasıl hakemlik allah cezasını versin cıksın fittil burnundan gelsin aldıgın paralar bizim dandik topcular ve hakemler...

Ayhan'ın oyundan atılacağı daha ilk yarıda belliydi. Adam durmadan hakemle tartıştı, en sonunda saçma bir kart gördü. Hocanın bunu görüp müdahele etmesi lazıım hemen...

tartismak baska birde böyle sacma kart vermek sacma.

kendin diyorsun sacma bir kart!

ben sevmem konusan oyuncuyu ama adam ne yapsin öyle isler dönüyorki tartismamak elde degil.

kazım kazımı begenen biri varmı burda allahaskına. adam bırak forvet olmayı kanatta oynamaz abicim. ben yektaya üzüldüm adam defansa daha yakın oynatılıyo. mustafa sarp ileriye dönük oynatılıyo. gsın en etkili pozisyonuda yektanının vurusunda diregin yanından gitti. yektayı begenmeyenleri gördüm burda ama yekta bu takımın sag acıgında rahat oynar okadar diyorum bu adamı begeniyorum...

Üst Alt