STSL 10/11 H:8 | Beşiktaş 2-3 Manisaspor | 16 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:8 | Beşiktaş 2-3 Manisaspor | 16 Ekim | Maç Sonucu

Unbenannt-5.png

bjk-1.png
vv.png
man.png

Cevap: STSL 10/11 H:8 | Beşiktaş - Manisaspor | 17 Ekim | 20.00

Bjk'de Aurelio sakatlandi ve büyük ihtimalle ilk yariyi kapatti. Dahada uzun sürebilir diyorlar ama bilmiyorum

Yerine Necip oynar ama yinede avrupada oynadigi icin Bjk baya kötü oldu bu sakatlik. Avrupa, Lig ve yakinda baslayacak olan Türkiye kupa maclar derken Bjk'yi zor günler bekliyor.

Ama yinede Kadrosu baya genis Bjk'nin, sans yaninda olursa götürürler.

Necip, Ernst, Guti, Tabata.

Fink'in durumu ne bilmiyorum, hala kadroa ise ondan da faydalanabilir Schuster.

Bu Milli maclar yüzünden Bjk Aurelio'yu kaybwetti, biz Arda ve Serveti kaybettik. Fener'de Stoch sakatlanmis ama durumu ne kadar ciddi , bu konu hakkinda bir bilgi yok, kanimca 1-2 hafta en fazla sürer herifin dönmesi. Yani en cok bizi ve ardindan Bjk'yi vurdu bu ara, malesef.

Fener'de Emre sakatlansaydi ilk 10 giremezhdi ilk yari. Bizde Arda sakatlandi ve ilk yariyi kapatti, bakalim ne hallere düsecegiz ama umutsuzum, bunu da yazayim.

Beşiktaş'ın yaşlı kadrosu dökülmeye başladı.

Bjk asil ligin 2. yarisinda cok zorlanir, hele uefada bir üst tura cikarsa...

Edit: Q7 ne zaman döniyormus, bilen varsa yazsin lütfen.

Guti yanilmiyorsam Manisaya karsi yetismemeye bilir ama bir sonraki macta kadroda yerini alicak dediydiler.

Guti yanilmiyorsam Manisaya karsi yetismemeye bilir ama bir sonraki macta kadroda yerini alicak dediydiler.

Guti büyük ihtimal porto maçına yetişiyor hatta manisaya bile q7 ise %50 porto maçına yetişecek

Dönsede artık çok kasmazlar kendilerini abi.Bu konuda tecrübeliyiz;sende bilirsin.İlk maçlarda yardırırlar sonra sakatlık sonra hooop düşüş sonra tekrar sakatlık vs...Fenerbahçe ve Galatasaray'ın deneyipte sonuç alamadığı politikayı Beşiktaş neden hala devam ettirdi anlamadım.

Dönsede artık çok kasmazlar kendilerini abi.Bu konuda tecrübeliyiz;sende bilirsin.İlk maçlarda yardırırlar sonra sakatlık sonra hooop düşüş sonra tekrar sakatlık vs...Fenerbahçe ve Galatasaray'ın deneyipte sonuç alamadığı politikayı Beşiktaş neden hala devam ettirdi anlamadım.

Katılmıyorum bir oyuncunun takımı sevmesi lazım taraftarlara çok iş düşüyor bunu beşiktaş taraftarıda iyi yapıyor quaresma kendini kral hissetmesi gerekiyordu başarılı olması için hissettirdiler takır takır oynadı guti ise sevgiye karşılık vermek istiyor eğer öyle olsaydı quaresma sakatlandı diye aglamazdı

Q7 Porto macina yetisir umarim, Portoyu istanbulda yenerse Bjk gruptan cikmis sayilir. Portoyu burda yenebilmek icinde de Q7 sahada olmali.

benimde temennim o gruptan çıktık sayılır ama liderlik önemli q7yi her maç izlemek isterim izlerken zevk alınan nadir futbolculardan biri

Katılmıyorum bir oyuncunun takımı sevmesi lazım taraftarlara çok iş düşüyor bunu beşiktaş taraftarıda iyi yapıyor quaresma kendini kral hissetmesi gerekiyordu başarılı olması için hissettirdiler takır takır oynadı guti ise sevgiye karşılık vermek istiyor eğer öyle olsaydı quaresma sakatlandı diye aglamazdı

Aynı evrelerden bizde geçtik,aynılarını bizde yaptık.Neyse;şuan takımın iyi gidiyor ve ben ne dersem inanmayacaksın.Sene sonu görüşürüz diyip kaçayım.:)

Beşiktaş en iyi ihtimalle berabere kalır.

Manisa galip de gelebilir.

2 ihtimalli maç olarak görüyorum.

Ya berabere ya da Manisa alır.

Ariza Makukula, Simpson, Isaac :).

16 Ekim 2010 Cumartesi

19.00 Beşiktaş - Manisaspor (İnönü Stadı)

Beşiktaş'ın kazanma ihtimali çok az. Büyük bir ihtimalle berabere biter.

bjk kazanır.içerde bjk bu sezon çok nadir puan kaybeder.

Beşiktaş diamond oynuyor ya la.:eek:mg:

--------------Hakan

Hilbert---İ.Toraman----Ferrari-----İbrahim Ü.

------------------Fink

----------Necip----------Ernst

----------------Tabata

---------Bobo---------Nobre

Üst Alt