STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor - Galatasaray | 29 Ocak | 19.00

Sanmiyorum, son maclarda öyle yada böyle gol görmeyen bir Ufuk var kalede.

Ayip olur, hemde cok.

Ufuk icin bu mac cok önemli iste.

Bu macta is yaparsa, kolay kolay vermez bir daha.

Bunu Ufukta biliyor.

Aga bu Zapata'yı niye aldık diye sorup duruyorum kendime Ufuk idare ederdi sezon sonuna kadar..

Ufuk

Sabri-Servet-Hakan-Insua

Barış-Ayhan

Culio

Kazım------------Arda

Stancu

- Ufuk -

- Sabri - Servet - Hakan - İnsua -

- Barış -

- Yekta - Culio -

- Kazım - Stancu - Arda -

Kaybedilecek birşey yok, skorda umrumda degil, çatır çatır oynasınlar yeter...

Aga bu Zapata'yı niye aldık diye sorup duruyorum kendime Ufuk idare ederdi sezon sonuna kadar..

4 yabancı transfer yapacağız, diye işkembeden atılan bir laf. Taraftar 3. yalanda isyan çıkarırdı. O yüzden bonservissiz ve yararlı olur diye bulup aldılar. Neden budur.

Kaybedilecek birşey yok, skorda umrumda degil, çatır çatır oynasınlar yeter...

Tam tersine, skor önemli. Avrupa Ligi'ne gitmemiz şart. İyi futbol seneye şart. Bu sene puan ve skorlar önemli. :b5:

Eğer bu maçı alırsak 2.lik için umutlanıcam.

bu maçı kazanırsak uzun süre sonra ilk defa zor bir maç kazanmış oluruz.

çok komik gerçektende daha yarım saatte adamı göklere çıkarıyor millet..stancuyu şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi maçlarında bırden fazla kez izledım asla bir yıldız degıl asla oyunu skoruna tesır edebılecek bır oyuncu degı.bır ceza alanı dısından drıblıng yapıp kaleye sut attı dıye adamı göklere çıkarın bakalım farkında degılsınızkı bızım oz varlılarımız anıl dilaver cemsultan berkın kamıl arslanı kaybedecek sızın bu ısteklerınız ve tavırlarınız...saglam bır kontrat yapmıslar dunku bebeyle buda stancu tabii...ben ıdda edıyorum berkın kamıl arslan yektadan anıl dılaverde stancudan kalıte olarak 2 hatta 3 gomle k ustun cem sultanda bunlara dahıl..bırde ya hıc sıkılmadan ınsanlar kazımı hala ılk 11 e yazıyor ne kadar çabuk kabullendınız bu adamı anlamıyorum neyaptı maçlarda brnım goremedıgımde herkes kadrosuna yazıyor bu adamı..sayet hagının cıkaracagı takımın tahmınıyse ok temennılerıyse arkadasların şok oldum.kazımı yazacagınıza kazımdan kat kat ıyı bır anıl dilaver ve berkın kamıl arslan olamazmı kanatta yada forvette,hem futbol hemde ahlak anlamında galatasarayımızın kadrosuna anıllar cemler berkınler yakısır

çok komik gerçektende daha yarım saatte adamı göklere çıkarıyor millet..stancuyu şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi maçlarında bırden fazla kez izledım asla bir yıldız degıl asla oyunu skoruna tesır edebılecek bır oyuncu degı.bır ceza alanı dısından drıblıng yapıp kaleye sut attı dıye adamı göklere çıkarın bakalım farkında degılsınızkı bızım oz varlılarımız anıl dilaver cemsultan berkın kamıl arslanı kaybedecek sızın bu ısteklerınız ve tavırlarınız...saglam bır kontrat yapmıslar dunku bebeyle buda stancu tabii...ben ıdda edıyorum berkın kamıl arslan yektadan anıl dılaverde stancudan kalıte olarak 2 hatta 3 gomle k ustun cem sultanda bunlara dahıl..bırde ya hıc sıkılmadan ınsanlar kazımı hala ılk 11 e yazıyor ne kadar çabuk kabullendınız bu adamı anlamıyorum neyaptı maçlarda brnım goremedıgımde herkes kadrosuna yazıyor bu adamı..sayet hagının cıkaracagı takımın tahmınıyse ok temennılerıyse arkadasların şok oldum.kazımı yazacagınıza kazımdan kat kat ıyı bır anıl dilaver ve berkın kamıl arslan olamazmı kanatta yada forvette,hem futbol hemde ahlak anlamında galatasarayımızın kadrosuna anıllar cemler berkınler yakısır

Geçiniz. Boşluk doldurmak için anca bu kadar yazılırdı.

Arda yada Pino dan biri oynamaıs lazım kazanmamız için

Takımda gerçekten bi ilerleme var mı yok mu görmek için ideal bi maç

4 yabancı transfer yapacağız, diye işkembeden atılan bir laf. Taraftar 3. yalanda isyan çıkarırdı. O yüzden bonservissiz ve yararlı olur diye bulup aldılar. Neden budur.

Tam tersine, skor önemli. Avrupa Ligi'ne gitmemiz şart. İyi futbol seneye şart. Bu sene puan ve skorlar önemli. :b5:

Cl için sanırım ümidiniz var,şahsen benim yok..Lig maçlarını pek önemsemiyorum sadece iyi futbol bekliyorum..Puan ve skorun gerekliliği, kanımca Türkiye kupasında daha fazladır.Avrupaya gidebilmemizin tek yolu olması ne kadar üzücü olsada...

5.lik hedefimiz için mutlaka kazanmamız gerek ama bu akşamki Kayseriyide gördükten sonra heralde en iyi 6.oluruz gibi görünüyor...

Üst Alt