STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | İkinci Yarı

Şu BAM yüzünden bütün takımlara bizle oynarken ayrı güven geliyor yemin ederim.

Derhal kurtulmamız lazım.

Halısahada bile karşımda BAM'ı görsem bunlar mı bizi yenicek derim..

Bu adamlarla bu maçı şans eseri kazansak bile bursa,nın yoluna taş koyardık sadece geçen seneki gibi başka bir şey olmazdı.

yekta bu takimin ilk 11 oyuncusu degil o kadar dedim...stancu, zapata, kazim gelenlerin hepi aslinda gelmemeliydi...yönetim 1-2 saglam transfer yapsaydi bundan kötü olamazdik...bu maaglubiyet ile bütün hayalleriimiz bitmistir...yönetim erken secim karari almali acilen...

Yeniliyorsak hic degilse dogru durust 4-0, 5-0 yenilelim (Ki, Bursa'nin yapmadigi sey degil), belki bir umit yonetimimiz biraz "Biz nasil kadro kurduk" diye utanir. Hani 1% utanma ihtimalleri varsa diyorum.

Skibbe neyse de Rijkaard nezaman top oynatmis?

Skibbe ve Rijkaard, sakatlık sorunları dışında oyun mantelitelerini hep sahaya yansıtabilen ve gayet iyi top oynatan bir Galatasaray kurmuştur.

Bunun aksini inkar edemezsin.

Sakatlıklar yüzünden ama asla taktiklerinden vazgeçmemiş, atak oyununa devam etmişlerdir. Bu yüzden de arka arkaya gelen mağlubiyetler almışlardır. Bunun da suçlusu yönetimdir.

hagi zaten sezon sonuna kadar getirildi,bunu herkes biliyor zaten.böyle dandik takimi kim devre arasi alirdi,birde neymis terim istememis.iyi yapmis

Skibbe neyse de Rijkaard nezaman top oynatmis?

Yapma kardeş Allah aşkına din kardeşiyiz şurda. Geçen sene Kadıköydeki fb maçına kadar o biçim futbol oynuyorduk yahu. Ligin ikinci yarısında da bi dönem toparlandık yine 2. yarıdaki fb maçından sonra kötü olduk. Avrupa da süper gidiyoduk şampiyon Atletico ya hakem sayesinde elendik.

Skibbe ve Rijkaard, sakatlık sorunları dışında oyun mantelitelerini hep sahaya yansıtabilen ve gayet iyi top oynatan bir Galatasaray kurmuştur.

Bunun aksini inkar edemezsin.

Sakatlıklar yüzünden ama asla taktiklerinden vazgeçmemiş, atak oyununa devam etmişlerdir. Bu yüzden de arka arkaya gelen mağlubiyetler almışlardır. Bunun da suçlusu yönetimdir.

süper yorum renkdas

Üst Alt