STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Galatasaray 3-1 İstanbul BB | 26 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Galatasaray - İstanbul BB | 26 Eylül | 19.00

Mustafa kollarını açıp 180 derece dönerse ayağa kalkın, vurunca oturursunuz :b5:

Gol yemeden kazanırız.

ama İBB hali hiç belli olmuyor ummadık anda önümüzü kesebiliyorlar.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı'nın Bucaspor maçı sonrasında sakatlıkları ve tedavisi devam eden futbolcuları ile ilgili bilgiler aşağıda belirtildiği gibidir:

Maç sırasında aldığı darbe nedeniyle yumuşak dokuda ezilme görülen ayrıca ayak bileğindeki bağda kanaması oluşan Ufuk Ceylan’ın yapılan tetkikler sonrasında tedavisine başlanmıştır. Ufuk Ceylan hafta sonu oynanacak olan İ.B.Belediyespor maçına yetiştirilmeye çalışılacaktır.

Sol üst baldırına maç sırasında aldığı darbe nedeniyle Ayhan Akman bugün dinlendirildi. Ayhan Akman’ın kontrollerine başlandı.

cana demek daha verimli misimoviç demek.medya GALATASARAY medyasıda dahil iyi olmamızı istemiyor . en kötü topçularımızı övüp iyileride kötülüyorlar.amaçları yolumuza taş koymak.cana kim mustafa kim be, bu ne lahana turşusu.mustafa cananın yanına bile yaklaşamaz.

bu arada maçı 2-1 kazanırız.misimoviç bu kez atacak hissediyorum.

Yeni transferlerin biraz daha alışmasıyla ve 3 hafta üst üste gelen galibiyetlerden sonra oluşan özgüven ve moralle en az 2 farkla kazanacağımızı düşünüyorum ben.

ufuk

serkan-neill-servet-insua

cana-ayhan-

aydin-misimovic-kewell

baros

sanirsam artik herkes bu kadroda hemfikir olmus :) bence de guzel

yandas medyanin gazina gelmeyin arkadaslar,yok galatasaray bitti yok sampiyonluk yalan yok rijkaard gitsin !!! sadece 3 puan var liderle aramizda ve 5 hafta geride kaldi ben sonuna kadar inanniyorum sampiyonluga yeterki kondusyonumuz biraz yukselsin ve cana ilk 11 baslasin dun gorduk, adam son 10 dakika girdi 3 tane pas atti bitane ceza sahasi onunde kapti direk ileriye hizli tek top yapti adada oyun zekasi super kiloda vermis baya fitti dun gece :)

Üst Alt