STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | İkinci Yarı

Romanya mİllİ takimi 8 ay

bursaspor 4 ay

galatasaray 1 yil 2ay

tİmİsoara 5 ay

steau bÜkreŞ 2 ay

galatasaray 3. Ayinda

İŞte bÖyle parlak bİr karİyer hagİnİn hocaligi. 2.kez takımın başına getiren tek salak kulüp de biziz romenler herhalde gözlerinin önündeki cevheri görmüyor.

kaleci aliyorsun adam tribünde mac seyrediyor.forvet yok,gidiyorsun 5.8 milyona aliyorsun adam yedek.hagi teknik adam olamaz

Birazdan Barca macini izlemenize tavsiye ediyorum birakin bu maci. Adam gibi yerli transferi yapilmadiktan sonra bu takim is yapmaz. Yabancilar zaten kalitesiz yerlilerle ne yapsin

Bu senin mesajın....

Tam tersi yok. Ufuk, Aykut, Servet, Balta, Baris, Ayhan, Sarp, Aydin vs vs hangisi KALITELI, kaliteli derken bir Sampiyonlar Ligi oynayabilecek futbolcudan bahsediyorum. Oyle Sivasspor maci, hazirlik maclarinda kazananlardan degil. Messi gelse is yapmaz bu takimda. Adama pas bile gelmez.

Yabancılar kalitesiz demişin yerliler ne yapsın bence tam tersi derken, yerliler kalitesiz yabancılar ne yapsın demekti.

Hagi: Ben istemiyor teknik oyuncu ben istemiyor misimovic ben istiyor kereste oyuncu ben istiyor ayhan barış sarp

Ya millet ben bişi sorcam benim yorumum beğeniolar mesela bildirimn olrak gelio tıklıom bildirime hangi yorumum beğenilmiş die yaz mıo . Nerden bilcem ben hangi yorumum beğenildi ... Saygılarımla.

adnan polat büyük baskan.desteklemeye devame din.koskoca galatasarayi ne hale getirdi.5-6 hoca geldi gitti polat baskanliginda.hep hocalar suclu dimi

Mustafa Sarpi bu takima getiren allah seni bildigi gibi yapsin baska bir sey demiyorum

adam resmen yuruyor sahada

o degilde futbolcu olmasalar asgari ucret bile kazanamaycak kadar yeteneksiz olanlar euro milyoneri olmus..

bknz, sarp, ayhan, baris vs vsvsvsvs

Eğleniyor muyuz gençler. :eek:

3 kuruş paraya Galatasaray tarihi boyunca gelen en iyi 3-5 kanat oyuncusundan biri olan Keita'yı satanlara gelsin.

LA LA LA LAAAY LAAAAAAY LAAAAAAAAAAAAYYY

Abdul Kader Keita

Arkadaşlar inanın ne yazacağımı bilemiyorum ama Babam şahıt evde alıyorum resmen olmaz arakaş Galatasaray böyle oynamaz...Biz transfer diyoruz ama transferde yapsak bu takımdan bişey olmaz uff çok uzgunum yazamıyorum bile biraz sakinleşmem gerek...

es es maçında patlayana kadar bagırıcam hagiye sarpa adnanlara

Sarpa bak topu kaybetti geriye kosmaktan aciz. HAGI BUNLARI NE ZAMAN GORECEKSIN

Üst Alt