STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray - Gaziantepspor | 13 Eylül | 21.30

Rahat yeneriz, hatta bu maçda gol yemeyebiliriz.

Misimovic oynar mı ki?Bu arada iyi oldu maçın 13 üne alınması.

Belki 10-15 dk.

Rahat yeneriz, hatta bu maçda gol yemeyebiliriz.

Amma yaptınız arkadaşlar. Galatasaray hiçbir maçın favorisi değil. İlk maçlardaki performansına bakarak nasıl farklı düşünürsünüz? 2 yeni transfer yaptı diye mi?

Bu transferler büyük olasılıkla o maçya oynamayacaklar, üstelik onlardan 3-5 hafta birşey beklemesek iyi olur.

Belki 10-15 dk.

Amma yaptınız arkadaşlar. Galatasaray hiçbir maçın favorisi değil. İlk maçlardaki performansına bakarak nasıl farklı düşünürsünüz? 2 yeni transfer yaptı diye mi?

Bu transferler büyük olasılıkla o maçya oynamayacaklar, üstelik onlardan 3-5 hafta birşey beklemesek iyi olur.

Abi haklısın ama ben o olayı anlayamıyorum. Adam hazırsa oynatması gerek, bizde nerdeyse 1 ay sonra oynatmaya başlıyorlar. Misal Diego imzayı attı ertesi gün maçta oynadı, gol bile attı.

Ben o kadar karamsar değilim. Bu maç düşündüğümüzden farklı geçecek, geçmelidir de... Ben Eskişehirspor ile şeytanın bacağını kırdığımızı düşünüyorum. Eğer iki senedir bizde kronikleşen istikrarsız futbol yakamızı bıraktıysa, gelen yeni yeteneklerle, iyileşen sakatlarla daha farklı bir görünüm çizeceğimize eminim.

Cogu konusmalarimiz yapilan Transferlerin ve alinan son galibiyetin enerjisinden dolayi cok abartili durumlara gelmistir. Su an hic birsey yaptigimiz yok ve inanilmaz derecede basarisiz bir baslangic yaptik lige ve 10 hafta sonra ilk sirayi almadigimiz surec hic bir sekilde bu tur rahat aciklamalar yapmaya hakkimiz yoktur.

Halen dengesiz bir takimiz onun icin bekleyip destekleyip gonul verdigimiz takimin yaninda durup gereksiz baski kurmamak lazim.

Umarım Misimoviç 11'de oynar..

Ve farklı kazanırız inşallah,her dakika basan,isteyen bir Galatasaray izlemek istiyorum..

Güzel olan şudur ki Eskişehirspor maçında gördüğüm,gollerden sonra oyuncuların kenetlenişi bu çok güzeldi golden daha çok sevindim,bu takım böyle ayağa kalkar ancak..Birlik olmamız gerek.

İnsua 2 hafta önceden gelip çalışmaya başladığı için maçta ilk 11 olabilir. Hakan baltaya göz dağı vermek açısından 3-4 maç ilk 11 de görmeyiz. Neill'i ön liberoya çekip gökhanla serveti defans yapıp. Misimovic in yerine elanoyu başlatıp son 30 dk misimovici deneyebiliriz. Başarılar aslanlar.

F. Rijkaard adaletli forma dağıtır her zaman. Şu ana kadarda hep öyle yaptı. Hazır olmadığı için Elano yerine Barış'ı bile oynattı.

Cana ve Elano niye oynamıyor diye sövenler oluyordu.

Al işte oynattı adam. Görmedin mi Elano'yu? 45. dakika zor oynadı. Kondisyonu çok kötü şu an. Hazır değil.

Cana'da daha iyi durumda ama o da şu an 90 dakikayı zor çıkartır.

Antep maçına kadar Elano 60-70 dakika, Cana'da 90 dakikalık kondisyona ulaşır kimse merak etmesin.

İnsua'da bugünden çalışmaya başladığı için ilk 11'de ki yerine kavuşur.

Ama sanıyorum Misimovic takımla çok az çalışmış olacağı için, Antep maçında yedek başlar. Son 30 dakika falan oyuna girer. 1 bilemedin 2 maç sonrada ilk 11 oynamaya başlar.

Sabri dönüyor Kewell dönüyor Pino dönüyor 2 transfer geldi çok güzel olacak bu maç alacağız

En büyük transferimiz inşallah Aydın olur bu sene.

tahmini skorum 3-1 alırız.takım durumun farkında artık.

Üst Alt