STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç sonucu

her zaman beyfendilik yada taiktik bilgisi bu işlerde getiri getirmiyor,gerektiğinde sert ve eli sopalıda olacaksın oyuculara.

işin gerçeği türk oyuncusu eli sopalı teknik adamları sever çünki yerini garanti gibi gören oyuncuların hepsi teknik direktörlere kendini mahkum ediyor,ancak sert ve futbolculara sesini geçiren teknik adamlar işi götürebiliyor bir şekilde.Reijkaard bu yüzden bize ve türk futbolcusuna uymadı.

büyük oyuncuların hemen hemen hepside problemlidir ama bu oyuncuları yönetmesini bilen adamlarda gerçek teknik adamdır bunuda unutmayalım..

Aynen, TD lük despotlukta gerektirir. Futbolcuyu ezebilecek bir teknik adam ancak başarılı olur Türkiye'de. Mourinho'nun başarısının en büyük sırlarından biri de bu işte

Bir davete katilmisti Hagi. Turgay Kiran da yanindaydi. Turgay Kiran cok yakinda Hagi ile yine komsu olacagiz dedi. Hagi de herzaman Galatasaray´a evet derim diye bir aciklamada bulundu.

Hagi çok büyük hata olur bence. Takımın en büyük sıkıntısı disiplinsizlik zaten, Hagi gelirse, "ahbap-çavuş" ilişkisi olur bu da 2-3 ay sonra yine futbolculara dayalı sistemin devam etmesini sağlar.

Takımın başına mecburen, özellikle şu dönem karizmatik ve despot bir teknik adam getirmek zorundasınız. Mourinho, Feldkamp tarzı. Ama böyle bir adamı yönetim getirmez, çünkü kontrol başkasına geçsin istemez Adnanlar.

Yani, Rijkaart'tan önce yönetim yol almalı.

bu sene ligde yüzümüz gülmeyecek anlaşılan. maçı seyredemedim yorum da yapmak istemiyorum. baroş sakatlığı hakkında bilgisi olan varmı haftaya oynayabilecek mi :eek:

014.jpg

üzülerek belirtmek istiyorum ki artik Galatasarayin maclarina bakasim yok :( fubolcular cok kötü cogu formayi haketmiyo bir kere..yenilip duruyoruz bakalim nereye kadar gidecek bu..ayrica hafta sonu yine 4 5 6 7 8 9 yiyebiliriz ,1 2 3 yersek basaridir... resmen artik sogudum arkadas ya :(

üzülerek belirtmek istiyorum ki artik Galatasarayin maclarina bakasim yok :( fubolcular cok kötü cogu formayi haketmiyo bir kere..yenilip duruyoruz bakalim nereye kadar gidecek bu..ayrica hafta sonu yine 4 5 6 7 8 9 yiyebiliriz ,1 2 3 yersek basaridir... resmen artik sogudum arkadas ya :(
11 yıl geçmiş vay bee...

Üst Alt