STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Fener bu sene şampiyon olursa, bir dönem daha kalır Aykut Kocaman. Bence kaybetmeseydikte kaybedeceğimiz çok birşey olmazdı :)

Zaten böyle olması gerekiyordu maç izlemedim ama yenmemiz süpriz olurdu;

Ama ne yalan söyliyim kazanmayı da istiyordum sırf maç sattı demesinler diye Galatasaraylı abilerim kardeşlerim arkadaşlarıma Allah Sabır Selamet Metanet versin işallah bir daha böyle bir sezon yaşamayız.

Konuşşam tesiri yok sussam gönlüm razı değil zor durumdayız hepimiz. Umarım en kısa zamanda atlatırız şu durumu

zaten IQ su bu seviyede olan bir adamin bizi daha iyi yonetmesini beklemiyorduk

sasirtici degil

ben bizi bu duruma düşüren sayın adnan polata hala ankette yeniden başkan olsun oyu verenleri yeminle hayret ve büyük bir şankınlıkla izliyorum.sanırım sayın başkan adnan polat'ın bizi getirdiği bu puan durumundaki yer yeterli değil görev süreni uzatta küme düşür koca galatasarayı diye düşünüyor demekki bazıları.ya galatasaray bu duruma geldiyse ki bu puan durumu bir kabus bu durumun en büyük sorumlusu başkan değilse o halde başkan ne işe yarıyor kulüpte.sayın başkan adnan polat babam olsa bir daha bizi bu durumlara düşüren bir yönetim gösteren, adnan sezginle şahsi dostluğu için büyük galatasaray'ın menfaatlerini görmezden gelen ve bu duruma yıllar boyu göz yuman adnan polatı asla galatasarayımda başkan olarak görmeye tahammül edemem.bize yaşattırdığı kabüs dolu yıllar yeter gitsin çok sevdiği a.sezgin ile polat şirketler grubunu yönetsin.ama babasının malı olan polat şirketler grubu onun için çok kıymetlidir onun için o beceriksiz sezgini polat şirketler grubuna sokacagını hiç düşünmüyorum.

Üst Alt