STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Valencia gelip 4 tane Bursada atıyor,6 tanede İspanyada. 2 macta 10 tane gol yiyor bu Bursa. Oynadıgımız 2 mactada hakemlerin bir Bursa forması eksikti, inanamadım, bir büyük takım bu kadar mı ezilir hakem tarafından. Takımımıza en çok kızdıgım konu Bursalı futbolcuların kendileri + 25 milyon taraftarıyla alay eder gibi futbol oynamalarına müsade etmeleriydi. Bu kadar ruhsuz, ezik ne yaptıgını bilmeyen bir futbolcu toplulugu görmedim. Bunlar hiçmi antreman yapmıyor, yapıyorlarsa antremanda napıyorlar? Takımın en çok koşan futbolcusu Culio. Adam daha yeni geldi. Hiçmi utanmıyorsunuz. Barış, Ayhan,M.Sarp bu adamları takasta bile kullanamadık. kimse istemiyor. bu adamlar nasıl ilk 11 oynarlar aklım hafsam almıyor. İdaa ediyorum ligin sonuncusu Kasımpaşada bile oynamaları mümkün degil. ilk 11 i bırakın 18e bile giremezler. Ve bu adamlar GALATASARAY futbol takımının ilk 11 de oynuyorlar.İğreniyorum, kusasım geliyor, aklım çıkıyor bu adamların ilk 11 oynadıkları maçlarda. Hadi bu kabiliyetsizleri geçtim, bu t.direktör nasıl oynatır bunları. Bütün taraftarlar nefret ediyor resmen bu B.A.M. üçlüsünden ve haylaaa ilk 11 oynuyorlar. istediigin kadar forvet, defans al bu çapsızorta saha olduktan sonra bu takımdan hiçbir şey olmaz. Bu orta üçlüyü Barcaya koy, şerefsizim o Barca damadagan olur. Başka hiçbir futbolcuya suç bulmuyorum tek suçlu bu B.A.M. üçlüsü ve onları oynatan Hagi.

Takım 1-2 maç azıcık umut verdi ya illaki bir dış faktör çıkar bu bizim tarihimizde var.Bülent Yıldırım sağolsun maç boyu katletti.

Ben demiyorum ki hakem yüzünden kaybettik falan,oyuncularımız iyi oynamayadı kabul ama hakemin etkisinin ne denli büyük olduğunu gözardı etmeyelim.

Kaleci Ufuğu çıkarıp yerine odun koysaydık top oduna çarpıp girmezdi.Maçta 0 0 biterdi.Bursada o kadar kötü bir takım bence.Bu kötü takım karşısında 0 pozizyonumuz var.Sanki şampiyonluğa gidiyoruzda Hagi efendi 8 tane defansif adamla çıkıp maçı kitlemeye çalısıyor.Yazık biz Galatasarayız biz deplasmanlarda eskiden Reale Milana karşı bile hücüm futbolu oynardık.Kendimizi ezdirmezdik.

Hagi, neden yenildiğimizin tespitini yapmış.

Verilmeyen faullerimiz varmış. Hakem takdir haklarını hep Bursaspor'dan yana kullanmış.

Biz bu yüzden yenilmişiz. :b5: :SS: Güldürme beni Hagi.

Kendinize yeni bir spor dalı seçin mesela Curling. Trt 3'ü açın izleyin bi müddet futbolla ilgilenmeyin..

Transfer diye bir yerimizi yırttığımızda haksız mıydık?

Bu takımın çok eksiği var bunu bilmeyen yok,ne zaman Galatasaray Barış-Ayhan-Mustafa'nın olmadığı bir 3'lüyle maça başlarsa ciddi diyorum puan ve puanlar alır,dün resmen küfür lugatımı genişlettim yeni cümleler kazandım..

Çok yazık takımın sezona havlu atıp atmadığını anlayacağımız bir maçtı ama dakika 88'i gösterdiğinde top Hakan Balta'ya geldiğinde kaleciye dönecek kudreti hala bulduğuna göre boşuna ah edip üzülmeyelim bu takım ligi kafasında bitirmiş,biraz da Hagi'ye seslenelim,takımın kaleye gidemiyor,sakatlardan bahsediyorsun Misimoviç'i siliyorsun,Stancu'yu alıyorsun yedek bırakıyorsun,çok saçma işler bunlar,kaleci alıyorsun niye aldığını bilinmiyor taraftarlarca,şimdi biz Zapata'nın form tutmasını mı bekleyeceğiz?

Culio ve Stancu'ya lafım yok iyi oyuncular takım rezalet olduğu için etkisizlerdi,ama Zapata transferi son derece saçma..

Şimdi bir oyuncu daha alabilirdik orta sahaya,ama kontenjanı kapattık,yönetim Misimoviç'i A2'ye yollayıp sonra da satma peşinde,nasıl bir satış hamlesidir bu...

İlk golü atanın kazanacağı açıktı.

Sağolsun Bülent Yıldırım reis.

bırakın bu seneyi seneye bile bi cacık olmaz bu takımdan, allah aşkına transfer felan yapmasınlar ; nasılsa sezon sonu hagi gider..sonrada onun getirdigi romenlerle ugraşmayalım!! alacaklarsa türk oyunculr alsınlar, gitsinler selçuka (sene sonu bedavaya kalıyor)yıllık tsnın verdıgı paranın ıkı katını versınler, ibrahım akını alsınlar..takımda türk oyuncuların cogunu desgıstırsınler!!!!!!!!!!!!!

Maçın 34. dakikasında meşale şov yapan Galatasaray taraftarının görünümü 4 büyüklerin Anadolu kulüpleri karşısında düştüğü hali gözler önüne sermiştir zannımca.

Şu mustafa ayhan barış ufuk hakan kazmaları yüzünden futboldan soğudum.Bunların yıllık aldığı para 50 milyon TL yi geçik

Dün gazetelerin birinde şöyle bir yoruma rastladım: "Galatasaray son iki senedir hakem hatalarından çok çekti. Ali Sami Yen’deki Hamburg maçında Başbakan ıslıklandığından beri sıkıntı büyük. Sarı-Kırmızılı takım resmen doğranıyor. Hele son Arena açılışındaki ıslıklamadan sonra Galatasaray dün akşam yine ‘bertaraf’ edildi. Takım kümede kalırsa Galatasaraylılar dua etsin."

Şu mustafa ayhan barış ufuk hakan kazmaları yüzünden futboldan soğudum.Bunların yıllık aldığı para 50 milyon TL yi geçik

Hele o Hakan Balta nasıl oynatılıyor anlamıyorum. Ben teknik direktör olsam oraya koyacak başka adam yoksa o bölgeyi boş bırakır ileriye adam koyarım en azından ofsaytı bozmaz veya meyal vermez. Adam topu daha düzeltip önüne almamış elini kaldırıyor hakemi arıyor. Bir önüne baksa koşsa adamın önünü kapatacak ama nasıl bir zihniyet varsa artık hakemin onun kararıyla ofsayt vereceğini bekliyor orda. Tövbe tövbe çileden çıkarıyrlar adamı.

Ayhan, Serkan Kurtuluş, Mustafa sarp, Barış, Ufuk, Aydın, Hakan balta, Baros, Kewell, Aykut, Gökhan Zan Acilen hemen, hatta 1 saat içinde hepsini göndermeleri gerekir. Bana faydası olmayan futbolcunun ismi büyükmüş küçükmüş dinlenmemeli. Cesur kararlar alınmalı. Yetti artık arkadaş bu ne sakatlığı böyle. Yollayın gitsin sakatlığını yaşasın ömür boyu evinde.

Gökhan zan diye bir futbolcu aldık. Allah aşkına biri çıkıp söylesin bu adam Galatasaray da ne yaptı. Niçin alındı. Bjk de çok bişi yaptı da ondan aldık desin birisi.

Keita yı sattık, yerine BJK den Serdar Özkanı aldık. Allahı var çok güzel doldurdu yerini sağdan takır takır atak yapıyoz maşşallah. Serdar Özkan nerde deseniz bilen yok...

Meira gitti, Mustafa Sarp 29 yaşında gelecek vaad eden bir futbolcu olarak alındı. Maşşallahı var nur topu gibi. Adam daha koşmayı bilmiyor.

Mehmet topal ı sattık, Belki de en büyük hatalardan biri budur. Yerine kimi aldık valla Yönetime sorsak onlar da bilmez.

Bursadan aldığımız Serkan Kurtuluş. Arkadaş bi kere geri pası verme. Bi kere sağdan bindirme yaptığını gören varsa alta cevap olarak yazsın.

Çağlar diye bi futbolcu aldık Denizliden. Gören oldu mu acaba? Gören varsa özel mesaj atsın.

Yıllardır katlandığımız Sabri için artık yeter demek, tahammül sınırının sonuna gelinmedi mi?

Grev yapıcam, Kewell bir kez 90 dakika oynasın. Bana mı hasta arkadaş. Hasta ise bıraksın futbolu.

Kaybedilcek birşey yok. A2 takımı ilk 11 başlamalı. Hiç olmassa gençlerle kazandık yada kaybettik deriz. Bu ruhsuzlardan daha iyi oynuyacakları kesindir. Rakibimiz forfet hattında holosko olduğu halde onu yollayıp yerine almeida'yı alırken biz sakat olan Baros un yerine 1 sene forvetsiz idare ettik. Yönetim anlayışındaki fark burada...

bize her sevdadan geriye kalan sadece galatasaray biz bu sözle yola çıktık bu sözle sadece galatasarayı sevdik. ama bazıları organize bir şekilde çalışarak bizi bu sevgilimizden galatasaray sevgisinden ayırmaya çalışıyor. yöneticiler galatasarayı galatasaray gibi değil bir ticari kurum gibi yönetiyor ve maalesef bu yönetim anlayışıyla yıllar önce fener oyuncularına takdığımız lakap "milyarlık eşşekler" bizim oyuncularımız için geçerli oluyor. bu başkan geldiği günden beri söylüyorum galatasaray takımı ruhuyla oynayan bir takımdır bu ruh olmadan sıradan bir takımdan farksızdır bu ruh olmadan galatasaray olmaz. bu yönetim şimdi bu ruhu öldürmeye çalışıyor takımda öldürmeyi başardı şimdide taraftarda öldürmeye çalışıyor ama lütfen galatasaraylılığınızdan soğumayın desteğe devam edin bu ruh ölmeyecek.

Üst Alt