STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa 2-6 Fenerbahçe | 27 Eylül | Maç Sonucu

stsl_logo.jpg

kasimpasa.png
Vs.png
fener.png

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Kasımpaşa - Fenerbahçe | 27 Eylül | 20.00

Yılmaz Vural'ın son şansı.

Zor bir maç olacak gibi.

yilmaz vural feneri sever kasimpasanin da galibiyete ihtiyaci var zaten

Kasimpasa´ya pek sans vermiyorum. Gecen seneki formlarindan cok uzaklar. Fenerbahce alir.

yılmaz hocadan şüphem yokda fenerin gidişatda bizden farksız

kasımpaşa yatarsa hiç şaşırmam

Kasımpaşa'nın yürüyecek hali yok.Ligdeki en kötü takım şu anda.fb için tam derbi sonrası toparlanma maçı. 4-5 atabilirler.Ama bu fbnin çok iyi olduğundan değil, Kasımpaşa'nın rezil olmasından kaynaklanır.Ayrıca şu maçın mabedimizde oynanması tam anlamı ile skandal.

Kasımpaşa'da moraller bozuk. Ayrıca Ankaragücü maçında 2 futbolcusu da kırmızı gördü. Bu sene geçen seneye göre defans hattını bozdular. Stoperlerinde sorun var ve takım savunma hatları berbat. Keşke şu sıralar biz karşılaşsaydık. Fener den puan almaları zor görünüyor. Ancak diğer taraftan bakıldığında fener de iyi olmadığından sürprize de açık bir maç.

Olimpiyat Stadı ne güne duruyor?Niye bizim sahamızda maç?Şaka gibi.

Konser sahası mı,futbol sahası mı orası?Karar versinler o zaman.

Geçen sezon ki Kasımpaşa'dan eser yok. A.Gücü maçında fena oynamadılar, ama şansızlardı ve yenildiler. Fenerbahçe alır diyorum ben. Aykut Kocaman'ın kredisi kalmadı çünkü.

Geçen sezon ki Kasımpaşa'dan eser yok. A.Gücü maçında fena oynamadılar, ama şansızlardı ve yenildiler. Fenerbahçe alır diyorum ben. Aykut Kocaman'ın kredisi kalmadı çünkü.

Gerçekten çok şanssızdılar. Ankaragücü'den daha fazla pozisyon buldular. Ancak defans hatları rezildi. Böyle giderse Bucaspor'la birlikte düşen takımlar olurlar.

Bizede GSli olarak stadi doldurup orayi cehenneme cevirmeyi düserdi.

Kasimpasa hayatinda ilk defa arkasinda böyle taraftar görünce,sagli sollu saldirirdi:D

galatasaraylıların beşiktaş ( kardeş ) takım hakkında böyle maç satma itham edebileceklerini hiç düşünmemiştim çünkü sizlere göre her rakip fenere yatar trabzon kayseri kasımpaşa sivas belediye 17 takım diyelim sizin için gelen her federasyon fenerasyondur

sizler için bütün hakemler fenerlidir ve fb tarihinde her gs maçında olay çıkarmış kazandığı 300

bilmem kaç maçın hepsini hakemle kazanmıştır

gs bursa 0-2 biten maçta bile bursanın kollandığını göremeyen ve hala fenerasyonda diretende aynı taraftardır volkan elle oynar hakem fenerli bjk maçımızda fırat penaltımızı vermez hakem fenerli işte bu tür davranışlar tüm galatasaraylı taraftarların hıncal uluşlaştırıldığı bir zamandır

antuya o kadar laf atmanıza rağmen hiç bir fenerli allattin metine selçuk yulanın yazılarına ihtibar etmez hatta dalga bile geçer fenerbahçe için galatasaray ayrı beşiktaş ayrıdır

bjk maçında penaltımız verilmesse bundan dolayı gsyi suçlamak son derece saçmadır

birde kardeş dediğiniz takımın forza beşiktaşta sizin için düşüncelerinizi bi okuyun bi zahmet

herkese saygılar

Üst Alt