STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:24 | Galatasaray 0-0 K.Karabükspor | 5 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:24 | Galatasaray - K.Karabükspor | 5 Mart | 19.00

Yenersek herşey güllük gülistanlık olur, seneye Hagi ve Sezginle yola devam

artık hiçbirşey ifade etmeyecek. büyük ihtimalle boş trübünlere oynarlar ve puan kaybederler

Taraftarımız daha akıllanmadı, umarım 2-3 tane atar Karabük'ki; 'Avrupa'ya gitmek için inananlar' vs... tarzında başlıklar açılmaz bir daha. Tabi bir de hala yönetimi protesto etmeyen bir taraftar kitlemiz var. Sportif olarak değil, taraftar olarak 3-4 küme düştük. Kocaelispor taraftarı bizden iyidir, şu durumda. Yazıklar olsun.

Umarim yeniliriz. Hagi ve Polat gidene kadar, her maci yenilmek, Galatasaray'imizin adina en hayirlisi olur.

Lütfen, 'ihanet ediyorsunuz' gibi laflari birakalim. Burada ben Galatasaray menfaatleri adina konusuyorum. Yenilmek en hayirlisi olur bu sezon artik, Fenerbahce derbisi dahil.

Birakin yenilelim, yenilelim ki kurtulalim su cileden artik ya. Biktim abi, biktim..

Çözüme yenilmeden ulaşacak gücü kendimizde görmüyoruz sorun bu. Yenilmezsek yönetimi gönderemeyiz sanıyoruz. 11 kere yenildik ve gönderemedik, zaten 15 'imiz garanti bu sezon.

O yüzden kimse Fener maçı için yenilelim demesin mümkünse.

Çözüme yenilmeden ulaşacak gücü kendimizde görmüyoruz sorun bu. Yenilmezsek yönetimi gönderemeyiz sanıyoruz. 11 kere yenildik ve gönderemedik, zaten 15 'imiz garanti bu sezon.

O yüzden kimse Fener maçı için yenilelim demesin mümkünse.

Abdullah Bey, bende şöyle diyorum;

Hiç kimse Fenerbahçe maçına kadar Ulraaslan'dan tepki felan beklemesin. Eğer Fenerbahçe maçını kaybedersek, Arena'da ne koltuk kalır, ne çatı kalır. Bunu her kötü sezonda gördük. Fenerbahçe maçı oynana kadar taraftar sesini çıkarmaz, ama o maç geldiğinde kıyamet kopar. ;)

garip olacak ama:

maalesef düsme tehlikemizde yok...

dagilabiliriz yani yeni sezonun basina kadar..!

iyi tatiller arkadaslar!!!!

eminmisin bu durumdan?

ozaman son maclar birak son maclari ta nezamandir hakemle mac kazndigmizi hatirliyamiyorum.

aldimiz maclarda bile alehimize hakem hatalari var örnegin buca maci 2 verilmeyen penalti!

en azindan giden 6 7 mac hakem hatalardan dolayi.

bence hafta sonu karabükü yenelimde gerisi kolay!

Tamam :happynew:

İnşallah yeniliriz...Bu saatten sonraki mağlubiyetler bizim büyüklüğümüze halel getirmez...Sahadaki o rezillerin ve yönetim koltuğunda oturan insanların ayıbı olarak tarihe geçer...Adnan Polat'ın yüzünü güldürecek hiçbir sonucu istemiyorum artık...Ayhan'ı Sarp'ı Serkan Kurtuluş'u Zapata'yı Balta'yı Servet'i Aydın'ı da görmek istemiyorum...

Maç içerisinde küfürlü protestolar olmaması lazım..Büyün bir pankart şart..Mendilli protesto olabilir..Fb ile maçımız var ceza yememeliyiz..Baksanıza başkan bile çok önem veriyor..Şampiyonluğu biz etkileyecekmişiz..Hala bıdı bıdı yapıyor.

Maça gelirsek yenilirsek üzülmem,Mart'a kadar bekleyecez artık.

Maç için komşuya bile gidip rahatsızlık vermeyecem..

serkanı sag bek oynatma stancuyu forvet arkası oynat neili sag beke gecir. culio ve yekta orta sahada oynasın baska bisey istemiyorum..

Çıkaracağı kadroyu çok merak ediyorum..Tahminim kadro dışı olanlar olmuştur..Umarım yanılmam..

Hagi marttan sonra büyük ihtimal gideceksin..Bari kalan şu 3 veya 4 maçta gençleri oynatta gelecek sene için biraz yararın dokunsun..Sinan Osmanoğlunu denemesi lazım.Yektayı'da bir zahmet onbirde başlat..

Çıkaracağı kadroyu çok merak ediyorum..Tahminim kadro dışı olanlar olmuştur..Umarım yanılmam..

Hagi marttan sonra büyük ihtimal gideceksin..Bari kalan şu 3 veya 4 maçta gençleri oynatta gelecek sene için biraz yararın dokunsun..Sinan Osmanoğlunu denemesi lazım.Yektayı'da bir zahmet onbirde başlat..

Hagi ilk geldiğine göre ortam daha müsait olmasına rağmen daha korkak yaklaşıyor korkusuzca bir kadro bekliyoruz kaybedecek ne kaldı..

Hagiyide gönderselerdi..Tugayda sezon sonuna kadar bir kaç gençi araya serpiştirebilirdi..Hagi şimdi gençleride yerinde oynatmaz..Emirhan forvet falan olur..

Kombinem var maça gitsem mi gitmesem mi bilemiyorum bi hafta sonu zevkimiz vardı onuda aldılar elimizden sağolsunlar.

Üst Alt