STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:20 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

130286.png

1871.png
35502505.png
esk.png

gamarjoba16368810150094.jpg

Spor Toto Süper Lig 20. Hafta

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, İstanbul

Galatasaray - Eskişehirspor

6 Şubat

19.00

Cevap: STSL 10/11 H:20 | Galatasaray - Eskişehirspor | 6 Şubat | 19.00

Konu Gaziantepspor-Galatasaray maçından sonra açılacaktır

Konu Acilmistir.Basarilar GALATASARAY !

maça büyük ihtimal gidicem.olası bi protesto varsa lütfen burdan paylaşın bilelim.organize olalım

umarım kazanırız tabi ama %40 ihitmal

Bence protestoyu MHK TFF ye yapacaklar..Adnan Polat'a laf ettirmeyecekler(Paralı Askerler)

Gerçek taraftar İstifaya davet edecek..(Paralı askerler seslerini kesicek)

maça büyük ihtimal gidicem.olası bi protesto varsa lütfen burdan paylaşın bilelim.organize olalım

umarım kazanırız tabi ama %40 ihitmal
Eskiden bu maçlara çıkarken kazanırızda acaba fark olur mu? 3 mü olur 4 mü? derdik şimdi kazanmamız %40 diyoruz. İşte Adnan Polatın en iyi bildiği şey...

Ufuk

Serkan-Servet-XXXX-İnsua

Cana-Neill

Kazım(Yekta)-Stancu-Culio

Baros

Sırf Hakan B. oynamasın diye kalede Ufuk'a, solda da Insua'ya şans verilmesi lazım.

-----------Hakan balta-------

Kewell-----Stancu-----Aydın-----Yekta

---------Servet----Baroş----

Cana--------Sarp-----------Neill

Böyle bir kadro bekliyorum hagiden.

Hakan Balta oynamasın da, gerekirse 10 kişi çıkalım maça.

Eskisehir cok iyi bir takim. Acikcasi bizi sürklase edeceklerini düsünüyorum. Kabul etmemiz gerekir ki bazi oyuncularin devri coktan kapandi ve Anadolu takimlarinin kadrolarinda cok daha etkili oyuncular var. Artik biz Galatasaray´iz demekle olmuyor, olmayacak. Eskisehirspor´un gercek anlamda bizden güclü bir takim oldugunu düsünüyorum ve galibiyetin mucize olacagini, hatta cok büyük bir basari olacagini düsünüyorum.

Eskisehir cok iyi bir takim. Acikcasi bizi sürklase edeceklerini düsünüyorum. Kabul etmemiz gerekir ki bazi oyuncularin devri coktan kapandi ve Anadolu takimlarinin kadrolarinda cok daha etkili oyuncular var. Artik biz Galatasaray´iz demekle olmuyor, olmayacak. Eskisehirspor´un gercek anlamda bizden güclü bir takim oldugunu düsünüyorum ve galibiyetin mucize olacagini, hatta cok büyük bir basari olacagini düsünüyorum.
Hakan balta oynamassa kazanma ihtimalimiz var,hoş kazansak ne olacak,orası da ayrı mesele.

Bu maci kazanamazsak, Hagi gitsin artik, kvulmadan istifa etsin.

Bu kadari da olmaz ama, hic mi olumlu birsey katmaz takima.

yenilince gidecekse insallah yeniliriz...daha fazla zarar vermeden gitsin

Polat "Haginin kaderini su öndeki maclar belirler, sezon sonuna kadar beklemeye gerek yok zaten, cok önemli maclar var, sadece sonuclar degil, oynattigi futbolun falan iyi olmasi lazim"

Buna benzer bir cümle kurmustu.

Ben Hagi'nin seneye takimin basinda olacagini hic sanmiyorum zaten de, simdiden gitsin istiyorum, dedigin gibi, daha fazla zarar vermeden.

Bu takimda, defansif oynatiyor diye, sampiyon yapmis bir Lucescu, o kadroya ragmen sampiyonlar liginde basarili olmus bir Lucescu kovuldu. Ayrica defansif oynatan adam, sampiyon yapti, sampiyonlar liginde cok basarili oldu, hersey bir kenara, defansif oynatiyor dedikleri adamin takimi birsürü pozisyona giriyordu macta.

Kisaca, Hagi'nin TD olarak kapasitesi artik görüldügü gibi yetersiz, acilen gitmesi lazim.

Üst Alt