STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | 24 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:9 | Fenerbahçe - Galatasaray | 24 Ekim | 19.00

Hala yeneriz diyenler var komik olmaya mı çalışıyosunuz siz bu futbolcularla bu teknik direktörle bu yönetimle fenerden 3 tane yesek iyidir kalecimiz kötü defnasımız kötü orta sahamız kötü bile değil forvette bi tek baros var herkes formsuz herkes bireysel hata yapıyo takım oyunu yok hırs yok yardımlaşma sıfır arkadaşlık sıfır taktik anlayış sıfır hiç bir şey yok bu takım eğer bu şartlar altında fenerbahçeyi yenecekse hiç yenmesin daha iyi nası olsa bi sonraki maçta gene hüsran yaşayacağız

lig basladi deplasmanda sivas'a yenildik, sonra iceride bursa'ya..

ardindan deplasmanda hic yenemedigimiz ve hep dagildigimiz es-es'i yendik..

sonra 4 maclik galibiyet serisi geldi ve yine deplasmada karabuk, dun gecede ankaragucu maglubiyeti..

simdi deplasmanda son 10 sezondur yenemedigimiz fener maci.. bu sene acayip bir sene oluyor..

yoksa deplasmanda fener'e ...

:happynew: :eek:mg:

artık tren raydan çıkmıştır yapacak tekşey kçklü bir kadro revızyonu; genÇlerle takvıye edilmiş bir kadro yapılmalı mesela kadro:kalede aykut sag bek sabri stoper servet neill solbek insua ortasaha musa cana kewell emre çolak forvet baros anıl dilaver...4-4-2 sıtemıyle cıkalım bu kadroya kımse bırseyde dıyemez...emre kewell baros ve anıl dırek kaleye gıden gol ıhtımallerı cok yuksek ısımler.ayrıca musada hucuma çok çıkan gole yakın bır oyuncu.musa anıl ve emre çolagın yas ortalamaları 19.3..bunlara 20 yasındakı serkan ve 21 yasındakı ınsua eklenınce takımın yarısının yas ortalamsı 20 oluyor

artık tren raydan çıkmıştır yapacak tekşey kçklü bir kadro revızyonu; genÇlerle takvıye edilmiş bir kadro yapılmalı mesela kadro:kalede aykut sag bek sabri stoper servet neill solbek insua ortasaha musa cana kewell emre çolak forvet baros anıl dilaver...4-4-2 sıtemıyle cıkalım bu kadroya kımse bırseyde dıyemez...emre kewell baros ve anıl dırek kaleye gıden gol ıhtımallerı cok yuksek ısımler.ayrıca musada hucuma çok çıkan gole yakın bır oyuncu.musa anıl ve emre çolagın yas ortalamaları 19.3..bunlara 20 yasındakı serkan ve 21 yasındakı ınsua eklenınce takımın yarısının yas ortalamsı 20 oluyor

mumkunse servet oynamasin hocam sarp ve balta ile birlikte gitsinler..

defansta a.turan ve neill oynasin gerekirse kewell oynasin o derece yani..

Bu kadroyla başlarsak azda olsa umudum olur.

aykut

sabri neil servet hakan

cana barış

elano misimoviç kewel

baros

mumkunse servet oynamasin hocam sarp ve balta ile birlikte gitsinler..

defansta a.turan ve neill oynasin gerekirse kewell oynasin o derece yani..

dogru soyluyorsun servetı bende begenmıyorum aslında altyapıdan sınan osmanoğlunu yazavaktım sevetın yerıne ama defans oyuncusunda tecrube cok onemlı dıye yazamadım.alı turana gelınce yemın ederim pazarcı tıplı. bır tıp futbolcudan baska herseye benzıyor.sarp ve balta hakkındakı dusuncelerınde tam olarak hemfıkırım

En az 7 tane net gol pozisyonu veririz 7 si de %100 lük pozisyon olur kaçını fener atar bilmem hepsini atarsa 7+ olur maç

dogru soyluyorsun servetı bende begenmıyorum aslında altyapıdan sınan osmanoğlunu yazavaktım sevetın yerıne ama defans oyuncusunda tecrube cok onemlı dıye yazamadım.alı turana gelınce yemın ederim pazarcı tıplı. bır tıp futbolcudan baska herseye benzıyor.sarp ve balta hakkındakı dusuncelerınde tam olarak hemfıkırım

hocam dunku macta servet ve hakan'in ne hallere dustugunu gorduk derbide buyuk ihtimal defansi cok geride kuracagiz kimi koyarsak koyalim siritmaz yeterki servet ve digerleri bu takimdan uzaklastirilsin yenilsek dahi uzulmeyecegim..

hocam dunku macta servet ve hakan'in ne hallere dustugunu gorduk derbide buyuk ihtimal defansi cok geride kuracagiz kimi koyarsak koyalim siritmaz yeterki servet ve digerleri bu takimdan uzaklastirilsin yenilsek dahi uzulmeyecegim..

ok ozaman kadro şçyle olsun parayla yapmıyoruz ya:) aykut sabrı sınan neıll ınsua musa cana kewell emre çolak baros anıl dilaver

şAyet baros oynamazsa sakın ama sakın mehmet batdalla çıkmayalım macta 1 tane pozıson yakalayamayız.lugano ve yobo yer onu,ne havadan nede yerden etkılı olabılen bır santrafor batdal,arayada koşular yapamıyor cok agır.sayet batdal oynayacaksada yanında 2.cı bır forvetle cıkılsın buda sabaha kadar anıl dilaver olur.sprınter hareketlı yapısı ustun top teknıgı ve her ıkı ayagınıda cok iyi kullanabılmesıyle,AYRICA ASIST OZELLIGIYLE BATDALLA TAMAMLAYICI OLABILIR ANIL DİLAVER

Cikip adam gibi oynasinlar diyecem ama, kendim yazdiklarima inanmiyorum. Bu takimdan bu saatten sonra birsey olmaz. yensek bile fenerbahceyi bir gram sevinmem.. arkadasin dedigi gibi 10 senedir yenemedik ama bu kadar umitsiz hic gitmedik kadiköye.

Aykut

Sabri Neil Servet Balta

Baris AYHAN Cana

MISI

BATDAL BAROS

Boyle cikmak lazim ama.. nerde bunu dusunecek td..

Cikip adam gibi oynasinlar diyecem ama, kendim yazdiklarima inanmiyorum. Bu takimdan bu saatten sonra birsey olmaz. yensek bile fenerbahceyi bir gram sevinmem.. arkadasin dedigi gibi 10 senedir yenemedik ama bu kadar umitsiz hic gitmedik kadiköye.

Aykut

Sabri Neil Servet Balta

Baris AYHAN Cana

MISI

BATDAL BAROS

Boyle cikmak lazim ama.. nerde bunu dusunecek td..

bu kadronda 3 tane koşmayan gerıye yardım etmeyen adam var mısı batdal baros.4 tanede hucuma destek vermeyen adam var.kopuk bır takım olur bu kadro

bu kadronda 3 tane koşmayan gerıye yardım etmeyen adam var mısı batdal baros.4 tanede hucuma destek vermeyen adam var.kopuk bır takım olur bu kadro

Hakli olabilirsin ama Baris Cana bu kosma görevini cok cok iyi yapar, özellikle agresif oyunlariyla fenerin orta sahasina nefes aldirmazlar.. insAllah sarpla cikamayi aklindan bile gecirmez frank rijkaard. Ayhanda gününde olursa Cana ve Barisin calacagi toplari misiyle bulusturabilirler..

Pino cok hizli ve seri bir oyuncu, kanimca ikinci yari oyuna dahil olursa fazla is yapabilir. Kewellde keza öyle.

Üst Alt