STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Galibiyetten emin F.Bahçeli taraftarlar Kadıköy’de G.Saray’a “Dejavu” mesajı göndermişti. Ancak cevap gecikmedi: ‘Dejavu tişörtlerini atmayın, saklayın, Türkiye Kupası Finali’nde giyersiniz’

Çok değil, 1 hafta önce yaşanan A.Gücü yenilgisi sonrası yangın yeri gibiydi Florya.

Üst üste gelen kötü sonuçlar sabırları taşırmış, isteksiz futbol taraftarın sinirlerini germiş, Kadıköy'deki dev derbiden umutlar neredeyse tamamen kesilmişti. İşte bu görütüler camiayı zorlu randevu öncesi karamsarlığa itmişti. Ancak olumsuz hava Gheorghe Hagi’nin takımın başına getirilmesiyle bir anda yerini umutlu bir bekleyişe bıraktı. Galatasaray’lı futbolcularda verdikleri mücadeleyle bu umutları boşa çıkarmadı. Rumen Hoca’nın varlığı, etkisini kısa sürede gösterdi ve kara bulutlar yerini tozpembe hayallere bıraktı. Sarı-Kırmızılı taraftarlar damaçtan önce kendilerinin bile inanmakta zorluk çektiği başarılı futbol sonrası yeniden takımlarıyla barıştı. Taraftar sitelerinde derbiden önceki yorumlar ilemaçtan sonraki yorumlar arasında 180 derece farklılık vardı.

DERBİDEN ÖNCE YORUMLAR

* Bu performansla 9. hafta 9 olursa şaşırmam!

* Çok utanacağız!

* Handikaplı Fener'e oynayalım (İddia tabiri ile)

* 7 geliyor 7, acı ama gerçek.

* Bu maç yerine güzel bir film bulup izlemek lazım.

* Yıllar sonra bir F.Bahçe - G.Saray maçını izlemek için saatler öncesinden gidip iyi bir yer ayarlamak derdim olmayacak.

* Bizim kaleye pota koyacaklar herhalde!

* Sahaya 15 kişiyle çıksak bile yenemeyiz

* Emirhan, Ahmet, Cumhur gibi gençler oynasın, fark yesek de gam yemem.

* Bir bahanesini bulup maça çıkmasak daha hayırlı olacak.

DERBİDEN SONRA YORUMLAR

* Birileri fark mı atacaktı ne?

* Hayatımda yanıldığıma ilk kez bu kadar çok sevindim.

* Beraberlik ya da galibiyet sevindiremezdi beni, devre arasında dua eden F.Bahçe taraftarının sevindirdiği kadar.

* Ben fark yeriz demiştim, özür diliyorum herkesten.

* Comandante Hagi!

* Son zamanlarda izlediğim en iyi G.Saray.

* Dün Kadıköy'de ağlayanlar, yarın Aslantepe'de ağıt yakarlar.

* Kadıköy'ü susturdunuz ya, bu akşam hepinizin kölesi olurum!

* Dejavu tişörtlerini atmayın, saklayın, Türkiye Kupası Finali’nde giyersiniz.

'Kadıköy lazercisi'nin cezası belli oldu" f5 ile yaptıımız maçta sahaya lazer tutan Miraç T.’ye 6 ay maçlara girememe ve bin 500 TL para cezası verildi.

ne kadarda f5 yönetimi olsa futbolu kirletmeye çalışanlara karşı davranışları için azizeyi ve ekibini tebrik ederim.

Eski mesajlara bakıyorumdaa 5 10 20 yeriz diyen arkadaşlarımız şimdi gelip yok böyle yok öyle şeyle helal olsun diyorlar çok yazık böyle taraftarlara.

Galatasaray adının oldugu her yerde umut vardır. zaten milyonlarca insan bişi olduda neyse :)

Noldu fener çocukları biz 10 yıllık büyüyü beraberlik dahi olsa bozduk,Bu nişandı düğün Aslantepe'de bekliyoruz:D Şimdi sıra sizde 28 yıllık kaderinizi değiştirende görelim bakalım:).Dejavu 28 :)

valla niye yalan söyleyeyim ilk kez galatasarayımızın maçını izlemedim.ümitsizdim.acaba diyorum birdahaki fb maçını da mı izlemesem:D10 yıldır problem benim maçı izlememmiş:D

bu arada 52 bin eziği susturan 2.500 Aslana sonsuz teşekkürler :D

gsfbsonuc.jpg

Bizim 2500 taraftar ile 25000 bin taraftar arasında pek bir fark yok

ASY'e en fazla 4-5 bin bağıracak taraftar gidiyor :eek:

Yıllardır bu oyun kurgusuyla oynamamız gerekirdi, ancak bu zamana kadar geride bekleyen Fener saldıran biz olduk. Fener in ezberini bozduğumuzdan onlarda hareket kanallarının tıkandığını hissettiler. Fener A.S.Y geldiği zaman savunmasına çok büyük önem vererek bizi yenmeyi başardı yıllardır hep yanlış taktikle karşılarına çıktık Hagi bu oyunu çok kolay gördü şimdi Trabzon deplasmanındada aynı oyun kurgusuyla çıkmamız gerekir.

Noldu fener çocukları biz 10 yıllık büyüyü beraberlik dahi olsa bozduk,Bu nişandı düğün Aslantepe'de bekliyoruz:D Şimdi sıra sizde 28 yıllık kaderinizi değiştirende görelim bakalım:).Dejavu 28 :)

Şahin Fener in bize karşı 28 yıllık Dejavusu neydi onu anlayamadım.

dün maçın tekrarını fb tv den seyrettim.sırf son 15 dakikadaki tezahuratlarmızı ve muhteşem üç lüleri duymak için.ama mal fb tv seyirci sesi yerine devamlı ölümüne fener tezahuratını verdi....ilk başta anlamadım ama son 5 dk anladım:)

onların bile aklını almış 2500 aslan...harbiden cok ezik camia.ne yapacaklarını bilmiyorlar

Adamlar ilan vermiş.:lol:

Akillari sira hem fenerli hem de Galatasarayli taraftari afise ederek bir nevi esitlik yapiyorlar

Ama resme bakarsaniz fenerli sahsi tesbit edebilmek icin Cyclops falan olmak lazim ya da Terminator

Bizim lazerci arkadasinsa resimden MR'ini bile cekersin.

Kisacasi bu pis fener yine yapmis yapacagini. Fenerliyi taniyan cikarsa gercekten sasarim.

Akillari sira hem fenerli hem de Galatasarayli taraftari afise ederek bir nevi esitlik yapiyorlar

Ama resme bakarsaniz fenerli sahsi tesbit edebilmek icin Cyclops falan olmak lazim ya da Terminator

Bizim lazerci arkadasinsa resimden MR'ini bile cekersin.

Kisacasi bu pis fener yine yapmis yapacagini. Fenerliyi taniyan cikarsa gercekten sasarim.

Fener'li yakalandı aga.

https://www.gscimbom.com/forum/hasa...rcisine-1500-tl-ceza-ve-mac-yasagi-geldi.html

Üst Alt