STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:8 | Galatasaray - MKE Ankaragücü | 17 Ekim | 20.00

Ankaragücü'nün durumu bizden de kötü.Derbi öncesi bu maç alınır. Ümit Özat'ın da son maçı olacağından kasacaktır takımını. Hürriyet gibi kasaplara bilerek sert oynatacaktır ki fener maçına kadar görevini layıkıyla yerine geitrsin.

Baros-Hakan Balta-Sabri-Arda-Çağlar hepsi ilk 11 oynayabilecek futbolcular ne gariptir ki hep ilk 11 oyuncuları sakatlanıyo bi kere de mustafa sarp falan sakatlansın bu ne iş abi her maç İSTİSNASIZ bi 11 oyuncumuz sakatlanıyo artık beynim almıyo bu nası bi şey delirecem ya yemin ederim delirecem göz göre göre şampiyonluk gidiyo elimizden bu karabük maçının her açıdan zor olacağı belli iken sahadaki ruhsuzların yaptığı saçma sapan ve maça konsantre olmadıklarını gösteren hareketleri anlayamıyorum.Artık yetti vallahi yetti bu kadar aciz bir takım ben şimdiye kadar görmedim.Ulan biz değil miydik cihanlarla orhan aklarla volkan aslanlarla iliçlerle 83 puan yapan.Hepsini geçtim Wolfsburgda oynarken kendisine hayran olduğum ve bize gelme ihtimalini %1 olarak gördüğüm Misimovic bile bu garip duruma ayak sağlamış durumda yani biri lütfen bi şeyler söylesin bu durumu aklım mantığım almıyor.

Bu takım transferle falan düzelmez.Takım içinde başka sorunlar var.Ankara'yı yenemeyiz.

Evet bu takım transferle düzelmez ama 1-2 istifayla her şey yoluna girer

puan kaybi olursa butun takima para cezasi verilmeli.

Kanımca bu takımda harbiden formayı diğerlerine göre hakeden ( kalitesi demiyorum formayı hakeden diyorum) oyunculardan kadro yapılsa bence böyle olurdu

1286012900177461.jpg

Şeref yoksunu bir hakem yüzünden herkes canını sıkmış. Doğaldır. Ligi migi boşverin, bırakın bu şerefsizler kimi şampiyon istiyorlarsa yapsınlar. Siz sadece Galatasaray'ınızı izleyin.

Karabük yenilgisi, daha doğrusu 3 mağlubiyet aldıktan sonra artık pek bir tadı kalmadı. Ankaragücü'ne 5 tane atsakda sevinemem. Sadece günü kurtardık diye biraz tebessüm ederim. Daha 3 tane derbi maçı oynamadan 3 mağlubiyet insanın canını ister istemez sıkıyor.

Umarım sakatlık falan olmaz. Tam kadro çıkarız inşallah.

Ufuk

Serkan-Neill-Hakan-Insua

Cana-Elano

Misimovic

Sabri--------Arda

Baros

Bir de bu ortasahayı deneyelim.

Fenere yeniliriz bjkyle berabere kalırız trabzona yeniliriz ilk yarıyı en az 6 yenilgiyle kapatırız ikinci yarı da bi 6 alsak oldu 12 rekora az kaldı herhalde

Arkadaşlar nedir bu umutsuzluk ne oldu böle ya ne bekliyordunuz dün akşam ki maçta hemde bu şartlarda;

1-golcü yok

2-takımın (her ne kadar eleştirilsede) lideri sayılabilecek arda yok

3-antrenmanda yaşanmış olan tatsızlık (sölenenlere göre.)

4-hocanın acısı

5-zeminin bostan ekilmeye müsait olması

6-aytekin'i bende zincirledim maçtan önce yine durmadı adam olmayan penaltıyı,olmayan faulu çalarak adeta bizi maça 2-0 yenik başlattı..

eee biraz sabredin illaki birşeyler olacak Allah büyük biz taraftar olarak takımımıza desteği eksik etmeyelim taraftar bazında trübünlerde ne yaparsak takıma %1 dahi olsa olumlu yansır bunları düşünelim ne olur arkadaşlar karamsarlık bize yakışmıyor unutmayın; Galatasaray isminin olduğu her yerde umut vardır..:(:happynew:

Bu mac ne olursa olsun Galatasaray bu kadroyla, bu futbolla sampiyon olamaz, bosuna heycan yapmamakta fayda var.

Üst Alt