STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

İşte koskoca Galatasaray taraftarının bazıları bu halde malesef. Alex konu olunca istatistiğin önemsiz olduğundan bahsederiz (ki ben de bu görüşteyim). Konu Keita olunca birden istatistikler ortaya çıkar ve mustafa sarp ile kıyaslayarak rakip takımın yıldız oyuncusu alay konusu haline getirilir. Keita değil mi her seferinde 2-3 kişiyi çalımlayıp kale önüne kadar gidip topu alakasız yerlere ortalayan, oyuncu olmayan yerlere topu atan... Sizin Galatasaray taraflarlığınıza değil "FUTBOL" taraftarlığınıza yazıklar olsun.

not: Bunu sana özel olarak söylemiyorum. Amacım kırıcı olmak değil, düşüncelerim bunlar sadece.

sacmaliyorsun

sen sonuca etki ediyor dedin

istatistikte gorunmeyen sonuca etki etme olayi varsa bilelim.

sen q7 daha iyi topcu dersen tartisiriz

ama q7 sonuca etki ediyor keitadan dahacok dersen

matematik seni utandirir

ne dediginizi bilmiyorsunuz konusurken

Tek derdimizde Quaresmaydı zaten, bu kadar tartışılacak birşeyse açın bir başlık orada tartışın.

Gidin Avrupa'da herhangi birini tutup sorun 100 kişiden 99'u Quaresma daha iyi der.

sacmaliyorsun

sen sonuca etki ediyor dedin

istatistikte gorunmeyen sonuca etki etme olayi varsa bilelim.

sen q7 daha iyi topcu dersen tartisiriz

ama q7 sonuca etki ediyor keitadan dahacok dersen

matematik seni utandirir

ne dediginizi bilmiyorsunuz konusurken

Gol veya asist yapmadan dolaylı yoldan etki olayını duymadın sanırım. At gözlükleriyle bakmayın artık olaylara. Gerçi sen maç sırasında Mustafa SArp'ı da övüp duruyordun Bjk maçı gazıyla iki düzgün pas attı diye. Bu yüzden tartışmaya bile gerek duymuyorum kusura bakma. Ben maçtan önce facebook iletime yazdım kadroları görünce istersen screenleyeyim, aynen şöyle " maç sonucunda bjk taraftarı mustafa sarpı oynattığı için bülent ündere teşekkür edecek".. Sen ve senin gibiler 2 gole, 3 çalıma, 1 mustafa sarp top kapması ve düzgün pasına tav olan taraftarlarsınız...

Kewell'da kafasında silmiş galiba bizi.Yolu açık olsun.

Silmemiştir.Galatasaray'da kalmak için elinden geleni yapacağım demişti.O röportajı verdikten sonra ben Kewellı göremedim röportaj da baya oluyor yapılalı.Nasıl kalacaksa.Gerçi seyirci kal der ona güveniyordur.

Bu arada hakemde bir aptallık sezdim.Bu 2 takımın bir amacı yok diye arkadan indirenlere kart gösterilmiyor mu.

Barosun faulünü vermedin o pozisyon taç olup faul oldu gol oldu.Q7 3 kez el kol hareketi yaptı Baros yapınca kartı gördü.

evet nonda olsaydı bugün 3 atmıştık 8 Jk ye

Üç atmasak bile belki gol atıyor olacaktık,top tutuyor olacaktık.Nondanın kötü sezon geçirdiği senede kaç tane golde payı var biliyor musun ? Son senesi demiyorum 4 gol attığı berbat sezonda adam yürüye yürüye verkaç yapa yapa bir sürü golde payı olmuştur.Kewellın Beşiktaşa attığı goldeki paslaşmalara bak.Nonda yapıyordu bunları.Gitmesi doğrudur ama hiç değilse adam kötü oynadığı maçta bile top tutup servis yapabiliyordu.Baros hiçbir zaman yapamaz o paslaşmaları.

Tekrar diyorum 4 gol attığı sezon iğrenç oynadı Nonda ama müthiş goller attığımız maçların çoğunda Nondayla yapılan paslaşmalar sonucu goller geldi..

Gol veya asist yapmadan dolaylı yoldan etki olayını duymadın sanırım. At gözlükleriyle bakmayın artık olaylara. Gerçi sen maç sırasında Mustafa SArp'ı da övüp duruyordun Bjk maçı gazıyla iki düzgün pas attı diye. Bu yüzden tartışmaya bile gerek duymuyorum kusura bakma. Ben maçtan önce facebook iletime yazdım kadroları görünce istersen screenleyeyim, aynen şöyle " maç sonucunda bjk taraftarı mustafa sarpı oynattığı için bülent ündere teşekkür edecek".. Sen ve senin gibiler 2 gole, 3 çalıma, 1 mustafa sarp top kapması ve düzgün pasına tav olan taraftarlarsınız...

ne yapacaktim gazla mazla iyi pas atti diye kufurmu edecegim adama

kafayi mi siyirdiniz

sanki ilk 11 in degisilmezi olsun 20 sene sozlesme imzalansin dedik:)

Baros hiç düşünmeden yollanmalı. Top ezmekten başka yaptığı bişey yok. Sürekli agresif tavırlar. Bişey yapsa en azından konuşuyor ama yapıyor dersin. Veya kalacaksa kendine çeki düzen versin.

Aynı şey Arda paşazade için de geçerli. Adam takımın el freni. Yıllar geçtikçe ağırlaştı. Ne adam geçer, ne sürati var. Sol kanatta çizginin üstünde otobüs bekler gibi top bekliyor. Top almak için için çabası yok. Topu eziyor. Adam serbest vuruş kullanamadığının bile farkında değil. Ünder uyardı da başkası geldi topu kullanmaya. Şu 10 kişilik(-guti) Beşiktaş'a bile pozisyona giremiyoruz. Culio zaten hagi'nin giderayak bize kazığı. Topu sürekli ayağından geç çıkarıyor. 10m gerisindeki adam

bir bakmışsın 10m önüne geçmiş. Son olarak bu servet ve gökhan kadar ıkınarak top çıkartan bir defans daha yok. Not: fernandes tartışmasız bjk'nin en iyi oyuncusu. Kıroezma filan hikaye. Ayhan gariptir bizde maçın en iyisi idi.

---------De Sanctis----------

Sabri-Neill-Emre Güngör-Caglar

----Mehmet Topal------------

--------------------Culio-----

Keita------Lincoln---------Gio

-----------Baros-------------

Bu sene söyle kadro bir olması gerekirdi, hala inanamıyorum geldigimiz duruma.

Baros hiç düşünmeden yollanmalı. Top ezmekten başka yaptığı bişey yok. Sürekli agresif tavırlar. Bişey yapsa en azından konuşuyor ama yapıyor dersin. Veya kalacaksa kendine çeki düzen versin.

Aynı şey Arda paşazade için de geçerli. Adam takımın el freni. Yıllar geçtikçe ağırlaştı. Ne adam geçer, ne sürati var. Sol kanatta çizginin üstünde otobüs bekler gibi top bekliyor. Top almak için için çabası yok. Topu eziyor. Adam serbest vuruş kullanamadığının bile farkında değil. Ünder uyardı da başkası geldi topu kullanmaya. Şu 10 kişilik(-guti) Beşiktaş'a bile pozisyona giremiyoruz. Culio zaten hagi'nin giderayak bize kazığı. Topu sürekli ayağından geç çıkarıyor. 10m gerisindeki adam

bir bakmışsın 10m önüne geçmiş. Son olarak bu servet ve gökhan kadar ıkınarak top çıkartan bir defans daha yok. Not: fernandes tartışmasız bjk'nin en iyi oyuncusu. Kıroezma filan hikaye. Ayhan gariptir bizde maçın en iyisi idi.

ayhanın klasik olayıdır.bjkye geçmişten kalan siniri var :D

caglar disinda katiliyorum

Kazım ı begenmeyenler bence cok onyargılı davranıyorlar.Kazım benim gorusum yaşı yetenegi turk olması fizigi ve teknigi ile takımdaki ardayla birlikte en degerli oyuncumuzdur.Ama kafası futbolda olcak.

culio ne verdi bu takima anlamis degilim...

cok kötü bir oyuncu benim gözümde.

bugün yine kanitladi kalitesizligini.

güzel kadro ama 7 yabanci var :D

Yeni Vieira Mehmet Topal kazmalastı, Türk Gattuso Barıs sürekli geriledi, Cana koca bir sezon hic birsey oynamadı, Culio ilk geldiginde yandan cakma Xavi dedik oda geri gitti son 5 haftadır. Kısaca ortada belli bir sorun var ve bu sorunu hala idrak edemediysen kardesim benim diyecek tek lafım olmaz.

culio ilk yarı 6122 metre kosmus cok kostugu icin son vurusları iyi olmuyor. adamın nerde oynadıgı belli degil. bence seneye yedekte olsa kalmalı. zaten biz kactane iyi yabancı alabiliriz..

Üst Alt