STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Balon patlayacak.

Ayrıca Guti kaliteli oyuncu ama bu ligde iş yapabilecek tipte bir adam değil yuhladıkları Delgado kadar oynarsa iyidir.

Balon patlayacak.

Ayrıca Guti kaliteli oyuncu ama bu ligde iş yapabilecek tipte bir adam değil yuhladıkları Delgado kadar oynarsa iyidir.

Bu ligde de yapamazsa hangi ligde yapar?

Besiktasin kazmalari Gutinin yapmak istediklerini cözemiyorlalr, orasi ayri. Dün mesela Guti muthis bir pas atti Holoskoya, "vay anasina" dercesine dondu kaldi adam. Hic beklemiyordu böyle bir pas.

Maçtan önce Schuster İBB'yi küçümserse başına kötü şeyler gelir demiştim. Helal olsun Abdullah Acvı'ya.

Beşiktaş'ta orta sahaya düz adam lazım bize ise orta sahada iş yapacak orta saha lazım.Barış Özbek - Guti takası her iki taraf için de hayırlı olur bence :D

fft1mm1152150.jpg

Bir maçla kimse şampiyon olmaz,bir maçla kimse şampiyonluk kaybetmez.

Ee ne o şimdi :D

Daha ilk hafta.Ayrıca Bjk'ninde öldük bittik diyeceğini hiç sanmıyorum.

Ve ayrıca

Burası Türkiye diye hatırlatmak isterim.

Bu Nihat acayip gicik bir adam. Besiktasli olmadigim halde adami izlerken, tekme tokat dalasim geliyor. Böyle antipatik bir futbolcu görmedim. Ispanyada oynarken oysa (sociedad mi ne) cok sempatik buluyordum adami.

Ne kazma isler yapiyor bu adam, sanki keyfine göre takiliyor. Pas vermesi gerekirken , sut cekiyor, sut cekecegi yerde calim atiyor. Hep sanki haizirlik maci yapiyormus gibi rahat hareketler falan filan..

Üst Alt