STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Sivasspor - Fenerbahçe | 4 Kasım | 20.00

antuya bi girdim,hakemler yenmemize izin vermezler falan demişler.gülemedim.ağzım açık ekrana 2 dk baktıgımı hissettim,kendime geleyim diye kafamı hızlıca sağa,sola salladım.gerçek la.valla gerçek.la yemin ederim boyle yazmışlar.inanmayan antuya girsin.

Şu maçta fenerin puan kaybını bekleyen gitsin kafasını kuma gömsün. Sonucu belli maç. Anlayamadığım, saftirig Rıza nın alenen yapılan şikeyi görememesi. Bu maçtada farklı birşey olmaz.

Maç ilk yarı ayrı ikinci yarı ayrı olaylara sahne oluyor maçı fenerbahce denen takım kazanıyor.

Amacı kısaca takiye yani yapılan işle amacın farklı olması durumu, bir tür aldatma

fener rahat kazanır, hatta paf takımını çıkarsa bile yeter, rızanın kendini yırtmasına gerek yok. ama 3-2 yada 4-3 gibi bitirirler maçı ki biraz inandırıcı olsun

Bu maÇin galİbİ Çantanin sahİbİ...bİz bu fİlmİ defalarca gÖrdÜk...

maç sonucu belli her zamanki gibi sivas duble yol olacak fenere...

Sinamanın baslamasına az kalmıs,kız arkadasımla beraber patlamıs mısırlarımızıda elimize alıp bu macı izlemeyi düsünüyoruz!

SİVASSPOR: Milan Borjan, Uğur, Murat Akça, Navratil, Ziya, Kıvanç, Mehmet Nas, Erman, Grosicki, Eneramo, Pedriel

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Ziegler, M.Topuz, Cristian, Emre, Caner, Sezer, Bienvenu

Üst Alt