STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 231 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: IBB 2-0 Galatasaray • Felipe Melo Kafa Pozisyonu • HD •

Övünülecek yanı var gibi altına reis yazmışsın Aydın.

Alsın 4 maç cezayı, Ayhan oynasın onun yerine de hep beraber görelim :mad: reisi !.

Tamam Abdullah abi videoyu sildim.Siz benim demek istediğim şeyi anlamıyorsunuz.Neyse daha fazla tartışmak istemiyorum.Anlayan anlamıştır zaten.Modlar kilit getirebilirler konuya.Dahada böyle bişey paylaşmayacağım forumda.Herkes mutlu olabilir..

Müthiş çirkin bir davranış, onun gibi bir profosyonele, GS gibi büyük bir kulübün futbolcusuna asla yakışmayan bir davranış. Hakem görseydi kırmızıyı yapıştırsaydı GS'ye katkı mı yapmış olurdu yoksa zarar mı vermiş olurdu?

Hakem görmediği sürece, istediği çirkefliği yapmasında bir sakınca görmüyorum. Takımda böyle rakibi korkutacak, sert oyuncular da olmalı.

ben kesinlikle melonun boyle hareketlere devam etmesi taraftariyim

sadece o degil 2 kisi daha lazim bu tarz davranan

pamuk helva gibi takim olduk geriden mac kazanamiyoruz bu nedenle golu yedikmi bitiyoruz ne hirs ne birsey

Cevap: STSL 11/12 H:1 | İ.B.B. 2-0 Galatasaray | 11 Eylül | Maç Sonucu

Sert oynasın isterim ama topun yanında bile değilken rakibe kafa atsın istemem.

Rakibi yıldırsın da kurallar dahilinde yıldırsın, insan gibi, Lugano gibi değil.

Bu maç için, İbb oynuyacaktım iddaa'da herkes karsı cıktı kızdı Gs yener dedi.Alın size 0-2.İbb oturmuş takım.Kendi evinde geçilirmi hiç.

Bu maç Fatih Hoca'nın hatalarından ne denli çabuk döndüğünün bir ispatıdır.Sabri orta saha,Ujfalusi sağ bek,Eboue sol açıktı.Şimdi herkes kendi yerinde(Sabri dahil) ve takım toparlandı.

bende burayı arıyordum o zamanlar forum

takimi hic iyi görmüyorum, hazirlik maclari yaniltmadi.

aciga oynayacak adam yok oyunu kuran yani.

defansif orta saha 10 no verildigine göre anlayinki bu takimada

oyunu kuran adam yok. baros var hepten ölü.

kazim desen adam kanatmi, forvemi nedir anlayamadik.

arda gitmeden aciga oyuncu alinacakti oda yok.

diegoyu bekliyorduk onlar athleticoda bulustu.

alinan oyuncular hepsi amele oyunu kura bilen adam yok ujfalusi, eboue

melo bile daha cok defansif oyuncu.

2008, 2009 bile öne oynayan oyuncular daha iyidi arda keita filan.

bu kadrodan birsey olmaz cok eksik var.

forvetten basla oyun kurucusu saglam bir stoperi bu temel taslar olmadiktan sonra

birsey beklemeyin. kanatlarda islemiyor hele o kazimi görünce maca bakasim gelmiyor.

yanimdaki fenerli arkadaslar bayram ediyor gittigine.

birde türk oyuncularin kalitesi cok düsük, hakan balta, caglar, kazim, yekta, gökhan zan,

sabri birtek selcuk iyi sayilir. hele sabri maclardan sonra tvye cikip üzdük müszdük bundan

sonra iyi olacagiz filan yorumlarindan hepten biktim.

yerli kalitesi düsük, yeni gelenerl selcuk, engin ve sercan iyilerdir ama daha oynamdilar.

sanki kaos icindeler öyle bir görünüm verdiler orta saha hic yoktu kontraataklarda.

bir gol pozisyonu dahi yok.

öne oynayan adamlarda hic isik yok, insAllah toparlanirlar.

kaleciye hic sözüm yok her kaleci hata yapabilir o hata yapip gol yedirdiyse takim iyi

oynayip 2 tane atsin. sanki onlar iyimi oynadi kaleciyi elestirecegiz hemde daha ilk

maci. bazi kargalar var mesela spor progamlarinda adamlar 4 gözle bekliyorlar böyle

hata yapmasina elestirebilmek icin adamlar sanki böyle durum olsun diye bekliyorlar.
o dönem daha sertti eleştiriler üstelik şimdiki kadro yapısından daha kötü bir kadroya sahip olmamaıza rağmen Demem o ki eleştrimek için 7-8. haftayı bekleyin

Üst Alt