STSL 10/11 H:6 | Bursaspor 1-0 Bucaspor | 24 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Bursaspor 1-0 Bucaspor | 24 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Bursaspor - Bucaspor | 24 Eylül | 20.00

Sercan bize gelsin. Selçuk İnan'ıda alalım, Şampiyonuz. :D

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Bursaspor - Bucaspor | 24 Eylül | 20.00

Golle başladı Bursa :eek:

Adamların her duran topu tehlike :eek:

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Bursaspor 1-0 Bucaspor | 24 Eylül | 20.00

Hüseyin'den go lyiyorsa Buca küme düşsün zaten.

Maç varmıydı bugün bir bakayım dedim yine bursayı yeniyor gördüm yiter valla yiteerr:mad:

sercan ceyda ateşimi götüryo helal de yani sercan yıldırım fanatik derecede galatasaraylı e abi alaım şu çocuğu star tvde anane babaasının önüne forma koydular galatasaray formasını seçtiler zaten geçen seneydi, sanırım 2009

Sercan Galatasaraylı değil adam Bursaspor'luyum diye hep açıklama yaptı. Ama gittiğmi yerde profesyonelce oynarım diyor.

ooo sen bakma o açıklamalara henüz ünlü olmadığı günleri hatrlyorum genç yetenek diye anıldığında

Kardeş ben Bursa'da yaşıyorum Sercan'la muhabbetim olmuştur az çok. Çalıştığım otele falan geliyorlardı oradan muhabbetimiz var. Gerçekten iyi Bursasporlu.

Kardeş ben Bursa'da yaşıyorum Sercan'la muhabbetim olmuştur az çok. Çalıştığım otele falan geliyorlardı oradan muhabbetimiz var. Gerçekten iyi Bursasporlu.

Ben de Bursa'da yaşıyorum Merih.Sercan'ın hala kızı sınıf arkadaşım, hala oğlu amatör de takım arkadaşımdı/r.Bir sene kadar önce Yenice'ye gelince (Bayram ziyareti) konuşma fırsatımız oldu.Kendisi Galatasaraylı olduğunu söylemişti o gün bizlere.Bu konuda birkaç görüşme olduğunu, ancak mali konularda anlaşılmadığı için transferin sonuçlanamadığını bile belirtmişt.Yani istenirse yapılmayacak gibi bir iş değil.

Üst Alt